Přítel se nemyje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.04.18 08:27
Pritel se nemyje

Holky poradte. Pritel se vubec nemyje, je schopny se umyt jednou za 14 dni. Driv se mi ho darilo nutit myt se aspon dvakrat tydne, ale ted uz spolu v podstate jen bydlime, mame spolu miminko a uz ho nedonutim, ani na to nemam silu, mame i dalsi problemy. Mam strach, ze mala od nej neco chytne. Jedine co si meje pravidelne jsou ruce. Je riziko prenosu nemoci na miminko?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

mrav
Echt Kelišová 8157 příspěvků 07.04.18 08:33

Tak ho dej do pračky a vyper ho. Ale ted vážně. Jestli máte ve vztahu problémy, jdi od něho. Pokud máš úplně malé miminko, je náchylné na nečistoty. To ale určitě víš.

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 07.04.18 08:38

Lidé se nemění, to si pamatuj, příště buď při výběru partnera chytřejší.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30658 příspěvků 07.04.18 08:38

Co jsou další problémy, asi větší než, že se nemyje vid ;)
Co poradit nevím, já bych s ním 1. Nespala a ani by se mě nedotknul a za druhé bych do něj tak dlouho hucela až by buď šel do koupelny nebo do p…

Anonymní  07.04.18 08:39
@mrav píše:
Tak ho dej do pračky a vyper ho. Ale ted vážně. Jestli máte ve vztahu problémy, jdi od něho. Pokud máš úplně malé miminko, je náchylné na nečistoty. To ale určitě víš.

Nemuzu od nej jit. Babicka je jen jedna, je daleko. Nikdo by mi nepomohl. Male je pul roku

Anonymní  07.04.18 08:39
@catherine100 píše:
Co jsou další problémy, asi větší než, že se nemyje vid ;)
Co poradit nevím, já bych s ním 1. Nespala a ani by se mě nedotknul a za druhé bych do něj tak dlouho hucela až by buď šel do koupelny nebo do p…

My uz spolu nespime

Peczka
Extra třída :D 13148 příspěvků 07.04.18 08:40

A to mu nevadí, že smrdí? Řekla bych mu, buď se začne mýt nebo odcházím. Vím, že se to lehko říká a hůř dělá, ale opravdu bych neztrácela čas s chlapem, co mě odpuzuje. Vždyť ani sex nemůžete mít, bych se bála zánětu. Je to prase.

Anonymní  07.04.18 08:40
@tyniste píše:
Lidé se nemění, to si pamatuj, příště buď při výběru partnera chytřejší.

Zadny priste nebude, pochybuju ze by chtel nekdo zenskou s ditetem.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17695 příspěvků 07.04.18 08:41
@Anonymní píše:
Nemuzu od nej jit. Babicka je jen jedna, je daleko. Nikdo by mi nepomohl. Male je pul roku

V to případě si zvykni, že máš partnera prase. Já to nechápu - vybereš si prase, pustíš ho do své postele, máš s ním dítě a jsi na něm závislá a strašně ti vadí, že je prase. Tak co čekáš za rady?

Anonymní  07.04.18 08:42
@Peczka píše:
A to mu nevadí, že smrdí? Řekla bych mu, buď se začne mýt nebo odcházím. Vím, že se to lehko říká a hůř dělá, ale opravdu bych neztrácela čas s chlapem, co mě odpuzuje. Vždyť ani sex nemůžete mít, bych se bála zánětu. Je to prase.

Nemam kam odejit, ani finance ani pomoc v rodine.

Anonymní  07.04.18 08:42
@hanka.br. píše:
V to případě si zvykni, že máš partnera prase. Já to nechápu - vybereš si prase, pustíš ho do své postele, máš s ním dítě a jsi na něm závislá a strašně ti vadí, že je prase. Tak co čekáš za rady?

Ptala jsem se pouze, zda miminku neco hrozi.

welovefashion
Kecalka 499 příspěvků 103 inzerátů 07.04.18 08:43

Tak to ja bych zdrhala uz kdyz bych zjistila ze se meje jen 2× tydne, 2× do mesice to uz si ani neumím představit :poblion: ja bych sla třeba i do azylaku

catherine100
Vesmírná mluvilka 30658 příspěvků 07.04.18 08:43
@Anonymní píše:

Proc by nechtěl…i když pokud sis udelala dite s někym, kdo už předtím nedbal na hygienu tak asi nebude i u tebe vše v pohodě vid

Začni u sebe, přítele ignoruj a začni si připravovat zadní vrátka, koukni po jeslích, po brigádách apod. v roce dítka už můžeš třeba odejít

Karlie
Stálice 59 příspěvků 07.04.18 08:44
@Anonymní píše:

Hromada žen si našla muže i s dítětem, tak nepiš bludy… :roll:

Anonymní  07.04.18 08:46

Dřív byl standard mýt se jednou týdně v neděli. Mí rodiče to tak dělají celý život, i mí prarodiče to tak měli. Babička se za mlada myla v neckách v maštali. Dědeček v dětství měl doma na zemi udusanou hlínu a koupelnu poprvé měl, až když si postavil vlastní barák. Mí rodiče se s dcerou od malička mazlí a rozhodně nemám pocit, že by dcera měla něco chytit. On má manžel na kůži plísně nebo jakou konkrétní nemoc má, že se bojíš přenosu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama