Probiotika v těhotenstvi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
51
7.11.21 16:48

Probiotika v těhu

Ahojky ;) Bere tu některá z Vás probiotika v těhotenství dlouhodobě? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.11.21 20:24

Ano. Celé těhotenství.

Je to bezpečné, ale pro běžnou těhotnou nemá moc smysl je brát. Já je brala jako prevenci ekzému (dědičná zátěž). Mohou pomoct i se zažíváním, ale nejsou tak efektivní, jako jiné metody.

Existují i speciální probiotika pro těhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3088
7.11.21 20:44

Jo, brala jsem pred tim i v tehotenstvi i potom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
8.11.21 14:18

@Zluta_pastelka Já ho beru právě díky zažívacím obtížím, dost mi pomáhá, mam zrovna Biopron a ten je vhodný pro těhotný. Děkuju za odpověď. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
8.11.21 21:02

Ja beru druhou pulku tehotenstvi a doporucuji koupit “zive”, coz biopron neni, koukni na stranku puravia, maji tam i primo pro tehotne. Je dobry jako prevence zanetu, krom zazivani 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
13.11.21 17:27
@Zluta_pastelka píše:
Ano. Celé těhotenství.

Je to bezpečné, ale pro běžnou těhotnou nemá moc smysl je brát. Já je brala jako prevenci ekzému (dědičná zátěž). Mohou pomoct i se zažíváním, ale nejsou tak efektivní, jako jiné metody.

Jakou značku prosím berete?
@Zluta_pastelka píše:
Ano. Celé těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.21 21:16

@Jannie89 Probio24 Advance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 07:04

Důležitý kmen antibiotik

Zdravím, beru pár týdnů těhotenská probiotika Garden of Life Dr. Formulated Prenatal probiotika. Obsahují kmen Lactobacillus Rhamnosus HN001, který při užívání v těhotenství snižuje o 44% výskyt atopického ekzému a alergií u dětí. Ale obsahuje ho i vitamínový komplex VIP MAMI. Zatím mi Garden of Life vyhovuje a nemám žádné problémy s trávením nebo vylučováním. Je víc druhů kmene Lactobacillus Rhamnosus. Ten správný musí mít v názvu „HN001“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat