Reklama

Problém při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatkaVac
Kecalka 195 příspěvků 18.01.17 21:11
problem pri usinani

Dobry den maminky.Mam 8,5 m holcicku a je hodna, usmevava a zvedava…posledni dobou nas trapi usinani-tedy spis uspavani. v 7 +- ji umyju, pak nakojim a vetsinou mi bud usne u prsa a ja ji prendam do postylky nebo ted posledni tyden jsem ji se snazila naucit, at usne v postylce-polozila jsem ji po nakojeni a hladila a zpivala, az usnula.budi se max jednou za noc a pak rano kolem 6. A spi jeste do pul 8. Ted k tomu problemu-momentalne ji nejde klasicky uspat pres den, davam ji spat dopoledne kolem 10-11,koji se a vetsinou mi u toho v klidu usnula, ted Pije pije, zacnou se ji klizit ocicka, ale nemuze spat, protoze neni poradne v klidu-porad me kope nohama, rukama macha kolem, taha se za ucho, za vlasy nebo me za oblicej, takze se takhle zneklidni a zacne se vztekat a tocit na bricho.to uz ji dam dudlika a snazim se ji schoulit k sobe, to na ni platilo…ted tedy ne, zacne se vztekat a vzpirat a je po spani. Takze musime ven a do kocarku a nebo dnes se mi ji podarilo uspat na ruce.Je mozne, ze ji rostou zoubky.mate nekdo takovou zkusenost s vasimi detmi a myslite, ze to prejde?.

Reklama

Reakce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 18.01.17 21:27

Děti mění během času způsob usínání - u nás se to naštěstí týkalo jen spaní přes den - syn začal klasicky v postýlce, po pár měsících to byl košík kdy to chtělo chvíli houpat, pak zase jen kočárek venku, kolem roku se zase vrátil do postýlky a teď si chodí lehnout do naší postele a to až on uzná za vhodné :D zkoušela bych co začne platit, třeba to bude jako u nás - pár dni hledání a zkoušení a pak na pár měsíců klid :D zajímavé je, že večer se to nikdy nezměnilo - vždy mlíčko, pusinka, dobrou a nechat ho samotného usnout

solip
Kecalka 406 příspěvků 18.01.17 21:54

My jsme donedavna meli podobny problem, jen s vecernim usinanim (v te dobe 9mes). Zkouseli jsme s manzelem vsechno mozne, gel na dasne a uspavani ve zvysene pozici (kdyby to byly zuby), houpani v naruci, cteni pohadky, zpivani, na noc kasi misto mlika, nechat ho si jeste chvili hrat, v uspavani jsme se stridali.. Nic nepomahalo. Nakonec prisla svagrova s tim, ze uz proste treba jen nepotrebuje spat tak casto (do te doby spinkal cca od 10 do 12 a odpo od 15 do 15,30,nekdy do 16).Tak jsme mu upravili rezim, chodi uz spinkat jen jednou denne (po obede) a vecer uz zase krasne usina sam, dokonce se prestal budit v noci. Tak treba uz tvoje dcerka neni tolik unavena a stacilo by ji jit spat az po obede.

KatkaVac
Kecalka 195 příspěvků 18.01.17 22:20

@solip prijde mi, ze spat chce, do pul hodiny jsem ji uhoupala na ruce a spala pres 2 hodiny…ale je pravda, ze den pred spala jen hodku za cely den, tak to mozna dnes dohanela

solip
Kecalka 406 příspěvků 18.01.17 22:32

@KatkaVac No to on by nas Stepan taky klidne usnul, pres den treba i 4×, ale ja se ho snazim udrzet vzhuru, protoze uz vim, ze vecer by se zase zbytecne trapil. Ale ono to tak u tveho ditatka byt vubec nemusi, muze to mit jinak.. Je asi fakt potreba vyzkouset vic veci.. holt ted par dni budes zkouset vsechny rady, co tu dostanes a modlit se, aby jedna zabrala :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama