Přítelkyně mi dala kopačky

4.6.21 18:56

přítelkyně mi dala kopačky

Dobré odpoledne, chci se tu zeptat jestli to tu taky někdo měl, moje přítelkyně teda už bývalá mi dala kopačky, a to údajně z toho důvodu že mám teď trochu zdrav. problémy, ale ty už jsou lepší, a na to mi řekla že mě musí opustit že se takhle na mě nemůže dívat že neví jestli by se mi náhodou přitížilo, a to jsem ji ujišťoval že ne a to mi řekla že na to fakt nemá, ale zároveň mi ještě v sobotu v noci a v neděli ráno psala jak mě miluje a že mě nedá a takový podobný věci, a najednou se od pondělí začala chovat divně moc nepsala a byla strašně protivná atd… a tak mě to nedalo, a chtěl jsem ji překvapit ve středu ke škole a neřekla mi ani slovo, a když jsem se jí zeptal jestli se něco děje tak neřekla ani Ň.. a tak jsem se jí zeptal co teď dělá a ona že jede busem přímo dom, tak jsem teda jel sní a přitom z upovídané holky z ní nevypadla ani hláska, a když jsem se jí zeptal s kým si píše že prej údajně s kámoškou, a nakonec večer najdu na facebooku fotky s tím údajně ‚kámošem‘,a minulý pátek jsem přitom sní byl venku ještě z tím jejím ‚kámošem‘ pak se nějak nepohodli a že jak se vrátí zpět domu že si nějaký ty neshody půjde vyříkat a byla dost nabroušená byla u něj asi od 3 odpoledne do 7 do večera což na nějaký vyříkání by stačilo asi chvíli ne a né tady 4 hodiny? a co jsem zjistil krom pátku semnou a v neděli byly spolu ještě ve středu a včera jak mi dala kopačky byl i u toho a pravděpodobně i dnes, a přitom jsem sní byl domluvený jít až dnes ven že chtěla něco důležitého (byly to ty včerejší kopačky),a mimochodem toho borca tam měla taky, ještě jak naschvál řekla že půjdou spolu chlastat… teda když jsem se jí dnes ozval tak jsem ji napsal..chtěla si mě včera vidět jen kvůli tomu aby tě netížilo svědomí a na to mi odpověděla že ano, takže takhle asi nějak ve zkratce vypadá skoro 2 roční vztah, který skončil ze dne na den a teď si připadám akorát jak vůl že jsem věřil holce o které jsem věděl vše. děkuji že jsem se tu mohl vyzpovídat za nějaké drobné chyby se kdyžtak omlouvám psal jsem to ve spěchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9004
4.6.21 19:01

Ty vůl nejsi. Ona je kravka. Časem najdeš nějakou lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 19:08

@JancaS84 moc děkuji za povzbuzující slova
ještě dodám že mi na svou obhajobu řekla že se nechce vázat. tak pak nechápu proč se mnou ztrácela skoro 2 roky čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
4.6.21 19:10

Myslím si, že to slečnu bude ještě doooost mrzet. Vůl nejsi, vůl budeš, až se jí po tobě zasteskne a ty ji to sežereš.
Teď se na ni vykašli a užívej život bez ní. Je to prostě ještě mladá nerozumná kravka, která se zahleděla do kamaráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 19:14

@Markéta188 jako pochopil bych, kdyby měla 17,ale ve 23 letech, jsem myslel že má nějakou vizi, a ne toto, spíš mi to připadá jak kdybych ji omrzel, a zahrála to tak, aby v tom byla nevinně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6405
4.6.21 19:35
@MrMetallist666 píše:
Dobré odpoledne, chci se tu zeptat jestli to tu taky někdo měl, moje přítelkyně teda už bývalá mi dala kopačky, a to údajně z toho důvodu že mám teď trochu zdrav. problémy, ale ty už jsou lepší, a na to mi řekla že mě musí opustit že se takhle na mě nemůže dívat že neví jestli by se mi náhodou přitížilo, a to jsem ji ujišťoval že ne a to mi řekla že na to fakt nemá, ale zároveň mi ještě v sobotu v noci a v neděli ráno psala jak mě miluje a že mě nedá a takový podobný věci, a najednou se od pondělí začala chovat divně moc nepsala a byla strašně protivná atd… a tak mě to nedalo, a chtěl jsem ji překvapit ve středu ke škole a neřekla mi ani slovo, a když jsem se jí zeptal jestli se něco děje tak neřekla ani Ň.. a tak jsem se jí zeptal co teď dělá a ona že jede busem přímo dom, tak jsem teda jel sní a přitom z upovídané holky z ní nevypadla ani hláska, a když jsem se jí zeptal s kým si píše že prej údajně s kámoškou, a nakonec večer najdu na facebooku fotky s tím údajně ‚kámošem‘,a minulý pátek jsem přitom sní byl venku ještě z tím jejím ‚kámošem‘ pak se nějak nepohodli a že jak se vrátí zpět domu že si nějaký ty neshody půjde vyříkat a byla dost nabroušená byla u něj asi od 3 odpoledne do 7 do večera což na nějaký vyříkání by stačilo asi chvíli ne a né tady 4 hodiny? a co jsem zjistil krom pátku semnou a v neděli byly spolu ještě ve středu a včera jak mi dala kopačky byl i u toho a pravděpodobně i dnes, a přitom jsem sní byl domluvený jít až dnes ven že chtěla něco důležitého (byly to ty včerejší kopačky),a mimochodem toho borca tam měla taky, ještě jak naschvál řekla že půjdou spolu chlastat… teda když jsem se jí dnes ozval tak jsem ji napsal..chtěla si mě včera vidět jen kvůli tomu aby tě netížilo svědomí a na to mi odpověděla že ano, takže takhle asi nějak ve zkratce vypadá skoro 2 roční vztah, který skončil ze dne na den a teď si připadám akorát jak vůl že jsem věřil holce o které jsem věděl vše. děkuji že jsem se tu mohl vyzpovídat za nějaké drobné chyby se kdyžtak omlouvám psal jsem to ve spěchu.

Neponizuj se a nedolejzej ze ni jako pejsek. Otoc list a zacni pichat jinou. Je jich habadej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 19:52

@Pavlik Morozov určitě nebudu, sama mi to dala najevo, tak to respektuji, jen to prostě zamrzí, že pro mě milovaná osoba mě takhle zradí ze dne na den. doufám že to oblečení a ta pandora ji bude jednoho dne hlodat aby si uvědomila co pro mě vlastně znamenala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6405
4.6.21 19:58
@MrMetallist666 píše:
@Pavlik Morozov určitě nebudu, sama mi to dala najevo, tak to respektuji, jen to prostě zamrzí, že pro mě milovaná osoba mě takhle zradí ze dne na den. doufám že to oblečení a ta pandora ji bude jednoho dne hlodat aby si uvědomila co pro mě vlastně znamenala.

Takhle to chodi. Pockej az se bude chtit nejaka rozvadet, protoze jsi ji uz vse nabidl a ted jsi uz k nicemu. :lol:

Nejlepsi rada jakou ti muzu dat je: nikdy zensky nedavej vse co chce a vzdy si nechavej zadni vratka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99842
4.6.21 20:05
@MrMetallist666 píše:
@JancaS84 moc děkuji za povzbuzující slova
ještě dodám že mi na svou obhajobu řekla že se nechce vázat. tak pak nechápu proč se mnou ztrácela skoro 2 roky čas.

Prostě už tě nechce. Potkala někoho jiného. Buď rád že jsi mladý a bez závazků. Když chlap odloží ženskou s dětmi a najde si mladší kousek, je to mnohem horší to si piš a ta ženská musí jít dál a ještě má na starosti děcka.
Pro jedno kvítí slunce nesvítí, taky potkáš nějakou jinou, život jde dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6405
4.6.21 20:08
@Anna766 píše:
Prostě už tě nechce. Potkala někoho jiného. Buď rád že jsi mladý a bez závazků. Když chlap odloží ženskou s dětmi a najde si mladší kousek, je to mnohem horší to si piš a ta ženská musí jít dál a ještě má na starosti děcka.
Pro jedno kvítí slunce nesvítí, taky potkáš nějakou jinou, život jde dál.

Vetsinou to je ale zene s detma kompenzovano. Kdyby mu dala kazdy mesic dvojku kapesny, tak by se mu odchazelo take lepe. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 20:09

@Anna766 moc děkuji za slova útěchy, hlavně že asi ještě 2 týdny zpět měla kecy, jak se chce líbít jen mě, a teď se může těma hadrama líbit mu. jsem to, ale hlupák. co už člověk se chybami učí.
největší ironií je že předemnou říkala, že nebýt jeho strejdy tak už by ho dávno vyhodili z práce, je nepořádnej ona mu chodila umývat nádobí a vytírat podlahu že toho prostě nebyl schopnej a podobný kecy, tak jestli mě chtěla zbavit podezření měla to říct hned a ne tady dělat vola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 20:48

Hlavně se neponižuj, nepiš jí, ani nekontaktu, jakkoli ti to přijde těžké. Snaž se zajít někam se svými kamarády, případně si najdi nějakou kamarádku, která ti pomůže zapomenout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.6.21 21:39

No evidentně ji zajimá jinej borec, kašli na ní nemá to smyl. Radím uplně ji odřízni, nepiš nevolej. Smaž si jí všude a udělej za ní čáru. život je krátkej na to, abys ztrácel čas s někým kdo za to nestojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 22:19

@Anettgizmo zrovna teď mi napsala že, když mi dala kopačky tak se ji strašně ulevilo a výčitky taky nemá, takže jestli tohle byla láska se opravdu říct nedá, i když to byly skoro 2 roky života, takže tahle kapitola je uzavřená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99842
4.6.21 22:27
@Pavlik Morozov píše:
Vetsinou to je ale zene s detma kompenzovano. Kdyby mu dala kazdy mesic dvojku kapesny, tak by se mu odchazelo take lepe. :lol:

Ty říkáš alimentum na děti kompenzace? No kolikrát to opravdu je jen kapesný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat