Je přítel vyžírka?

5
1.5.18 20:56

Pritel vyzirka?

Ahoj vsem,

rada bych znala Vas nazor na moji situaci.
Jsem s pritelem cca pul roku. Citim, ze me ma opravdu rad a planuje se mnou budoucnost.

Jedine, co mi zacina vadit je jeho pristup k financim a placeni.
Zacalo to tim, ze kdyz jsme se seznamili, nemel moc velkou vyplatu, tak jsem ochotne platila. Jenze on si na to zrejme zvyknul a ted uz pokazde co nekam jdeme (restaurace, supermarket) vzdycky platim ja. A kolikrat byva udiveny, ze uz platit nechci.
O tom, ze on by mi treba neco koupil jen tak pro radost o tom nemuze byt ani rec.
K Vanocum jsem mu dala docela drahy darky a on me pametovku do mobilu. :zed:
Nedavno jsem brala odmeny a psala jsem mu ze si koupim neco na sebe. A on hned jestli jemu taky, ze potrebuje. Chystame se sestehovat a najem samozrejme budeme platit napul. Trochu se bojim aby se nestalo to, ze budu platit pulku najmu a jeste vsechno ostatni.
Zacinam mit pocit, ze si ze me dela dojnou kravu.
Vim, co bych mela udelat, spis se potrebuju vypsat. Setkala jste se nektera s takovym typem muze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26296
1.5.18 20:58
@Biba12 píše:
Ahoj vsem,

Jsem s pritelem cca pul roku. Citim, ze me ma opravdu rad a planuje se mnou budoucnost.

Zacalo to tim, ze kdyz jsme se seznamili, nemel moc velkou vyplatu, tak jsem ochotne platila. Jenze on si na to zrejme zvyknul a ted uz pokazde co nekam jdeme (restaurace, supermarket) vzdycky platim ja. A kolikrat byva udiveny, ze uz platit nechci.
O tom, ze on by mi treba neco koupil jen tak pro radost o tom nemuze byt ani rec.
Nedavno jsem brala odmeny a psala jsem mu ze si koupim neco na sebe. A on hned jestli jemu taky, ze potrebuje. Chystame se sestehovat a najem samozrejme budeme platit napul. Trochu se bojim aby se nestalo to, ze budu platit pulku najmu a jeste vsechno ostatni.
Vim, co bych mela udelat, spis se potrebuju vypsat. Setkala jste se nektera s takovym typem muze?

Tak tvůj pocit tě varuje…a finance si vyjasněte co nejdřív, později to půjde o moc hůř anebo už vůbec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23113
1.5.18 21:00

Přečti si to po sobě znovu. Opravdu jsi tak zoufalá, že se potřebuješ sestěhovávat s mužem, který tě finančně zneužívá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646

Nakopat do prd.le. Chlap, co neumí uživit ani sám sebe, těžko pak uživí ženskou na mateřský. A aby z tebe somroval hadry, no tak to je velkej úlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3374

Zažila jsem to a lepší to nebylo, naopak to bylo horší. Bydlet jsme spolu naštěstí nakonec ani nezačali, i když jsme spolu byli rok a půl a řešili jsme to. Byl zvyklý rozhazovat svoji výplatu za to, za co je zvyklý a nehodlal se přizpůsobit něčemu společnému… Bohužel půl roku je příliš dlouhá doba… Myslím, že si už zvyknul…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.5.18 21:01

@hanka.br. zoufala nejsem, jenom jsem to porad omlouvala „ted ma malou vyplatu, ted mel vydaje za auto“ ale uz me to prestalo bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.5.18 21:03

Zacinam ted premyslet jestli je se mnou z lasky nebo kvuli tomu, ze vsechno platim. :pocitac: protoze kazda jina uz by ho s tim poslala do pr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51982
1.5.18 21:03

@Biba12 tak mu řekni kolik bude platit. Zatim bych se nestěhovala a nic za něj neplatila a uvidíš hned jaký máte vztah ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4357
1.5.18 21:05

Pane jo, ty jsi trumpeta 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49233
@Biba12 píše:
Ahoj vsem,

Vim, co bych mela udelat, spis se potrebuju vypsat. Setkala jste se nektera s takovym typem muze?

no s tímhle pocitem bych se tedy do sestěhování fakticky nehnala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19460

Pošli ho dál a rozhodně se s ním nesestěhovávej, bude to jen horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
1.5.18 21:08
@Biba12 píše:
Ahoj vsem,

Nemohu uvěřit tomu, že by jsi se chtěla po tom, co předvádí, s ním sestěhovat. Leda že by jsi ho chtěla už napořád živit a oblékat. A na tvoji otázku ti odpovím, ne nesetkala, a pokud bych se i setkala s takovým typem muže, tak by mazal do oběhu už v tuchvíli, kdy by si chtěl nechat odemně zaplatit útratu v restauraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.5.18 21:10

Myslite, ze ma cenu si s nim nejdriv o tom promluvit? Nastavit nejaka pravidla? Nebo proste rovnou konec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23113
1.5.18 21:11
@Biba12 píše:
@hanka.br. zoufala nejsem, jenom jsem to porad omlouvala „ted ma malou vyplatu, ted mel vydaje za auto“ ale uz me to prestalo bavit.

Pokud tedy nejsi zoufalka, co potřebuje mít doma trenky za každou cenu, no tak se s ním samozřejmě nesestěhovávej a najdi si chlapa, který bude hýčkat tebe, ne ty jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
1.5.18 21:11
@Biba12 píše:
@hanka.br. zoufala nejsem, jenom jsem to porad omlouvala „ted ma malou vyplatu, ted mel vydaje za auto“ ale uz me to prestalo bavit.

Pokud má malou výplatu, co mu brání v tom, aby změnil zaměstnání, zvláště v dnešní době, kdy je o pracovníky ve všech profesích velká nouze? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama