Příznaky těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandra752
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.12 18:57
Příznaky Těhotenství...??

Ahojda, Vím ,že je tu spousta diskusí, ale jsem tu krátce… Dnes bych měla dostat menses,ale od ovulace mám občasné bolesti v podbříšku,které vystřelují do třísel,vadí mi ležet na břiše,příjdu si nafouklá,nemůžu spát a mam brnění tam dole.,po ovulce jsem se z ničeho nic šíleně spotila takový divný nával horka…snažíme se od června,mohou to být příznaky? Jaké příznaky jste měli vy? Děkuji za odpovědi a zkušenosti…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
trinit
Nováček 2 příspěvky 27.01.12 19:06

ahoj já jsem zrovna na začátku těhotenství,ale všechny příznaky co jsi napsala jsem měla a pořád ještě mám…tak uvidíš :)

Sandra752
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.12 19:09

Sakra,…ze by??je silene na to cekat .prsa me ale neboli…:(

těhlikováVenyx
Kecalka 373 příspěvků 27.01.12 19:18

Ahuj tak já mám dva dny spoždění akorat já mněla přiznaky jen po styku par dní bolesti prsa,pichaní v boku motaní a tedka nák nic jen spoždění test nega zatím tak také nevím co bude..jinak co popisuješ jsem něla při prvním těhu.

Alci
Stálice 74 příspěvků 27.01.12 19:21

ahoj priznaky to muzou byt ja krome toho pobolivani v podbrisku a trislech taky nemela zadne jine priznaky az potom dyl ale prsa me dodnes skoro neboli a jsem 17tt zkus testik pokud jsi ms mela dostat dnes a neprisla mohla by uz byt videt druha carecka :)

karkulka35
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 27.01.12 19:51

ahojky, já jsem měla příznaky takové, že jsem žádné neměla.. :-) bolelo mě v podbřišku jako před ms, ale hlavní bylo, že mě vůbec neboleli prsa, jako běžně před.. prostě nic.. a 3 dny před termínem ms jsem malinko špinila.. ale jen půl dne.. asi uhnízďování vajíčka.. :-)
držím palečky, ať vše dobře dopadne.. hodně štěstí.. :kytka:

barbora21
Kecalka 149 příspěvků 27.01.12 20:07

ahoj,mě zezačátku hoodně pálil močový měchýř při potřebě :) a pak mě začaly bolet a zvětšovat se pomalu prsa :D no a pak jsem 3 měsíce prozvracela :lol:

bombdina
Extra třída :D 10679 příspěvků 27.01.12 20:37

Ahoj,také jsem na začátku,mě teda prsa bolí šíleně,mám je nafouklý :) Občasné závratě,kovová pachuť v puse a daleko víc jsem unavená.Jo a jsem učůraná ;) Ale ty tvé příznaky to můžou být určo,tak držím palečky ať máš // :kytka:

piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 27.01.12 20:48

Tak vidíš. Jsme na tom stejně. Dnes měla přijít MS, zatím stále nic. Ledničku plením nečekaně, v puse divno (ne kovová chuť jako u syna) a mravenčení až pálení v prsech. Jelikož civilizace daleko, musím kdyžtak počkat na pondělí a koupím si testík. Oběma nám přeji, abychom našly své vysněné //. My už se snažíme 2 3/4 roku. U prvního syna 3 roky.

Lucka

Sandra752
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.12 21:05

Kez by nam to vyslo!;) vite holky nejhorsi je ze me nikdy prsa neboleli,ani pred MS,tak nevim jake to je:D

piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 27.01.12 21:44

Sandro, mě jediné co teď nejvíce trápí je naprosté svědění těla. Ty bradavky, to je to nejmenší :)

WaIl
Kelišová 5725 příspěvků 28.01.12 13:49

Mě bolely prsa, a bylo mi špatně.
Držím palečky, ať to vyjde! :palec:

Sandra752
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.12 13:52

To me spatne neni a prsa neboli,nikdy me nebolela.....doufam,ze i to dopadne,od cervna mi prijde dlouha doba:(

WaIl
Kelišová 5725 příspěvků 28.01.12 14:12

Mě taky nikdy dřív prsa nebolely. Ale pamatuju si, že jsem o tom vůbec nepochybovala, že to tak je, podle toho, jak jsem se cítila, ač jsem byla těhotná poprvé. Ani jsem si nedělala žádný test. 8) Ale 10 dní na to už jsem byla na kapačkách kvůli velkým nevolnostem. :?
Dlouhá doba to určitě je, ale nezoufej. Jsou i páry, co se snaží několik let. :roll:
:mavam:

Sandra752
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.12 14:45

No ja si myslim se jsem,ale to si jen myslim:(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama