Nechápu přítele

2
31.12.19 05:59

Přítele nechápu

Zdravím děvčata ráda bych vás požádala o názor. Je mi 40 let. Mám přítele jsem s ním dva roky nebydlím spolu a nemáme společné děti já mám dospělého syna on 2 dospívající dcery které žijí s matkou. Problém je v tom že semnou bydlet nechce jenom slibuje do budoucna nikdy se mnou není když mám nějaký problém netravi se mnou společné víkendy vánoce narozeniny nikdy mě nepozval ani na večeři do kina. Prostě nic. Je semnou jen v týdnu po práci u mě doma nají se a jde spát. Tvrdí že mě miluje že se to zlepší ale.. Několikrát jsem se s ním chtěla rozejít ale pak prosí slibuje ale je to pořád stejný pořád dokola. Co si o tom myslíte mám opustit nebo dávat šance dokola a jen se trápit. Moc děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
838
31.12.19 06:04
@Ivanka22 píše:
Zdravím děvčata ráda bych vás požádala o názor. Je mi 40 let. Mám přítele jsem s ním dva roky nebydlím spolu a nemáme společné děti já mám dospělého syna on 2 dospívající dcery které žijí s matkou. Problém je v tom že semnou bydlet nechce jenom slibuje do budoucna nikdy se mnou není když mám nějaký problém netravi se mnou společné víkendy vánoce narozeniny nikdy mě nepozval ani na večeři do kina. Prostě nic. Je semnou jen v týdnu po práci u mě doma nají se a jde spát. Tvrdí že mě miluje že se to zlepší ale.. Několikrát jsem se s ním chtěla rozejít ale pak prosí slibuje ale je to pořád stejný pořád dokola. Co si o tom myslíte mám opustit nebo dávat šance dokola a jen se trápit. Moc děkuji za názory

Přečti si to po sobě. Odpověděla jsi si sama.Je s tebou pouze po práci, nají se, a jde spát. Děláš mu levný servis a služku. Takto mu to vyhovuje. Toto bych ani nenazvala vztahem. Promiň za upřímnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3223
31.12.19 06:05

Jsme s manzelem 12 let a chodime stale do kina na vecere atd. Odpovedela sis vlastne sama. Opustit pokud te vztah nenaplnuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
31.12.19 06:19

K čemu takovyho chlapa? Abys mu uvařila a vyprala? Vykašli se na něj, zajdi ke kadeřnici, kup nový šaty a vyraž ven. Zjistíš, že ti je líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
31.12.19 06:28

A kde tráví vikendy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
31.12.19 06:56

Vykopnout vandráka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7626
31.12.19 07:09

@Ivanka22 takto se krásně snižují náklady na bydlení, na stravu a ještě i ten sex zdarma jako bonus, aniž by musel nějak víc hnout prstem. Vlastně vůbec nemusí hnout, stačí jen když naprázdno mele pantem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
31.12.19 07:13

@Cenarius je to tak i když jsem to asi věděla jen jsem si něco nalhavala a jak blbá čekala že se něco změní. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20739
31.12.19 07:50

A můžeš mi prosím tě říct, co z takového chlapa máš? Proč s ním chceš bydlet? To mu chceš dělat služku ne pět dní v týdnu, ale 7? A co na oplátku dělá on pro tebe, jak ti dělá radost, jak o tebe a váš vztah pečuje, aby o to nepřišel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14224
31.12.19 07:56

@Ivanka22 Pokud to takhle vyhovuje i tobe, je to v poradku. Evidentne ale nevyhovuje, spokojena nejsi. Bud rada, ze spolu nebydlite. Zivot je docela kratky na to, aby clovek byl dobrovolne nespokojeny.
Nechej si ho treba jen na ten sex, pokud to stoji za to, (bez dalsiho servisu sluzky a kucharky), nez potkas jineho, ktery za to bude stat. Pak ho posli pryc. On se chova sobecky, zacni se tak k nemu chovat taky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10741
31.12.19 07:57

@Ivanka22 Tak se s ním rozejdi doopravdy a máš klid. K čemu takového chlapa? Jemu to takhle vyhovuje, pěkně se nají, má sex, vyspí se a nemá k tobě žádné povinosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
31.12.19 07:57

K čemu ho máš? Už by byl dávno ex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
31.12.19 08:04

A nejsi jeho milenka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
31.12.19 08:22

Asi bych ty dny ještě víc zkrouhla a nechala si ho jenom jako bokovku. Mezitím bych si hledala někoho spolehlivějšího do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
31.12.19 08:24
@Ivanka22 píše:
Zdravím děvčata ráda bych vás požádala o názor. Je mi 40 let. Mám přítele jsem s ním dva roky nebydlím spolu a nemáme společné děti já mám dospělého syna on 2 dospívající dcery které žijí s matkou. Problém je v tom že semnou bydlet nechce jenom slibuje do budoucna nikdy se mnou není když mám nějaký problém netravi se mnou společné víkendy vánoce narozeniny nikdy mě nepozval ani na večeři do kina. Prostě nic. Je semnou jen v týdnu po práci u mě doma nají se a jde spát. Tvrdí že mě miluje že se to zlepší ale.. Několikrát jsem se s ním chtěla rozejít ale pak prosí slibuje ale je to pořád stejný pořád dokola. Co si o tom myslíte mám opustit nebo dávat šance dokola a jen se trápit. Moc děkuji za názory

K cemu ho mas? Jen ze vwris, ze bude lepe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat