Jde na vás jaro?

Anonymní
3.6.20 11:09

Jde na vás jaro?

Ahoj, jsem sama s dcerou, která od března nechodí do školy a půjde až v září, takže jí mám pořád na krku. Přítele jsem měla naposled před rokem a už mi leze na mozek, jak mi chybí chlap. Teď ještě to jaro ve vzduchu, stačí se podívat na pěkného chlapa a trpím:) Jsem nervní a vše mě vytočí, prostě mi chybí sex a není kdy a s kým. Jak to řešíte, když nemůžete, taky tiše trpíte? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.6.20 11:18

Pořiď si kamaráda s výhodama. Na tuhle situaci ideální řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 11:29

A kde ho vzít? Seznamka? Na netu mě oslovují ti, co mě nepřitahují:(

• Nahlásit
  • Citovat
649
3.6.20 11:32

No určitě bych měla nějakého kamaráda, možná i dva.
Kde je vzít? Nevím, vždycky to šlo tak nějak samo a přirozeně bez seznamek atd..
nebo můžeš zkusit amatéry, tam hledá kazdej druhej kamarádku s výhodami :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23030
3.6.20 11:39
@Anonymní píše:
A kde ho vzít? Seznamka? Na netu mě oslovují ti, co mě nepřitahují:(

dej dítko na hlídání a vytáhni paty někam ven - zahrádky už jsou otevřený, sem tam už se objeví nějakej koncert ;) vecpi se k někomu na párty na zahradě, nebo tak něco ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14284
3.6.20 11:43
@Mar__tanka1983 píše:
dej dítko na hlídání a vytáhni paty někam ven - zahrádky už jsou otevřený, sem tam už se objeví nějakej koncert ;) vecpi se k někomu na párty na zahradě, nebo tak něco ;)

zrovna koukám, u nás ulici na lavičce popíjí partička bezdomáčů krabicák, a myslím, že 2 z nich by si dali říct, ten třetí nemá nohu a čtvrtej je už na šrot, pošlu v případě potřeby zakladatelce adresu do SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23030
3.6.20 11:53
@pohledzdruhestrany píše:
zrovna koukám, u nás ulici na lavičce popíjí partička bezdomáčů krabicák, a myslím, že 2 z nich by si dali říct, ten třetí nemá nohu a čtvrtej je už na šrot, pošlu v případě potřeby zakladatelce adresu do SZ

hihi, haha, hoho :lol:
Tak já nevim, no, já sem si během těch měsíců, kdy sem byla bez partnera, dycky dokázala najít někoho na povyražení (a to nejsem žádná superstár), a ten někdo měl vždycky obě nohy i všechny zuby, ale pokud nevyleze mezi lidi, tak doma v kuchyni těžko na někoho narazí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6427
3.6.20 11:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem sama s dcerou, která od března nechodí do školy a půjde až v září, takže jí mám pořád na krku. Přítele jsem měla naposled před rokem a už mi leze na mozek, jak mi chybí chlap. Teď ještě to jaro ve vzduchu, stačí se podívat na pěkného chlapa a trpím:) Jsem nervní a vše mě vytočí, prostě mi chybí sex a není kdy a s kým. Jak to řešíte, když nemůžete, taky tiše trpíte? :D

Jdi na erotickou seznamku…a nebudeš vědět kterého dříve :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14284
3.6.20 12:11
@Mar__tanka1983 píše:
hihi, haha, hoho :lol:
Tak já nevim, no, já sem si během těch měsíců, kdy sem byla bez partnera, dycky dokázala najít někoho na povyražení (a to nejsem žádná superstár), a ten někdo měl vždycky obě nohy i všechny zuby, ale pokud nevyleze mezi lidi, tak doma v kuchyni těžko na někoho narazí ;)

jen jsem chtěl poradit nejbližší párty, o který vím, nic osobního :kytka: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27018
3.6.20 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem sama s dcerou, která od března nechodí do školy a půjde až v září, takže jí mám pořád na krku. Přítele jsem měla naposled před rokem a už mi leze na mozek, jak mi chybí chlap. Teď ještě to jaro ve vzduchu, stačí se podívat na pěkného chlapa a trpím:) Jsem nervní a vše mě vytočí, prostě mi chybí sex a není kdy a s kým. Jak to řešíte, když nemůžete, taky tiše trpíte? :D

Na Tvém místě se zaregistruju třeba na Štěstí a když napíšeš, že hledáš jen flirt a sex a v žádném případě se necítíš na vážný vztah, tak máš do večera stovky zpráv a můžeš jen v klidu domova třídit a doladovat detaily… :pankac:

At to dobře dopadne… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14284
3.6.20 12:12
@Annabela11 píše:
Jdi na erotickou seznamku…a nebudeš vědět kterého dříve :mrgreen:

to bude ty čuMáky přehazovat vidlema :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 12:41
@Anonymní píše:

Jo jde. Teď, když začala vedra a ženy se oblékají do přiléhavých šatů s bujnými výstřihy…jo, trpím :mrgreen:

Řešit to budu asi seznamkou. Ale na úspěch moc nevěřím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 12:54

Nechci se moc vystavovat na seznamce a ještě, že hledám sex, to mi zní trochu zoufale. Plánuju pár posezení s kámoškami, tak se zkusím porozhlídnout, ale pak stejně nebude moc času, jak mám dítě na krku, budu to muset vydržet do září:)

• Nahlásit
  • Citovat
1953
3.6.20 13:00

Toe návod, jak dostat člověka do pekla až umře...

@Anonymní píše:
Pořiď si kamaráda s výhodama. Na tuhle situaci ideální řešení.
.. a umřít může během chvilky. Za smilstvo se chodí do pekla. https://m.youtube.com/watch?…
Bůh po nás chce mít sex v manželství.
Dar manželství
7 Pokud jde o to, jak jste psali: „Pro muže je lepší obejít se bez ženy“ – 2budiž, ale abyste se vyvarovali smilstva, ať má každý muž manželku
a každá žena manžela.
3Muž ať své ženě plní manželskou povinnost, stejně jako žena svému
muži. 4Ženino tělo už nepatří jí, ale manželovi, stejně jako mužovo tělo
už nepatří jemu, ale manželce.10Pro ty, kdo žijí v manželství, mám nikoli své, ale Pánovo přikázání: Manželka ať od muže neodchází. 11Pokud přece odejde, ať zůstane nevdaná anebo ať se smíří s manželem. Stejně tak muž ať neopouští manželku.“

Bible, Židům 13,4 “Manželství ať mají všichni v úctě a manželé ať jsou si věrni, neboť neřestné a nevěrné bude soudit Bůh”

Smilstvo= cizoložství, prostituci, pohlavní styk neženatého s nevdanou, vulgárnost, homosexualita, lesbismus, styk se zvířaty, krvesmilstvo - (pohlavní styky s blízkými příbuznými), pohlavní styky s rozvedeným mužem nebo ženou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 13:37
@Anonymní píše:

Vidíš to. Já mám krásnou ženu, jsem v nejlepších letech, potřeboval bych se pořádně vyřadit a ta moje je mrtvá na spodek. :( Když jsem se svobodnými kamarády a někteří vykládají o těch svých sexuálních maratónech, tak tiše závidím. Už mi to taky leze na mozek. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama