Přítele mi balí

21.7.15 15:19

Přitele mě balí "kamarádka"

Dobrý den. Potřebovala bych trošku poradit. Stala se mě taková věc, že mě přitele začala dost okatě balit jedna známá. Na její otázku „Kam nás vyvezeš?!“ jí nabídl, že s náma může jet na všechny akce včetně naší dovolené s přáteli. Teď mě furt vypisuje a nenápadně se mě na něj ptá, jestli on bude tam a tam se mnou atd. Nevím, jak se bránit. Ona už má za sebou minimálně jedno málem rozvrácené manželství, takže vím, že ona by do toho šla.. Podotýkám, že jsem v 5 měsíci těhotenství a vypadám k tomu všemu jako bečka piva.
Děkuji za komentáře a názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1697
21.7.15 15:21

No tak se jí zeptej, proč ji to tak zajímá, jestli tam bude. Dej jí najevo, že ti to vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 15:23

Tak snad sis vybrala fajn chlapa. Promluvila bych s nim. S ni bych omezila konverzaci na nutné záležitosti. Ohledně přítele bych ji nepsal a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
21.7.15 15:24

Taky bych jí to dala najevo.Moc bych o něm před ní nevyprávěla a když už tak jen v dobrým jak se máte skvěle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
21.7.15 15:25

Řekni jí na rovinu, že takto ne a příteli řekni, že si její přítomnost na vašich akcích nepřeješ, tak ať jí to nenabízí.

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 15:28

Můj přitel je navíc ještě takový přátelský, že když na něj takhle balila, tak ji ze slušnosti říkal, že jasně, že není problém jet s námi atd. Není to žádná žárlivost podpořená těhotenskými hormony. Lekla jsem se toho, a přestala s ní nějak zvlášť komunikovat. Ona mě teď pořád píše a už je jí divný, že si ji snažím držet od těla. Nevím, jak z toho vybruslit důstojně a s grácií, aby nám dala pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69004
21.7.15 15:28

@Teniska80 Promluvila bych si s přítelem, protože ten problém je mezi tebou a jím, ona si celkem může zkoušet co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.7.15 15:30

Rozhodně bych s takovou osobou prestala komunikovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
21.7.15 15:31
@Teniska80 píše:
Můj přitel je navíc ještě takový přátelský, že když na něj takhle balila, tak ji ze slušnosti říkal, že jasně, že není problém jet s námi atd. Není to žádná žárlivost podpořená těhotenskými hormony. Lekla jsem se toho, a přestala s ní nějak zvlášť komunikovat. Ona mě teď pořád píše a už je jí divný, že si ji snažím držet od těla. Nevím, jak z toho vybruslit důstojně a s grácií, aby nám dala pokoj.

Řekla bych jí to na rovinu. Nelíbí se mi tvé chování, nepřeji si, aby jsi s náma kamkoli chodila a nechci se s tebou vídat. Čau!

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 15:32

On mě asi nebude věřit, že je taková.. a protože nedělal nic špatného, jen se snažil být přátelský, tak to bude brát jako nějaký můj žárlivý útok na něj. Snažím se omezit kontakt na minimum, ale mám trošku strach, že je schopná si sehnat jeho telefonní číslo a začít ho kontaktovat sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 15:33
@Krasavicaa píše: Řekla bych jí to na rovinu. Nelíbí se mi tvé chování, nepřeji si, aby jsi s náma kamkoli chodila a nechci se s tebou vídat. Čau!

Jo to já bych jí nejraději taky řekla, ale mám obavu, že ona je schopná si sehnat číslo na přítele a zavolat mu, že jsem na ni žárlivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
21.7.15 15:35
@Teniska80 píše:
Jo to já bych jí nejraději taky řekla, ale mám obavu, že ona je schopná si sehnat číslo na přítele a zavolat mu, že jsem na ni žárlivá.

Tak v první řadě to řekni chlapovi, pak jí. A pokud by si zjistila číslo na chlapa a něco mu vypisovala, tak v tomto bych už byla hodně radikální a neměla bych daleko k tomu, dát jí do rypáku.

• Nahlásit
  • Citovat
33969
21.7.15 15:36

@Teniska80 přestala bych s ní komunikovat a příteli bych řekla co mě ne/vadí..né ve smyslu útoku na jeho osobu, ale to co mě trápí tak aby pochopil jak to myslíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 15:38

Navíc přitel je dobrý sportovec, který se občas stýka s podobně úspěšnými lidmi. Ona je dost zlatokopka a jelikož vím, že ona má za sebou podobné rozvraty a je jí to jedno, tak mám strach a přemýšlím, jak se tomu bránit s rozumem a důstojností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.15 15:42

Já jsem tu dovolenou naštěstí vychytala tak, že s náma nakonec jede i člen té rodiny, kterou ona málem rozbila, takže teď vím, že by si netroufla jet taky, protože by tam do rypáku dostala a ne ode mne. Ale co dál. Přítel jí řekl, že se může se mnou domluvit a jezdit s náma v pohodě. Když se mnou nebude domluvy, tak mám strach, že začne kontaktovat jeho do budoucna.

Příspěvek upraven 21.07.15 v 15:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama