Přítel sextuje s vdanou

Anonymní
7.5.17 12:37

Přítel sextuje s vdanou

Ahoj všem. Jsem v háji! Přišla jsem na to, že přítel udržuje jakýsi poměr s néjakou vdanou ženskou, kterou zna krz práci. Píše ji vždy v pracovní době ze služebního telefonu, který doma vypína, tak je přesvědčený, že o tom nevím. Nejhorší je, že kromě sexistických smsek ji přítel píše, jak je krásná a jak jejímu manžekovi závidí. Vytýká jí, že se vdala a že se méla vyjádřit dřív, když on neměl ještě vážný vztah (mě). Na to jí ale hned další den vypisuje a ta krá. a jemu taky. Posílaj si i intimní fotky apod. Zřejmě se i sešli, ale naštěstí k ničemu nedošlo, protože ten můj blb jí přemlouvá k sexu bez ochrany, což naštěstí ona odmítá, bo ho má za kurevníka. Holky asi jsem hloupá husa, ale já přítele miluju. Je to jinak užasnej chlap i když to ted tak nevypadá. Jako ujet asi může každý, ale já mám navíc strach, jestli do ní přítel není zamilovaný. Já bych mu to snad i odpustila, kdyby to skončilo. Ale co mám sasakra dělat? Chci pro něj zas být já ta jediná, po které bude toužit, ale to už je asi nemožný, co?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.5.17 12:41

Pošli ho někam, neváží si Tě, najdi si někoho, kdo bude rád, že Tě má a ocení tvé kvality a nebude mít potřebu dělat takovéhle věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 12:41

Prej…jinak je to úžasnej chlap :zed: :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
7.5.17 12:43

No, asi jsi ani nikdy jediná nebyla…máte děti, nějaké společné závazky, olik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
7.5.17 12:43

To jsou dnes diskuze :mrgreen: kdyz je tak uzasnej tak delej ze nic a je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16127
7.5.17 12:45

Otevři oči a sundej růžové brýle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
7.5.17 12:47

Rikas ze je uzasnej chlap, milujes ho a opustit ho nechces. Co delat? Nic, pokud nevis co chceš. Protoze s tim stejne nic neudelas pokud on sam nebude chtit. Muzes mu dat nuz na krk, bude si davat pozor a bude to pravdepodobne delat stejne, nebo te casem treba opusti sam…

Takze bud ti to vadi a resit to budes, byt za cenu, ze bude hrozit třeba i konec a nebo to budes muset tolerovat a doufat, ze se vzdycky vrátí k tobe domu…

Zalezi, co chces a dokazes skousnout a jak je na tom tva vlastni sebeucta. ;)

Takze bud ho kopni toho uzasnyho Krasone do zadku a najdi si lepsiho, nebo delej ze nic a trp jak je libo.

Příspěvek upraven 07.05.17 v 12:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 12:48
@VENIVINIVICI píše:
Prej…jinak je to úžasnej chlap :zed: :potlesk: :lol:

Jo, zni to asi komicky, ale když si odmyslím ten jeho úlet, tak je to tak. Pozorný, galantní, žádný sobec, nelemtá, umí dělat kompromisy…ani doma se nechová nijak podezřele. Já prostě nevím, co ho to popadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
724
7.5.17 12:50

Fuuu, no jednoduchá ta situace není :think:

Nicméně bych na něj udeřila ať kápne božskou a rozmyslí si co chce. Chápu že ten chlap asi může bejt zlatý, hodný, vydělává apod. ale jakmile je v tom jiná ženská tak já bych se teda nedělila.

Za mně: Nůž na krk - aŤ podá vysvětlení, jak to teda mezi nima je (je fuk jestli s ní zatím nespal, tak je jen otázka času kdy se to stane, nebo jestli s ní už nespal s kondomem)…

A ať si ujasní co chce, co bude dál a jestli ti stojí být s někým, kdo se takhle chová.

Drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 12:50

Pro mě je teda věrnost zásadní věc, a kdyby tohle nebylo a dělal by úlety, tak tu máš věci a nazdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
7.5.17 12:51

Kašli na něj, ty pro něj nejsi důležitá a stejně ti brzy uteče za nějakou podle něj „lepší“…je to tvrdé, ale ty jsi pro něj jen náhražka ;)
buď je to takový bl. a bl.em zůstane a nebo až se do nějaké opravdu zamiluje dá pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 12:51

Tak si to odmysly a je to vyřešeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
7.5.17 12:52
@Anonymní píše:
Jo, zni to asi komicky, ale když si odmyslím ten jeho úlet, tak je to tak. Pozorný, galantní, žádný sobec, nelemtá, umí dělat kompromisy…ani doma se nechová nijak podezřele. Já prostě nevím, co ho to popadlo.

No dobre, ale tak timhle co jsi se dozvedela, to vsechno pada, ne? K cemu ti je galantni chlap, kdyz chce soulozit s jinou zenskou? A jeste bez ochrany, to moc nesobecky vuci tobe neni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 12:52
@Anonymní píše:

A ty vážně rys „přetvařovat se a dělat, jako že nic“ považuješ za charakteristiku úžasného chlapa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 12:53
@MarieP píše:
No, asi jsi ani nikdy jediná nebyla…máte děti, nějaké společné závazky, olik vám je?

Nemáme, ja 30, on 33. O dětech ale už uvažujem, no teď to celé zabil.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama