Problém s bratry

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 02:21
Problém s bratry

Ahoj lidi,
chtel jsem se tady s vama poradit.

Chtel jsem se dostat na letiste do Vidne a napadlo me, ze se zeptam svych dvou bratru, kteri provozuji taxisluzbu. Nabidli mi cenu 4.000 KC na letiste do Vidne. Do Vidne jsem se chystal s kamaradem. Ten ze zajimavosti otevrel jejich webovky taxisluzby a cena z naseho mesta na letiste do Vidne byla 3.500 KC.
Myslel jsem si, ze to bude nejaky omyl. Ale bohuzel bylo to tak. Neslo mi ani tak o penize ale spise o to, ze chteli podelat sveho mladsiho brachu. Hlavne mi slo teda o ten princip. Kdyz jsem to s nima resil osobne, tak jsem cekal, ze si to nejak vyrikame a bude klid. Ale oni proste drzeli pri sobe a jeste ze me udelali blbce. Ja jsem neustoupil a stal jsem si za svym.

Nepracuji v CR. Od moji mamky jsem se dozvedel, ze tu cenu maji na netu takovou aby nalakali lidi. Ze jinak cena je smluvni. Mamce to vysvetlili takto. Ze kdyz je cena na netu 3.500 KC do Vidne, tak to ve finale muze stat treba 5.000 KC. Neni to podvod? Ja si myslim, ze co maji na webovkach v ceniku, by meli dodrzovat.

Oboum bratrum jsem v zivote hodne pomohl. Od nich jsem v zivote zadnou pomoc nedostal. To me taky mrzi, ze to proste nevidi a nedochazi :(.

Me to prijde od nich skarede a je mi to lito. Mozna je to malichernost a reknete si blba petistovka. Ale me slo o ten princip. Ani jeden se mi neomluvil. Vubec spolu nemluvime. Myslite si, ze mam duvod byt nastavy a jsem v pravu? S nikym ani s rodici jsem to neprobiral. Nemaji radi rozepre.

Jsem o 8 a 9 let mladsi. Zde prikladam fotku jejich ceniku.

Byl jsem v pravu nebo ne?

Diky za reakce!

PS: omlouvam se za chyby, pisi to narychlo.

Reakce:
mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 06.04.19 05:00

No, tak myslím, že evidentnější už to být nemůže :roll: Nejsi u nich zrovna na výsluní :? Bráchové kdyby nevozili za 3500, co mají v ceníku, tak by je každý poslal kamsi. Mít taxislužba na netu Vídeň za 3500 a chtít po mě 4, tak pojedu s jinými. Takže chtít 4000, nota bene po vlastním bráchovi, tak to je hnus. Zřejmě se jim do Vídně moc nechce. A taky se jim nechce pomoct tobě. Ale divím se, že se divíš, když ti nepomohli nikdy, tak asi náhlá změna nenastane zrovna teď :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15132 příspěvků 06.04.19 06:50
@Anonymní píše:
Ahoj lidi,
chtel jsem se tady s vama poradit.

Chtel jsem se dostat na letiste do Vidne a napadlo me, ze se zeptam svych dvou bratru, kteri provozuji taxisluzbu. Nabidli mi cenu 4.000 KC na letiste do Vidne. Do Vidne jsem se chystal s kamaradem. Ten ze zajimavosti otevrel jejich webovky taxisluzby a cena z naseho mesta na letiste do Vidne byla 3.500 KC.
Myslel jsem si, ze to bude nejaky omyl. Ale bohuzel bylo to tak. Neslo mi ani tak o penize ale spise o to, ze chteli podelat sveho mladsiho brachu. Hlavne mi slo teda o ten princip. Kdyz jsem to s nima resil osobne, tak jsem cekal, ze si to nejak vyrikame a bude klid. Ale oni proste drzeli pri sobe a jeste ze me udelali blbce. Ja jsem neustoupil a stal jsem si za svym.

Nepracuji v CR. Od moji mamky jsem se dozvedel, ze tu cenu maji na netu takovou aby nalakali lidi. Ze jinak cena je smluvni. Mamce to vysvetlili takto. Ze kdyz je cena na netu 3.500 KC do Vidne, tak to ve finale muze stat treba 5.000 KC. Neni to podvod? Ja si myslim, ze co maji na webovkach v ceniku, by meli dodrzovat.

Oboum bratrum jsem v zivote hodne pomohl. Od nich jsem v zivote zadnou pomoc nedostal. To me taky mrzi, ze to proste nevidi a nedochazi :(.

Me to prijde od nich skarede a je mi to lito. Mozna je to malichernost a reknete si blba petistovka. Ale me slo o ten princip. Ani jeden se mi neomluvil. Vubec spolu nemluvime. Myslite si, ze mam duvod byt nastavy a jsem v pravu? S nikym ani s rodici jsem to neprobiral. Nemaji radi rozepre.

Jsem o 8 a 9 let mladsi. Zde prikladam fotku jejich ceniku.

Byl jsem v pravu nebo ne?

Diky za reakce!

PS: omlouvam se za chyby, pisi to narychlo.

Vzhledem k tomu, co se říká o taxikářích v Praze, jak podvádí zahraniční turisty, se nedivím. Taxík jsem za svůj život použila asi jen 2×. Že jsou to tví bratři a snaží z tebe rejžovat, je hodně smutné. Ale jestli jste si nepomáhali doteď… Rodičům bych snad nic ani neřekla a zařídila se jinak. Ale řekla bych, že i ostatní taxikáři budou mít obdobné praktiky.

Mickey08
Povídálka 20 příspěvků 06.04.19 07:00

To je teda smutné :,( rozumím jak to myslíte, nejde o peníze, ale naopak pro bratra by si měli odpustit marži a jet za náklady. Tedy alespoň ja bych to tak pro svoji segru udělala. Je fakt smutný, ze lidi dneska vydělávají i na rodině. To už je fakt k zblazneni

fera21
Kecalka 167 příspěvků 06.04.19 07:13

Prostě klasickej českej taxikář. Dokáže říct číslovku deset tisíc ve 28 světových jazycích :D

elena.78
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 06.04.19 08:14

Podle mne jsou ti Tví bratříčci pěkní vyčuránci. Pro Tebe měli jet za nižší sazbu. Asi si myslí, že když žiješ v zahraničí, nevíš co s love, tak proč by Ti od nich nepomohli.

Hlavně, že pak ukřivdění taxikáři blokují veřejnou dopravu v Pze, aby protestovali proti alternativnímu taxi.

Uživatel je onlineLuska
Kecalka 347 příspěvků 07.04.19 09:53

Je to smutný.

Váš příspěvek
Reklama