Snažení a jeřáb ptačí - výsledek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 13.02.18 12:32
Jeřáb ptačí- výsledek?

Ahoj holky. Je tu některá z vás, která také užívá jeřáb ptačí a čeká na zázrak? O miminko se snažíme od června. Mezi tím jedno ZT. A teď se z toho ani po 3 měsících moje tělo ještě nevzpamatovalo. Pomohly tyto kapky některé k miminku? :srdce:

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 13.02.18 13:00

Na téma jeřáb ptačí už se tu diskutovalo, podívej se tady: https://www.emimino.cz/…taci-113035/.
Zkušenosti jsou pozitivní, takže i tobě přeji, ať se brzo miminko povede. :kytka:

Anais
Kelišová 5590 příspěvků 29 inzerátů 13.02.18 13:22

Mě teda jeřáb vůbec nepomohl, spíš naopak jsem v tom měsíci měla anovulační cyklus( zjištěno na utz)… asi na každá bylinka nepůsobí stejně…

Alušáček
Závislačka 3239 příspěvků 13.02.18 18:02

@Bubllina Když jsem začala brát jeřáb ptačí, tak hned v tom cyklu jsem otěhotněla… Ale těžko říct, jestli to bylo zrovna zásluhou jeřábu :)

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 13.02.18 22:15

@Anais Jé, tak to je mi líto. a používáš něco jiného? co ti pomohlo? :)

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 13.02.18 22:19

@Alušáček Tak to je velice dobrá zpráva :) ještě se chci zeptat- jak dlouho jsi to užívala? dokud jsi nezjistila, že jsi těhotná? Četla jsem tady spoustu reakcí, kdo to jak používal, ale každý to používal jinak, tak jsem zvědavá jak ty. Hodně holky říkají že do ovulky a pak konec, ale nevím kdy ji mám a ještě jsem nepřešla na ovu testy atd. Chci být zatím v nevědomosti a stále si to užívat, ne si říkat dnes ne, dnes to nejde. :lol: čímž nechci říct že každý kdo si hlídá ovulku je blázen, ale já vím, že bych byla

Alušáček
Závislačka 3239 příspěvků 14.02.18 17:42

@Bubllina Užívala jsem ten jeřáb až do těhotenského testu, nemyslela jsem, že otěhotním hned, snažili jsme se v té době půl roku. :)

Bubllina
Povídálka 47 příspěvků 16.02.18 12:39

@Alušáček ještě mám jednu otázku.. cítila ses jinak, když jsi ho brala? Nebo ti vše přišlo stejné jako bez nej? :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >