Přítelův kamarád a jeho názor

Anonymní
6.9.20 23:05

Přítelův kamarád...

Ahoj, dostala jsem ránu a musím se vypsat. Byli jsme si posedět s kamarádem mého přítele, vídáme se jen občas, protože bydlí daleko. Byl to docela fajn večer, dobře jsme se bavili, ale na závěr večera z kamaráda vylezlo, že můj přítel je podpantoflák. Ach jo. Nevím, co to do kamaráda vlítlo, ale hrozně mě to zamrzelo a musela jsem jít ven to rozchodit. Od té doby se přes to nemůžu přenést. S přítelem jsme 11 let, máme pohodový vztah, bez hádek, máme se moc rádi. Nemám pocit, že ve vztahu nějak trpí, jsme oba dost nekonfliktní. Kamarád je takový zvláštní, bydlí u babičky, nemá ani střední školu a vydělává velké peníze bitcoinama, čili nepracuje. Možná může mít pocit, že se mu přítel nemá moc čas věnovat, když studuje, pracuje a bývá se mnou. Nevím no, mrzí mě to moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.9.20 23:13

Ještě mě napadlo, že ten kamarád je gay, nemůže být do přítele zamilovaný a teď žárlí? píše mu denně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2578
6.9.20 23:20

Přijde mi to normální. Taky do toho stádia kamarád dojde, až bude mít vážný vztah, že už si nebude psát s kamarády denně. Akorát teď to nechápe a přijde mu, že tvému příteli skončil život :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
7.9.20 00:26

Nechapu, co resis. Z ceho ses jako hotova? Rekl ti svuj nazor. Neco si mysli a ty jsi presvedcena o tom, ze to neni pravda. :nevim: Jako me by to vubec nerozhodilo. Uz jsem ti slysela o svym manzelovi nekolikrat a vzdycky jsem se tomu od srdce zasmala. Nikdo nevi lip nez ty, jak to doma fakt mate. Na druhou stranu doma neni nikdo prorokem, ze? Ale pobavilas me :lol:, cekala jsem nejakou vražednou historku a ono prd :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2875
7.9.20 05:08

Řekl svuj názor a pusobí to tak na něho. Ty máš zase nějaky nazor na kamaraduv zivot. Jen vy dva s partnerem víte, jak to doma máte, jak fungujete a jestli jste šťastní. Vůbec si nelam hlavu, co si myslí tvé okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
7.9.20 05:43

A až přítel dopere ty záclony, vyžehlí cejchy, řekne své matce, že je kráva, prodá motorku a vyleje ty tři piva, co jsou v ledničce, tak si to taky pěkně slízne :D Já mu dám podpantoflák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7999
7.9.20 06:09

Neřeš, to si myslí o zadaných kamarádech všichni svobodní chlapi. A jak pak najdou tu svoji drahou polovičku, chovají se úplně stejně a přijde jim to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27684
7.9.20 06:27
@Anonymní píše:
Ahoj, dostala jsem ránu a musím se vypsat. Byli jsme si posedět s kamarádem mého přítele, vídáme se jen občas, protože bydlí daleko. Byl to docela fajn večer, dobře jsme se bavili, ale na závěr večera z kamaráda vylezlo, že můj přítel je podpantoflák. Ach jo. Nevím, co to do kamaráda vlítlo, ale hrozně mě to zamrzelo a musela jsem jít ven to rozchodit. Od té doby se přes to nemůžu přenést. S přítelem jsme 11 let, máme pohodový vztah, bez hádek, máme se moc rádi. Nemám pocit, že ve vztahu nějak trpí, jsme oba dost nekonfliktní. Kamarád je takový zvláštní, bydlí u babičky, nemá ani střední školu a vydělává velké peníze bitcoinama, čili nepracuje. Možná může mít pocit, že se mu přítel nemá moc čas věnovat, když studuje, pracuje a bývá se mnou. Nevím no, mrzí mě to moc.

A proč tě kecy opilého svobodného chlapa tak berou? Možná zas tak slusně nevydělává, sex asi taky nic moc, takže frustrovaný chudáček, co bydlí s babkou a povídá si leda se špačky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
7.9.20 07:03

V klidu, to jsou normální chlapský kydy :mrgreen: kolega mého muže zase pronesl něco v tom smyslu, že jsem ho uvrtala do svatby a podobný řeči, hodně jsem se tomu zasmála, bylo to totiž naopak :mrgreen: Ale je to stejnej typ, bydlí u maminky a to je ještě starší jak my a ženská už o něj nějakou chvilku nezavadila. Má na to jako svobodnej jinej pohled no, hoď to úplně za hlavu, jsou to jenom blbý keci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27684
7.9.20 07:11

Nejspíš taky nikdy nezažil mít 11 let stejnou holku, takže mu to přijde jako sci-fi něco takového vydržet. Od takového bych rady na vztah fakt nebrala vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
7.9.20 12:45

Jedním uchem tam, druhým ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
7.9.20 12:50

A co na to tvůj přítel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.20 13:59
Přítel
@jednoslunicko píše:
A co na to tvůj přítel?

Přítel ho usměrnil, že my víme nejlíp, jak to doma máme a že se potkáme příště, až bude lepší nálada. Šli jsme domů. Ono to zní jako prkotina, kdyby to plácnul mezi řečí u piva, ale on byl střízlivý a spustil docela dlouhý monolog, jak nikdy nechce být jako můj přítel, že od té doby, co mě má, je úplně jinej.. no, ani mě tak neštvou jeho slova, jako ta hnusná energie, co na mě hodil.

• Citovat
  • Nahlásit
1525
7.9.20 14:03
@Anonymní píše:
PřítelPřítel ho usměrnil, že my víme nejlíp, jak to doma máme a že se potkáme příště, až bude lepší nálada. Šli jsme domů. Ono to zní jako prkotina, kdyby to plácnul mezi řečí u piva, ale on byl střízlivý a spustil docela dlouhý monolog, jak nikdy nechce být jako můj přítel, že od té doby, co mě má, je úplně jinej.. no, ani mě tak neštvou jeho slova, jako ta hnusná energie, co na mě hodil.

Je to osel. Takových ještě za život potkáš. viděla bych za tím spíš závist. Přítel se upřímně zastal, neviděla bych v tom problém :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14975
7.9.20 14:18
@Anonymní píše:
PřítelPřítel ho usměrnil, že my víme nejlíp, jak to doma máme a že se potkáme příště, až bude lepší nálada. Šli jsme domů. Ono to zní jako prkotina, kdyby to plácnul mezi řečí u piva, ale on byl střízlivý a spustil docela dlouhý monolog, jak nikdy nechce být jako můj přítel, že od té doby, co mě má, je úplně jinej.. no, ani mě tak neštvou jeho slova, jako ta hnusná energie, co na mě hodil.

Tak jistě…nepracuje, nemá žádné vzdělání a bydlí u babičky…a rozdává rozumy o podpantoflácích :mrgreen: a tebe to rozhodí? jo asi žárlí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama