Problém na Ebay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 18:58
problém na Ebay

Ahoj, nakupuje tady některá na Ebay a uměla by mi poradit? Koupila jsem tam kočárek a prodejce mi ho poslal z Anglie ve 2 zásilkách. Podvozek došel v pořádku a včas, ale korba nikoliv. Objednávala jsem 31.7. a dnes vyprší čas, kdy měl nejpozději kočárek přijít. Prodejce komunikuje a intenzívně prý balík hledá, posílal přes DHL.Co mám ale teď dělat, když se jedná o 2 balíky, ale jedno zboží? Mám dát zboží nedodáno nebo zboží vrátit, protože je neúplné, aby mi Ebay vrátil peníze? Nechci zmeškat lhůtu zbytečným čekáním. Na zákaznické podpoře mi radí zboží vrátit, ale co když mi mezitím přijde korba, to zas nebudu mít podvozek. Navíc nevím, jakou společností bych to nechala přepravovat zpět, prodejce to nechal DHL, ale v ČR to už přepravovalo PPL. A peníze mi vrátí, až bude zboží zpět u prodejce? Co když mezitím přijde ten druhý balík? Kdyby byl jen jeden balík, tak je to jednoduché, dám, že zboží nepřišlo, ale jak postupovat, když je zásilka takto rozdělena na dvě části a jedna dorazila a druhá nikoliv?
Prosím o ponechání anonymu, rodina a známí neví o mých nákupech na Ebay. Děkuji.

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26426 příspěvků 01.09.19 20:01

Dala bych nedodáno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 20:47

No jo, ale zas když dám nedodáno, tak prodejce může předložit trasovací lístek z toho prvního balíku, že mi byl dodán.

Váš příspěvek
Reklama