Proč se na mě vykašlal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janca195
Povídálka 20 příspěvků 14.04.19 10:28
Proč se na mě vykašlal?

Ahoj holky, omlouvám se za možná banální dotaz, sle mě to opravdu trápí. S jedním klukem se vídáme už skoro půl roku, ale nechodíme spolu, já jsem ho předtím dost odmítala s tím, že se nějak nechci vázat, jenže ono to všechno brzy přijde, že. Ze začátku jsme občas někam zašli na rande, ale teď už se z toho stalo jen potkávání se na party, kde mě vždycly najde a nakonec skončíme vždycky spolu. Líbáme se a celý zbytek party strávíme spolu. Nakonec mě doprovodí domů a odejde. Pokaždé po takové akci/setkání další den napíše, jenže tento týden se to nějak zvrtlo, skončili jsme u mě, sex nebyl, ale takové ty věci okolo. Já jsem to prostě nechtěla, byli jsme oba trochu opilí a zkrátka jsem řekla ne. On to ale vzal v pohodě, jen jsme leželi a užívali si vzájemných dotyků a blízkosti. Na rozloučenou mě pak dal pusu. Mně vrtá hlavou, co se děje, proč se najednou přestal ozývat? Pochopila bych, kdybych se s ním vyspala, že by si myslel, že to pro něj skončilo, protože by dostal, co chtěl, ale nespali jsme spolu… Jinak v posteli jsme neskončili poprvé, přesto se vždycky ozval. Mám počkat, až se ozve, nebo se na něj vykašlat? Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinewendy
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 14.04.19 10:30

Ehm, nejspíše posbíral poslední zbytky důstojnosti a přestal ze sebe dělat onuci.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28514 příspěvků 14.04.19 10:32
@Janca195 píše:
Ahoj holky, omlouvám se za možná banální dotaz, sle mě to opravdu trápí. S jedním klukem se vídáme už skoro půl roku, ale nechodíme spolu, já jsem ho předtím dost odmítala s tím, že se nějak nechci vázat, jenže ono to všechno brzy přijde, že. Ze začátku jsme občas někam zašli na rande, ale teď už se z toho stalo jen potkávání se na party, kde mě vždycly najde a nakonec skončíme vždycky spolu. Líbáme se a celý zbytek party strávíme spolu. Nakonec mě doprovodí domů a odejde. Pokaždé po takové akci/setkání další den napíše, jenže tento týden se to nějak zvrtlo, skončili jsme u mě, sex nebyl, ale takové ty věci okolo. Já jsem to prostě nechtěla, byli jsme oba trochu opilí a zkrátka jsem řekla ne. On to ale vzal v pohodě, jen jsme leželi a užívali si vzájemných dotyků a blízkosti. Na rozloučenou mě pak dal pusu. Mně vrtá hlavou, co se děje, proč se najednou přestal ozývat? Pochopila bych, kdybych se s ním vyspala, že by si myslel, že to pro něj skončilo, protože by dostal, co chtěl, ale nespali jsme spolu… Jinak v posteli jsme neskončili poprvé, přesto se vždycky ozval. Mám počkat, až se ozve, nebo se na něj vykašlat? Díky

tak po půl roce ho už asi přešla trpělivost a když z tvé strany jaksi není žádná reakce, tys mu řekla ne, když došlo na lámání chleba, tak mu došlo, že fakt ne a není co řešit…

Janca195
Povídálka 20 příspěvků 14.04.19 10:33

@wendy Dobře, uznávám, že jsem se k němu nechovala úplně nejlíp, ale já jsem si byla nejistá sama sebou. Možná proto jsem se tak chovala. Navíc ten obrat se mi zdá takový moc najednou, zčistajasna.

Janca195
Povídálka 20 příspěvků 14.04.19 10:34

@Regina Hero
Myslíš, že jsem mu měla být po vůli?

růžový achát
Echt Kelišová 8182 příspěvků 14.04.19 10:35

:roll:… se mu nedivím.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14256 příspěvků 14.04.19 10:36

Přestalo ho to bavit. A to měl ještě slušnou vydrž :lol:

karkarka
Závislačka 3659 příspěvků 14.04.19 10:38

Nedala si mu, tak najde nejakou, ktera mu dá.

švadlenka Eliška
Kecalka 162 příspěvků 14.04.19 10:39
@Janca195 píše:
@Regina Hero
Myslíš, že jsem mu měla být po vůli?

Já myslím že tomu co děláš se tomu říká tahat za nos…

Janca195
Povídálka 20 příspěvků 14.04.19 10:40

A kdybych mu napsala sama, myslíte, že by ještě zájem měl?

09Veronika09
Kecalka 360 příspěvků 14.04.19 10:42

Řekla bych, že třeba potkal někoho, kdo mu za to konečně stojí. Tys ho odmítala tak se nemůžeš divit, že si třeba našel jinou, se kterou bude mít normální vztah.

Uživatel je onlineSlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 14.04.19 10:44
@Janca195 píše:
@Regina Hero

Měla ses k němu především chovat fér. Ty jsi mu půl roku dávala nejasné signály, někdy to vypadalo, že ho chceš, jindy jsi řekla, že určitě ne, přitom jsi po něm lezla, někdy jste skončili u vás, nikdy nedošlo na sex, teď si zase stěžuješ, že to skončilo.. co si z toho ten chudák měl vzít? Asi o tebe opravdu stál, proto se snažil tak dlouho, a tys z něj přitom dělala jen blbce. Prostě to vzdal.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28514 příspěvků 14.04.19 10:44
@Janca195 píše:
@Regina Hero

no jestli jsi čekala, že se to mezi vámi někam posune a začnete spolu „opravdu chodit“, tak pokud nejsi pod zákon, tak po půl roce líbání a toho všeho okolo by to byl normální vývoj vztahu… pokud jsi sex nechtěla, neměla sis ho brát do bytu a do postele… z mého pohledu to vypadá tak, že ty si s ním tak lehce pohráváš a zahráváš, napínáš, slibuješ (líbáním a tak) a když si myslí, že je to na dobré cestě, tak cukneš… pokud o něho opravdu nestojíš a nemáš zájem, neměla ses s ním ani líbat po party…

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 43950 příspěvků 14.04.19 10:45
@Janca195 píše:
A kdybych mu napsala sama, myslíte, že by ještě zájem měl?

a ty zájem máš?

samá práce
Závislačka 2783 příspěvků 14.04.19 10:45
@Janca195 píše:
A kdybych mu napsala sama, myslíte, že by ještě zájem měl?

Jedině když k tomu hodíš ještě fotku frndy ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama