Zkušenost se značkou hygienických vložek Faberlic?

439
26.8.20 20:32

Zkušenost se značkou Faberlic? Hygienické vložky.

Ahojte máte někdo zkušenost s těmito vložkami? Jsou prý dobré jako ty od Tiande, ale mnohém lepší :D na bolestivou MS a záněty…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
17.1.21 12:46

Já ne, ale prý to vůbec nic nedělá. Prý to sou normální vložky a jenom z lidí tahaj peníze. A lidi na to naskakujou :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
158
10.3.21 22:52

Faberlic velice nedoporucuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
554
23.4.21 10:44

Já chvíli pro Faberlic pracovala a už nikdy více a tyto vložky jsem vyzkoušela a bohužel mi způsobily akorát problémy. Mají být na zkrácení menstruace a aby menstruace nebyla bolestivá. Za prvé nejsou nic extra co se týče materiálu, za druhé mi menstruaci sice opravdu zkrátili ale tak že jsem měla sní problemy a akorát se modlila abych ji pak znovu dostala. Za mě nikdy více. Pokud ti to doporučil někdo kdo pro Faberlic pracuje je jasné že to bude vychvalovat až do nebe každý zákazník jsou penízky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová