Reklama

Proběhla ovulace? Váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 07:31
Proběhla ovulace? Váš názor?

Zdravím holky, můžete mi někdo poradit? Třeba máte některá podobnou zkušenost. V minulém cyklu jsem prodělal spontánní potrat v 5tt bez revize, vše v pořádku a mudr. požehnal k dalšímu snažení. Tak jsem tento měsíc dělala ovu testy abych si potvrdila ovulaci zda vůbec proběhne. 15dc jsem měla test pozitivní, ale neměla jsem vůbec bolesti. Vždy jsem ovulaci bezpečně poznala podle silných bolestí a teď nic. Myslíte tedy že proběhla? A dnes jsem 19dc a začala jsem špinit nebo spíše bych to přirovnala k slabšímu krvácení, čípek je zavřený a téměř jsem ho nenahmatala :nevim: mám i mírné bolesti jako před MS. Nejsou to třeba rozházené hormony po potratu? Díky moc všem za vaše postřehy a zkušenosti. :srdce:

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 07:50

@Simuška123 Ahojky, nekdo na sobě o ovulaci vůbec nepozná, proto si dělá ty testy. Navíc nejsou na 100% spolehlivé. Klidně se ten hormon může zvednout ale už to nezaručuje že folikul praskne. Já jsem tedy byla na revizi v 9 týdnu a můžu říct že se můj cyklus změnil o 180 stupňů. Vůbec nefunguju tak jak předtím. Navíc se stane že několikrát do roka i zdravá žena má anovulační cyklus. Tak třeba se u tebe objevil. To špinění může být klidně nidační krvácení. Možná se vám to povedlo znovu. Samovolný potrat je pro tělo přirozený a není tam žádný problém aby se vám to během dalšího cyklu nepovedlo. Já bych počkala do dne očekávané ms a testla. Ještě mě napadla možnost. Kontrolovala tě dr ultrazvukem po potratu? Nemohli tam zbýt rezidua?

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 08:01

@Zara.Ray Ahojky, děkuji za tvoji odpověď a ano na kontrole ultrazvukem jsem byla a vše v pořádku. Já právě mám strach aby mé cykly nebyly teď úplně rozházené, jinak mi vše fungovalo jako hodinky. Nidační krvácení mě také napadlo, ale zas na něj by bylo sakra brzy. Bohužel mi nezbývá nic jiného než počkat :think:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.02.18 08:07

@Simuška123 určitě vydrž. U toho SPsi nemyslímže by jsi měla rozházený cyklus. Pak to ještě může být ovulační krvácení :think: uvidís až když dojde nebo nedojde ms. :) zatím bych to nechala být. Uvidí s jaký bude ten další cyklus. Pokud tě nic nebolí tak buď v klidu :)

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 14.02.18 08:14

Zkus si měřit bazální teplotu. Začni hned na začátku dalšího cyklu. Tak si potvrdíš, že ovulace proběhla. Pozitivní ovulační test ještě neznamená, že k ovulaci opravdu došlo. To ti potvrdí poovulační zvýšení teplot. To tvé krvácení může být klidně i ovulační. Uvidíš, jak to bude dál.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 14.02.18 09:30

@Simuška123 Možná by bylo dobré se tak nesledoval a nechat to na přírodě… :mavam:

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 09:37

@s.y.p.t.a ano vím, dříve jsem bazálku měřila, ale mě dělá problém ta pravidelnost a stresovalo mě to..jakmile byl před MS pokles, věděla jsem že dorazí. Nechám se tedy překvapit. Děkuji za tvou odpověd :mavam:

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 14.02.18 09:40

@Zara.Ray Děkuji :palec: Uvidíme jak to dopadne, já potom napíšu a budu informovat :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >