Reklama

Problém kočka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 22.11.17 17:29
problém kočka

Prosím o radu. Nechali jsme si toulavé větší kotě. Volně běhá mezi venkem a přístavbou. Problém je ten, že od té doby co tu je, nám sousedův kocour nechává trus všude po zahradě :-( :-( už od září denně prolézám zahradu a sbírám h… Máme dvouleté dítě, které mám strach, kdy mi do toho zahučí. To naše kotě umí na bedýnku, to to nedělá. Kocoura jsem viděla, že je to on. Nějak si značku území, nebo co? Co s tím, už jsem z toho fakt na nervy. Bydlíme v domku 4 roky a do září tu nebylo nikdy nic :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10113 příspěvků 22.11.17 17:41

Kotě vykastrovat, nemělo by pak kocoura tak dráždit

Reynna
Kecalka 104 příspěvků 22.11.17 17:46

Podle mě není dobré mít kočku napůl domácí a napůl venkovní. Za mě buď doma napořád, nebo ven. Kočky ti mohou natahat domů všelijaké nemoci, blechy, toxoplazmózu. Zvlášť s malým dítětem bych si dala pozor. Pokud byste ji nechali doma, vyřešil by se i problém s kocourem od sousedů.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16953 příspěvků 22.11.17 17:55

@Reynna toxoplazmózu kocky prenaseji trusem. Navic ten bobek musí byt stary.Coz při dennim vybirani wc nehrozi. Mnohem vetsi pravdepodobnost nakazy je, kdyz snis nemytou jahodu ze zahradky nebo se dite hraje na piskovisti a podobne.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 22.11.17 18:00

@JanaK30 co si to vyříkat se sousedama a pozvat je ty bobky uklidit… ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10113 příspěvků 22.11.17 18:01

@welovefashion to nic nevyřeší, těžko dají kocourovi do zadku špunt

axlpol
Závislačka 2655 příspěvků 86 inzerátů 22.11.17 18:03
@welovefashion píše:
@JanaK30 co si to vyříkat se sousedama a pozvat je ty bobky uklidit… ;)
…jako at si sednou s kocourem a domluví mu? :lol: :lol:
@Tichošlápek …s tím souhlasím, kocour může dávat konkurentovi najevo, kdo je tam pánem. Takže mu na jeho území na truc chodí kadit ;)

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 22.11.17 18:04

@Tichošlápek to sice ne, ale můžou ho nechat doma nebo si to po něm jít uklidit, já bych po cizím kocourovi neuklízela…

belladonna
Závislačka 2559 příspěvků 22.11.17 18:04

Já bych to přijala. Co taky jiného. Jste v domku se zahradou a kočky jsou kočky.. Co s ni má soused dělat. Taky máme zahradu a taky kočičince na zahradě a taky skoro dvouletaka.. S kockama jsem smirena. I se psím vykalem venku..

Tichošlápek
Extra třída :D 10113 příspěvků 22.11.17 18:07

@welovefashion tak bys asi měla pokadenou zahradu :mrgreen:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 22.11.17 18:08
@axlpol píše: …jako at si sednou s kocourem a domluví mu? :lol: :lol:
@Tichošlápek …s tím souhlasím, kocour může dávat konkurentovi najevo, kdo je tam pánem. Takže mu na jeho území na truc chodí kadit ;)

hahaha, fakt vtipný :zed: ne normálně bych jim řekla, že se mi nelíbí, jak mi jejich kocour kálí na zahradu a že jim dám klíče od vrátek, at to po něm chodí uklízet…

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 22.11.17 18:09

Jste hodný, že jste se kotěte ujali. Určitě bych kotě nechala doma i venku, je to pro ně opravdu nejlepší způsob života. Zkuste se domluvit se sousedem, zda by nenechal kocoura vykastrovat stojí to 800, a určitě to je potřebné nejen kvůli vašemu problému. Kolik je vaší kočce? Bylo by dobré ji taky co nejdříve vykastrovat, a to aby vám nedotáhla domů koťata, a zároveň nebude lákat kocoura. Ale nejlepší by bylo aby byli vykastrovaný oba. Případně bych sousedovi nabídla finanční účast na kastraci kocoura pro klid všech, ale věřím, že málokdo to udělá, lepší však než každý půl rok nacházet bezprizorní, nemocná koťata a mít pokaděnou a označkovanou zahradu.

Příspěvek upraven 22.11.17 v 18:14

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 22.11.17 18:10
@Tichošlápek píše:
@welovefashion tak bys asi měla pokadenou zahradu :mrgreen:

já ne, já bych jim to házela na jejich zahradu, pokud by to po něm uklízet nechtěli, ale já to řešit nemusím, nemám zahradu a na kočky jsem alergická :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10113 příspěvků 22.11.17 18:12

@welovefashion takže bys to zvedla a místo do pytle hodila na sousedovic zahradu. No i tací jsou mezi námi

axlpol
Závislačka 2655 příspěvků 86 inzerátů 22.11.17 18:14
@welovefashion píše:
@Tichošlápek to sice ne, ale můžou ho nechat doma nebo si to po něm jít uklidit, já bych po cizím kocourovi neuklízela…

Tak pokud by měl soused ptačí budku, pozvala bych jej at si laskavě posbírá trus i po nich, protože určitě by tam lítali přes mou zahradu. :lol:
Jako vážně…kočka at jí krmí kdo chce, nikdy nemá „pánička“a nejde jí poručit, tak jako psovi. Takže jí můžete naučit na bedýnku, ale jak zavelí pudy, vykašle se i na bedýnku. Náš kocour je stejně panovačný, ten by se tam možná i vyblil, aby ukázal kdo je tam šéf. @JanaK30 se ptá správně a chce to řešit, určitě chápe, že je to především její problém a né souseda ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >