Příznaky těhotenství moc brzo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajuW
Povídálka 33 příspěvků 01.03.17 22:36
Příznaky těhotenství moc brzo?

Dobrý den/večer,
chtěla bych se zeptat. Blíží se mi datum kdy bych měla dostat menstruaci, ale snažíme se o dítě a poslední dobou mi není moc dobře. Někdy se mi i špatně dýchá a točí se mi v hlavě nebo je mi slabo na omdlení mám i citlivé bradavky. Byla jsem i na gynekologii na preventivku, ale tam nic nenašla. Je to moc brzo aby tam šlo něco vidět, byl by to teprve tak týden až dva. Hlídám si i ovulaci atd., ale nevím jestli se nám podaří napoprvé. Měl někdo z vás příznaky už tak brzo? Jako může se stát že je to způsobené tím, že mám předpoklady k trombóze a momentálně chodím na testy, ale doufám, že to bude to miminko. :) Jinak antikoncepci ani jiné hnusy jsem nikdy nebrala :D

Děkuji :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 01.03.17 23:02

Otázkou je kdy byla oplodňující soulož :nevim: mě vyšel pozitivní test až dní po zmeškané MS :think:

Včelička992
Závislačka 3400 příspěvků 01.03.17 23:24

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 07:25

frame
Kecalka 372 příspěvků 01.03.17 23:46

Nechci davat plane nadeje, ale to mozne :-) ze jsi tehotna, byla jsem taky citlivejsi na zacatku tehu a videt na ultrazvuku to bylo az pozdeji. Ale take to muze byt necim jinym.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 02.03.17 08:31

Kdy byla poslední MS? Kdy ovulace? resp. kdy bylo pravděpodobné početí? Pokud je to více jak 10 dní, zkusila bych si udělat těh. test :-) A samozřejmě, že je možné, že jsi těhotná ;-)

PajuW
Povídálka 33 příspěvků 02.03.17 12:14

10.2. A ovulace tak 21-26 jelikož to nevím jistě :D od konce menstruace se snažíme skoro každý den.

Adriiiiii
Nováček 5 příspěvků 03.03.17 20:29

Ahoj, mám dotaz, mám nepravidelnou MS třeba dvakrát do roka, pila jsem kontryhel a MS jsem dostala 10.2.2017 a skončila 18.2.2017 nevím kdy mám ovulaci ale z toho co jsem si přečetla mám hodně příznaků těhotenství, bolí mě strašně v podbřišku píchá mě u vaječníků obou, bolí ledviny, myslíte že je to ještě brzo? Testy mi ukazují negativně…Děkuji :oops:
Jinak bazální teplotu měřím každé ráno ale mám 35,4 a i míň. Nechápu to :think: :nevim:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 20:38

@Adriiiiii Ahoj..Je malá pravděpodobnost otěhotnět skoro hned po MS ale není to vyloučené…bolení ledvin to spíš si nachlazená…Ta bazální teplota je ale hrozně nízká…já ji nikdy neměřila ale holky psali že když otěhotněli tak měli 37 a vyšší.. skus test tak za týden. Ale řekla bych že to máš vsugerované

Adriiiiii
Nováček 5 příspěvků 03.03.17 20:46

@Kajka9 děkuji za rychlou odpověď, snažíme se o miminko hodně nejde na to přestat myslet ale ta teplota mě děsí…

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 20:48

@Adriiiiii Nesmíš tak na to myslet…Tak se na to upínat pak to nepůjde už vůbec… Já jsem měla několikrát příznaky a nic…já jsem poznala těhu jen podle toho že jsem měla zácpu :D

Adriiiiii
Nováček 5 příspěvků 03.03.17 20:58

@Kajka9 snažím se na to nemyslet ale nikdy jsem neměla takovej pocit v břiše jako teď, prsa mam nateklý obrovský a bolí jak blázen a je mi pořád špatně a hlavně hodně žeru! :lol:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 03.03.17 21:03

@Adriiiiii Tak já jsem začala hodně jíst až tet a to jsem 13+4… no prsa ti můžou natéct i před MS…Říkám taky jsem měla vždy plno příznaků, ale samozdřejmě těhu můžeš být a držím ti palce. Ale ta teplota nevím zkus si něco o tom přečíst na internetu

Adriiiiii
Nováček 5 příspěvků 03.03.17 21:04

@Kajka9 díky,no koukala jsem ale nenašla jsem nic, možná tak že jsem nachlazená ale nejsem, jsem uplně zdravá dnes jsem byla u doktora :oops:

ldilaurentis
Povídálka 29 příspěvků 05.03.17 14:15

Hojky, je moznédostalo se do me trochu sperma, myslim ze v plodne dny, asi 5dni poté mě zacly trosku bolet prsa, a to me nikdy ani pred MS ani o ovulaci nebolely, pak me kapicku boli trochu dole vajecnik nebo v podbrisku, dokonce me az dnes zacaly bolet zada(lopatky) trchu bolest kloubu na prstech. MS mám dostat za tyden, a ke gynekologovi jdu v uterý, je mozne ze bych byla tehu?

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 05.03.17 16:40

@ldilaurentis ahoj. Vždy když se do tebe dostane sperma je možnost že otěhotníš. Někdo psal že cítil příznaky velice brzo ale to málo kdo… Ale můžeš to mít vsugerované taky jsem měla už několikrát všechny příznaky a když jsem otěhotněla tak nic jen jsem měla zácpu. No bolest zad ano ale né na hoře ale dole a bolest kloubů taky ale na prstech? To jsem neslyšela…gynokolog by to ještě nepoznal já jsem byla ve 4tt protože jsem myslela ze jsem byla tak uz 7tt a nic než zvětšenou dělohu neviděl…musíš počkat a pak test ale myslím že to máš vsugerované

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >