Reklama

Je přítel vyžírka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Biba12
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 20:56
Pritel vyzirka?

Ahoj vsem,

rada bych znala Vas nazor na moji situaci.
Jsem s pritelem cca pul roku. Citim, ze me ma opravdu rad a planuje se mnou budoucnost.

Jedine, co mi zacina vadit je jeho pristup k financim a placeni.
Zacalo to tim, ze kdyz jsme se seznamili, nemel moc velkou vyplatu, tak jsem ochotne platila. Jenze on si na to zrejme zvyknul a ted uz pokazde co nekam jdeme (restaurace, supermarket) vzdycky platim ja. A kolikrat byva udiveny, ze uz platit nechci.
O tom, ze on by mi treba neco koupil jen tak pro radost o tom nemuze byt ani rec.
K Vanocum jsem mu dala docela drahy darky a on me pametovku do mobilu. :zed:
Nedavno jsem brala odmeny a psala jsem mu ze si koupim neco na sebe. A on hned jestli jemu taky, ze potrebuje. Chystame se sestehovat a najem samozrejme budeme platit napul. Trochu se bojim aby se nestalo to, ze budu platit pulku najmu a jeste vsechno ostatni.
Zacinam mit pocit, ze si ze me dela dojnou kravu.
Vim, co bych mela udelat, spis se potrebuju vypsat. Setkala jste se nektera s takovym typem muze?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24415 příspěvků 01.05.18 20:58
@Biba12 píše:
Ahoj vsem,

Jsem s pritelem cca pul roku. Citim, ze me ma opravdu rad a planuje se mnou budoucnost.

Zacalo to tim, ze kdyz jsme se seznamili, nemel moc velkou vyplatu, tak jsem ochotne platila. Jenze on si na to zrejme zvyknul a ted uz pokazde co nekam jdeme (restaurace, supermarket) vzdycky platim ja. A kolikrat byva udiveny, ze uz platit nechci.
O tom, ze on by mi treba neco koupil jen tak pro radost o tom nemuze byt ani rec.
Nedavno jsem brala odmeny a psala jsem mu ze si koupim neco na sebe. A on hned jestli jemu taky, ze potrebuje. Chystame se sestehovat a najem samozrejme budeme platit napul. Trochu se bojim aby se nestalo to, ze budu platit pulku najmu a jeste vsechno ostatni.
Vim, co bych mela udelat, spis se potrebuju vypsat. Setkala jste se nektera s takovym typem muze?

Tak tvůj pocit tě varuje…a finance si vyjasněte co nejdřív, později to půjde o moc hůř anebo už vůbec…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18124 příspěvků 01.05.18 21:00

Přečti si to po sobě znovu. Opravdu jsi tak zoufalá, že se potřebuješ sestěhovávat s mužem, který tě finančně zneužívá?

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 01.05.18 21:00

Nakopat do prd.le. Chlap, co neumí uživit ani sám sebe, těžko pak uživí ženskou na mateřský. A aby z tebe somroval hadry, no tak to je velkej úlet.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 01.05.18 21:00

Zažila jsem to a lepší to nebylo, naopak to bylo horší. Bydlet jsme spolu naštěstí nakonec ani nezačali, i když jsme spolu byli rok a půl a řešili jsme to. Byl zvyklý rozhazovat svoji výplatu za to, za co je zvyklý a nehodlal se přizpůsobit něčemu společnému… Bohužel půl roku je příliš dlouhá doba… Myslím, že si už zvyknul…

Biba12
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 21:01

@hanka.br. zoufala nejsem, jenom jsem to porad omlouvala „ted ma malou vyplatu, ted mel vydaje za auto“ ale uz me to prestalo bavit.

Biba12
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 21:03

Zacinam ted premyslet jestli je se mnou z lasky nebo kvuli tomu, ze vsechno platim. :pocitac: protoze kazda jina uz by ho s tim poslala do pr…

Markéta80
Hvězda diskuse 39327 příspěvků 01.05.18 21:03

@Biba12 tak mu řekni kolik bude platit. Zatim bych se nestěhovala a nic za něj neplatila a uvidíš hned jaký máte vztah ;)

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 01.05.18 21:05

Pane jo, ty jsi trumpeta 8o

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.05.18 21:05
@Biba12 píše:
Ahoj vsem,

Vim, co bych mela udelat, spis se potrebuju vypsat. Setkala jste se nektera s takovym typem muze?

no s tímhle pocitem bych se tedy do sestěhování fakticky nehnala :nevim:

weyky
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 72 inzerátů 01.05.18 21:05

Pošli ho dál a rozhodně se s ním nesestěhovávej, bude to jen horší…

nostress
Extra třída :D 12916 příspěvků 01.05.18 21:08
@Biba12 píše:
Ahoj vsem,

Nemohu uvěřit tomu, že by jsi se chtěla po tom, co předvádí, s ním sestěhovat. Leda že by jsi ho chtěla už napořád živit a oblékat. A na tvoji otázku ti odpovím, ne nesetkala, a pokud bych se i setkala s takovým typem muže, tak by mazal do oběhu už v tuchvíli, kdy by si chtěl nechat odemně zaplatit útratu v restauraci.

Biba12
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 21:10

Myslite, ze ma cenu si s nim nejdriv o tom promluvit? Nastavit nejaka pravidla? Nebo proste rovnou konec?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18124 příspěvků 01.05.18 21:11
@Biba12 píše:
@hanka.br. zoufala nejsem, jenom jsem to porad omlouvala „ted ma malou vyplatu, ted mel vydaje za auto“ ale uz me to prestalo bavit.

Pokud tedy nejsi zoufalka, co potřebuje mít doma trenky za každou cenu, no tak se s ním samozřejmě nesestěhovávej a najdi si chlapa, který bude hýčkat tebe, ne ty jeho.

nostress
Extra třída :D 12916 příspěvků 01.05.18 21:11
@Biba12 píše:
@hanka.br. zoufala nejsem, jenom jsem to porad omlouvala „ted ma malou vyplatu, ted mel vydaje za auto“ ale uz me to prestalo bavit.

Pokud má malou výplatu, co mu brání v tom, aby změnil zaměstnání, zvláště v dnešní době, kdy je o pracovníky ve všech profesích velká nouze? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama