Svatební deník

1715
3.6.20 01:12

Svatební deník

Máte někdo tip nebo zkušenost, jaký svatební deník/organizér/plánovač vám vyhovoval nejvíce?
Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2720
3.6.20 07:40

Jako stavební deník ten papírový koupený tuším v SEVTu, jako organizér MS Outlook, jako plánovač MS Project.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
3.6.20 07:42

Ahoj, já jsem používala Svatební diář Smart ze stránek svatebni-diar.cz a byla jsem z něj nadšená. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
3.6.20 07:50

Já miluju Moleskine, kamarádce jsem darovala, byla nadšená. Takže jak budu řešit já, bude pro mně jasná volba. Používám zatím každý rok diáře a zápisníky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3332
3.6.20 08:00

Tabulka v Excelu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15261
3.6.20 12:03
@Zumpa píše:
Jako stavební deník ten papírový koupený tuším v SEVTu, jako organizér MS Outlook, jako plánovač MS Project.

Stavět se bude až o svatební noci a na to nepotřebuješ deník, ale šikovný ruce… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
3.6.20 13:22
@Janli píše:
Stavět se bude až o svatební noci a na to nepotřebuješ deník, ale šikovný ruce… ;)
:mrgreen: se mnou to jde z kopce, jdu se objednat na oční :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15261
3.6.20 14:51
@Zumpa píše: :mrgreen: se mnou to jde z kopce, jdu se objednat na oční :mrgreen:

Je vidět, co je ti bližší… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4763
3.6.20 15:04

Ja si tenkrát stáhla planovac z netu, protridila jsem to a zapsala do svého běžného diáře a Excelu. Mrkni na beremese, tam mají taky planovac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
3.6.20 22:50

Dostala jsem od kamarádky deník Naše svatba od Everbay a za mě byl super, krásně zpracovaný. Plus jsem měla tabulky v excelu, ale ten deník je i taková hezká vzpomínka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama