Přítel se chová divně

Anonymní
3.6.20 13:28

Přítel se chová divně

Zdravím, můj přítel se začal chovst trochu divně. Sám nenapíše jako dřív. Jsme spolu krátce a ano ze začátku to taky nebylo lehké, ale pak se to obrátilo k lepšímu a já si přišla jak princezna. Teď se začal chovat jinak, a trvá to už druhý týden.. Je o 6 let starší, tak asi tu zamilovanost neprožívá jako ve 20. Mám i pocit, že se nechce vídat, přitom mi před čtrnácti dny říkal, že chce se mnou být co nejvíc. V pondělí u mě spal a po sexu se otočil a spal, žádný obejmuti. Už jsem z toho zoufalá :,( zažila jsem si dost trápení s láskou a on to ví a ještě mi říkal, že vše říká narovinu a neubližuje. Samozřejmě jsem se ho ptala co se děje a on že já jsem nějaká smutná a chovám se divně. Prosím jak přitáhnout jeho pozornost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5468
3.6.20 13:42
@Anonymní píše:
Zdravím, můj přítel se začal chovst trochu divně. Sám nenapíše jako dřív. Jsme spolu krátce a ano ze začátku to taky nebylo lehké, ale pak se to obrátilo k lepšímu a já si přišla jak princezna. Teď se začal chovat jinak, a trvá to už druhý týden.. Je o 6 let starší, tak asi tu zamilovanost neprožívá jako ve 20. Mám i pocit, že se nechce vídat, přitom mi před čtrnácti dny říkal, že chce se mnou být co nejvíc. V pondělí u mě spal a po sexu se otočil a spal, žádný obejmuti. Už jsem z toho zoufalá :,( zažila jsem si dost trápení s láskou a on to ví a ještě mi říkal, že vše říká narovinu a neubližuje. Samozřejmě jsem se ho ptala co se děje a on že já jsem nějaká smutná a chovám se divně. Prosím jak přitáhnout jeho pozornost.

Co chces pritahovat, proste si s nim o tom promluv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 13:48

@lilith1 to už jsem se ho ptala několikrát ať mi to řekne co se děje, vždycky odpověď, že nic se neděje, že je vše ok. A nechci se ho ptát desetkrát za týden aby se nenaštval a neposlal mě někam :(

• Citovat
  • Nahlásit
1939
3.6.20 13:48

Jak dlouho jste spolu? Co to znamená, že ze začátku to nebylo lehké? Zeptala ses ho, jestli se něco změnilo a proč se tak chová?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 13:59

@Ginella jsme spolu od dubna. Lehké to nebylo pro mě, dělal něco podobného, moc jsme se nevídali, teď se do toho přidalo to jeho neozvani se, dřív aspoň napsal. Pak se to obrátilo a my jsme víkend trávili spolu teda kromě dvou, jednou jsem byla u našich a pak minulý týden byl s klukama na autech. Teď když se ho ptám tak neví co o víkendu atd. Dřív se i v pondělí on mě ptal jestli dáme grilovačku a budu u něj.

• Citovat
  • Nahlásit
1056
3.6.20 14:05

Jste spolu od dubna, na víkend frčíte pryč, to jste spolu moc času nepobyli. Třeba je to jeho normální chování…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1939
3.6.20 14:23
@Anonymní píše:
@Ginella jsme spolu od dubna. Lehké to nebylo pro mě, dělal něco podobného, moc jsme se nevídali, teď se do toho přidalo to jeho neozvani se, dřív aspoň napsal. Pak se to obrátilo a my jsme víkend trávili spolu teda kromě dvou, jednou jsem byla u našich a pak minulý týden byl s klukama na autech. Teď když se ho ptám tak neví co o víkendu atd. Dřív se i v pondělí on mě ptal jestli dáme grilovačku a budu u něj.

To jste se teda moc nevídali. Vy od sebe bydlíte nějak daleko? :think: Je to hnusný, ale možná tě má jen na sex. Chování by tomu i odpovídalo - ozve se jen když se mu chce, vidíte se taky jen když chce on. Nevím nevím. :think: Řekla bych, že zamilovaný úplně nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
3.6.20 14:49

Má tě jen na sex..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1850
3.6.20 14:50

Od dubna? tak to byste meli mit obdobi plny sexu a nejvetsi zamilovanosti…je to divny, nema jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11186
3.6.20 15:11
@Anonymní píše:

Od dubna 8o
Jak pisou. Te ma jen na sex. Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.20 15:17

@TopSecret je mi 23. Já už chci chlapa co chce vážný vztah, vím že není vše hned, ale toužím po dětech, chci být mladá mamča. Asi je chyba ve mě :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3816
3.6.20 15:19

Zažila jsem něco podobného.. měl toho rozjeteho víc :oops: :mrgreen: no já jediná mu zůstala.. Už jsme manželé, máme tři děti.. Každopádně bych asi nijak netlacila, zarid si taky svůj program a nebuď na něm závislá.. jestli máte být spolu, tak to dopadne i tak. Jen to musí dojít do mozku jemu, popřípadě musí odpadnout ty ostatní :mrgreen: u nás šlo taky spíše jen o sex, ze začátku, plus sem tam nějaká akce, návštěva, výlet.. Se ho zeptej jestli tě bere jako vážnej vztah :nevim: ale oni pravdu stejně nepriznaji.. a jsem poučena, nepatrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16126
3.6.20 15:38
@Lainaire8 píše:
Zažila jsem něco podobného.. měl toho rozjeteho víc :oops: :mrgreen: no já jediná mu zůstala.. Už jsme manželé, máme tři děti.. Každopádně bych asi nijak netlacila, zarid si taky svůj program a nebuď na něm závislá.. jestli máte být spolu, tak to dopadne i tak. Jen to musí dojít do mozku jemu, popřípadě musí odpadnout ty ostatní :mrgreen: u nás šlo taky spíše jen o sex, ze začátku, plus sem tam nějaká akce, návštěva, výlet.. Se ho zeptej jestli tě bere jako vážnej vztah :nevim: ale oni pravdu stejně nepriznaji.. a jsem poučena, nepatrat.

A to jsi od začátku věděla, že je vás víc, nebo ti to řekl zpětně? Jen mě to zajímá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16126
3.6.20 15:41
@Anonymní píše:

No moc vážně bych to teda nebrala, to nevypadá úplně žhavě z jeho strany.. :?
Asi bych se trochu stáhla a uvidíš, co to s ním udělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3816
3.6.20 16:37
@Sonarka píše:
A to jsi od začátku věděla, že je vás víc, nebo ti to řekl zpětně? Jen mě to zajímá ;)

Zjistila jsem to asi po půl roce.. Protože jsem moc pátrala :roll: chtěla jsem to ukončit, ale už to bylo dýl a prostě jsme si to nějak vyrikali.. V tu dobu už do mě byl totiž zamilovanej, takže nějaký co bylo dřív ani řešit nechtěl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat