Zelený vytok v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 15:11

Zelený vytok v těhotenství

Zdravím. Jsem podruhé těhotná a oproti prvnímu bezproblémovému těhotenství se teď pořád něco děje. Od 6.týdne do 9.týdne jsem v kuse spinila (nikdo nepřišel na to, proc),asi 2 týdny na to se mi objevil zelený vytok. Bez zápachu, bez svědění či paleni. Doktorka si myslela, ze asi kvasinky. Udelala ster, ale ten byl úplně čistý, ani ty kvasinky jsem neměla. Po nějaké době to samo odeznelo. Před pár dny se mi zelený vytok opět vrátil, v mnohém větším množství a hustotě. Pokaždé to je dlouhý táhly sopl. (To se stalo den po prohlídce u mě doktorky, kde mě prohlizela jak zrcadkem tak utz a vše bylo ok ). Máte s tím někdo zkušenosti, existuje ještě nějaké vyšetření, který bych kvůli tomu mohla podstoupit? Jsem z toho dost nervózní, děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2739
7.11.21 15:24

Nepodcenovala bych to a chtela znovu ster, prelecit… kamaradky doktor to zlehčoval cele jeji tehotenstvi a vysledkem byl predcasny porod o 7 tydnu drive…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
7.11.21 20:24

Znovu bych navštívila lékaře. Ať udělá nový stěr. Já měla výtoky skoro celé těhotenství, ale úplně čiré :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 15:31

Děkuji za reakce.
Nakonec z toho bude asi zánět močových cest🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu