Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojte máte někdo zkušenost s těmito vložkami? Jsou prý dobré jako ty od Tiande, ale mnohém lepší
na bolestivou MS a záněty…
Já ne, ale prý to vůbec nic nedělá. Prý to sou normální vložky a jenom z lidí tahaj peníze. A lidi na to naskakujou ![]()
Já chvíli pro Faberlic pracovala a už nikdy více a tyto vložky jsem vyzkoušela a bohužel mi způsobily akorát problémy. Mají být na zkrácení menstruace a aby menstruace nebyla bolestivá. Za prvé nejsou nic extra co se týče materiálu, za druhé mi menstruaci sice opravdu zkrátili ale tak že jsem měla sní problemy a akorát se modlila abych ji pak znovu dostala. Za mě nikdy více. Pokud ti to doporučil někdo kdo pro Faberlic pracuje je jasné že to bude vychvalovat až do nebe každý zákazník jsou penízky.