Přítel - sestěhování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 11:24
Přítel - sestěhování

Ahoj, v životě jsem měla už dost karambolů. vdala jsem se mladá, z manželství mám 2 děti. Prošla jsem si manželskou nevěrou ze strany manžela, přes kterou jsem se nepřenesla a rozvedla jsem se. Po čase jsem si našla si nového přítele. Nežili jsme spolu do té doby, dokud jsem byla s mladším dítkem na mateřské, ale když jsem nastoupila do práce, musela jsem řešit hlídání, kdo mi vyzvedne děti atp. Asi čtvrt roku jsme to řešili tak, že měl přítel klíče, děti vyzvedl a byl u mě dokud jsem nepřišla z práce. Vzhledem k tomu, že dělám na směny ( zdravotnictví ), tak když mám noční, přespal u mě a děti ráno odvedl do školky a školy. Doma trávil minimálně času a tak jsme si řekli, že by bylo vhodné, aby pustil byt a nastěhoval se ke mně, neboť tu mají děti zázemí a školku a školu v místě bydliště. No jenže postupně mi dochází, že mi to vlastně vůbec nevyhovuje, chybí mi můj osobní prostor. Přítel je hodný, uvaří i o děti se postará, bordel po něm není, ale mě to nějak dusí a celkově mě to od něho spíše vzdaluje. Zkrátka mi došlo, že mi to vyhovovalo, když jsme se navštěvovali. Vím, že je to ode mě sobecké, protože to dělá hlavně kvůli mně a stará se o,,cizí'' děti. Nevím co mám dělat, ráda ho mám, vážím si všeho co pro nás dělá, ale vnitřně cítím, že je to už jiné. Říct mu to, nebo ne? :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 14.04.19 11:30

No co si budeme povídat, krapet sobecké to od tebe je.. ;) :think:
Hlavně, přítel má kam jít, když pustil předešlý byt? Jak jste spolu dlouho?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 14.04.19 11:37

Kdyby tě náhodou opustil, ty si sama děti obsloužíš? Protože já si dovedu představit, že mu řekneš že chceš zpátky svůj prostor a on se zbalí a odstěhuje a na tvoje děti se vyprdne. Spíš mi to přijde, že sis z něj udělala chuvu :think:

Malina7
Závislačka 2793 příspěvků 14.04.19 11:38

A byt tedy pustil, s jak dlouho spolu bydlíte?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 11:42

@Zwetta zhruba asi 11 měsíců? Docela dlouho jsme ale byli přátelé. Od září mám dítě ve školce a tak do toho ledna jsem bydlela s dětmi jen já. Od února bydlí přítel u mě. Já jsem se vždy těšila na to, že ke mně přijde, připravila jsem nebo k jídlu, dali jsme si skleničku, teď je to prostě jiné, řešíme domácnost, co v práci, kdo vynese koš atp. Úplně mi to ztratilo to kouzlo návštěv. Nevím jak to popsat. Sestěhovat byl jeho nápad a já nebyla proti, protože jsem věděla, tě minimálně 2× týdně řeším to, že nemohu vyzvednout děti. Jenže on je teď hrozně šťastný a já mu to nějak nedokážu říct, nechci o něj přijít, mám ho fakt ráda a krom toho je dost razantní a třeba by mě poslal někam a já bych musela změnit práci a možná i bydliště a školu, abych to vše po ránu stíhala, neboť jsem bez auta a závislá buď na MHD a nebo na tom, abych všude byla max do 10 minut…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19729 příspěvků 14.04.19 11:42

Takže bys potřebovala, aby ti děti hlídal, postaral se o ně, odvezl ti je do školky a pak vypadl. Taková hlídací služba, ale zadarmo. Ne, to není sobecké, to je v pohodě a určitě to pochopí.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.04.19 11:42

Jejda.. to sis teda měla rozmyslet dřív!
je to přece takto lepší po praktické i finanční stránce.. navíc problémy s ním nejsou..
ano, sobecké to je.
A pokud ho chceš vystěhovat, tak bych se vůbec nedivila, kdyby se na další pomoc - respektive i na vás - vykašlal…

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 14.04.19 11:48
@hanka.br. píše:
Takže bys potřebovala, aby ti děti hlídal, postaral se o ně, odvezl ti je do školky a pak vypadl. Taková hlídací služba, ale zadarmo. Ne, to není sobecké, to je v pohodě a určitě to pochopí.

Dulezite je, aby mu to presne takhle rekla jak jsi to popsala. ;) Verim, ze pak nebude mit namitky :lol:

Příspěvek upraven 14.04.19 v 11:49

Jana525
Kelišová 5411 příspěvků 14.04.19 11:48

Clovek nemuze mit v zivote vse, co si predstavuje. Vse ma sve klady a zapory. Prijdes mi hodne vypocitava.

Jana525
Kelišová 5411 příspěvků 14.04.19 11:50

Co tak zacit myslet i na partnera a na deti? Zivot je o kompromisech. A s povinostma se samozrejme vztah mezi partnery zmeni, ale muze byt dokonce i lepsi a mit vyhody, ktere predtim nemel. Jen je potreba se to naucit videt a vazit si toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 11:57

Tohle vše si právě uvědomuji, vím že je to sobecké, ale co s tím, když to tak prostě cítím. Nejspíš nejsem připravená s někým opět sdílet jednu domácnost, nebo možná nejsem pro vztah? Mám z toho najednou zvláštní pocit a každým dnem je to horší. Na jednu stranu vím, že mě má rád, že má rád moje děti a je tomu tak i opačně, ale na tu druhou stranu mám. z toho všeho strach. Prostě divný pocit.

Markéta80
Hvězda diskuse 43272 příspěvků 14.04.19 11:58

To jste si měli pořádně promyslet, ale ty po něm toho chceš docela dost a teď tě vadí že tam s Vámi bydlí, ale jako výpomoc je to fajn co. To má vlastně super život, stará se o cizí děti a pak když má splněno může jít k sobě. oddělené bydlení proč ne, ale musíš se stát samostatnou, nebo si najmout chůvu. Ale jestli on je takhle spokojený a ty mu řekneš že chceš svůj klid at se odstěhuje že se sice odstěhuje ale vztah to víc než hodně nabourá :? To pro něj je hodně změn, třeba by taky rád měl klid, ale stará se o Tvé děti :lol:

Jana525
Kelišová 5411 příspěvků 14.04.19 11:59
@Anonymní píše:
Tohle vše si právě uvědomuji, vím že je to sobecké, ale co s tím, když to tak prostě cítím. Nejspíš nejsem připravená s někým opět sdílet jednu domácnost, nebo možná nejsem pro vztah? Mám z toho najednou zvláštní pocit a každým dnem je to horší. Na jednu stranu vím, že mě má rád, že má rád moje děti a je tomu tak i opačně, ale na tu druhou stranu mám. z toho všeho strach. Prostě divný pocit.

To je ale se v poradku a mas na to plne pravo.. Jen z nej nedelej blbce a najdi si nekoho jineho, kdo bude vodit rano deti a nebo zmen praci. Zivot je volba.

Malina7
Závislačka 2793 příspěvků 14.04.19 11:59

Společné bydlení je zásah do osobního prostoru každého. Zkus s ním ten osobní prostor pospojovat a dělejte si dál hezké chvilky ( hezké večeře, skleničku) a pokud chceš vyluftovat hlavu, můžeš s kamarádkama někam na drink. Mě ten chlap nepřijde vůbec marný podle popisu. Stará se o děti a o domácnost, pustil byt kvůli vám, což pro něj bylo hodně velké riziko.Ono bude ještě trvat, nežli se sladíte ve spolužití. Hlavně si to spolužití nedělejte stereotypní a myslím, že to půjde. Zatím bych mu nic neříkala a spíše vymýšlela, čím si spolužití pozitivně opepřit.

Jana525
Kelišová 5411 příspěvků 14.04.19 12:00

@Malina7 :palec: presne tak

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama