Babička zbila vnučku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 08:59
Babička zbila vnučku

Ahoj :kytka:
Jdu si k Vám pro radu…v neděli mi dcera ( 5 let) řekla, že k babičce už jet nechce protože když byla u babičky na víkend, babička jí praštila pěstí do pusinky až jí tekla krev!!! :,( :,( Prý to bylo z důvodu, že zlobila prý brečela a chtěla jet za maminkou(za mnou) domů, babička prý dostala zlost a uhodila jí. Také jí řekla, že když to řekne mamince tak na ní bude naštvaná a dostane znovu! 8o :,( A je pravda, že dcera měla nateklý ret a zaschlou ranku na rtu, když mi jí máma přivezla ale bylo mě řečeno, že zakopla a upadla.
Ihned jsem kontaktovala mojí mámu a zeptala se na to co mi dcera řekla. Máma celou situaci negovala a tvrdí mi, že by tohle nikdy neudělala, že se tedy přizná k tomu, že jí dala par krát jednu po zadku ale nikdy by jí takto neublížila. Má jí moc ráda, miluje jí a nikdy by nedokázala naší malé ublížit.
Vůbec nevím jak reagovat dál, protože za měsíc má jet má dcera k babičce opět na víkend, brečí mi že už tam nechce jet a prosí mě aby tam nemusela spát a já sama mám opravdu strach jí tam pustit. :(
Z pochopitelného důvodu anonym děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.04.19 09:01

Nedala bych ji tam. Už nikdy. Tohle je u mě přes čáru.
Sama asi víš čeho je tvoje máma schopná, jak se chovala k vám.

ivašot.
Echt Kelišová 7891 příspěvků 02.04.19 09:03
@Anonymní píše:
Jdu si k Vám pro radu…v neděli mi dcera ( 5 let) řekla, že k babičce už jet nechce protože když byla u babičky na víkend, babička jí praštila pěstí do pusinky až jí tekla krev!!! :,( :,( Prý to bylo z důvodu, že zlobila prý brečela a chtěla jet za maminkou(za mnou) domů, babička prý dostala zlost a uhodila jí. Také jí řekla, že když to řekne mamince tak na ní bude naštvaná a dostane znovu! 8o :,( A je pravda, že dcera měla nateklý ret a zaschlou ranku na rtu, když mi jí máma přivezla ale bylo mě řečeno, že zakopla a upadla.
Ihned jsem kontaktovala mojí mámu a zeptala se na to co mi dcera řekla. Máma celou situaci negovala a tvrdí mi, že by tohle nikdy neudělala, že se tedy přizná k tomu, že jí dala par krát jednu po zadku ale nikdy by jí takto neublížila. Má jí moc ráda, miluje jí a nikdy by nedokázala naší malé ublížit.
Vůbec nevím jak reagovat dál, protože za měsíc má jet má dcera k babičce opět na víkend, brečí mi že už tam nechce jet a prosí mě aby tam nemusela spát a já sama mám opravdu strach jí tam pustit. :(

Těžko něco radit. Ty nejlíp musíš vědět, jestli by tvoje máma něco takového udělala. Já třeba u své vím na 1000%, že ne, takže bych měla jasno, že moje dítě si vymýšlí. A že jsem si od dětí vyslechla dost příběhů, které měly k pravdě hodně daleko…

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 02.04.19 09:04

taky bych ji tam nedala, dcera by byla nešťastná už jenom že ji nevěříš a posíláš ji tam znovu i když dostala až ji tekla krev. Naše babička nedává dceři ani na zadek, a to jsem ji to i před dcerou vícekrát povolila. My s babičkou bydlíme v jednom domě, jsou v denodením kontaktu. Ještě babička co má vnučku jednou za měsíc… a zbije ji??!!

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14224 příspěvků 02.04.19 09:05

Nedala bych ji tam samotnou - buď babi k vám nebo vy k ní společně. A uvidíš jak bude dítě reagovat

Kriss Tina
Extra třída :D 10105 příspěvků 02.04.19 09:09

A tebe jako malou někdy mlatila?? Od toho bych se odrazila, já třeba vím že moje máma by synovi nedala ani na ten zadek, ta mi hned nadává jenom co se na něj zamracim, když něco provádí (přitom nás sem tam pleskla). Zas ale vím že si syn občas umí vymyslet takové pohádky, že vše musím brát s rezervou.

Habrk
Kecalka 116 příspěvků 02.04.19 09:09

Děti si vymýšlí, ale asi bych jí i něco uvěřila. Vem si, že pokud je to pravda a babičce ulítly nervy, tak to musí být pro malou fakt těžký, když bys jí řekla, že jí nevěříš a babička že to neudělala. Spíš bych řekla babičce, že se nebudeš zlobit, kdyby to byla pravda a že bys i pochopila, kdyby se něco přihodilo, co říká malá. Babička se možná bojí a ví, že to bylo přes čáru. Není nic jednoduššího říct, že děcko lže. Zas na druhou stranu nevím, jaká malá je. Jestli si ráda vymýšlí nebo je pravdomluvná.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 02.04.19 09:09

A je nějaký důvod, proč by k babičce jet musela? Potřebujete nutně hlídání?

Ne, nedala bych ji k babičce za měsíc znovu. Přes čáru je pro mě už to, že jí dává na zadek. Neumím si představit, co může dělat dítě tak hrozného, že babi, která ho má jednou za čas na víkend, ztratí trpělivost natolik, aby ho musela zbít.

Neříkám, že máš kontakt přerušit úplně, ale určitě bych dceru nedávala k babičce na hlídání. Jezděte na návštěvy, aby se malá přestala bát, a případné další hlídání bych dovolila pouze, až si s babičkou ujasníš, že takhle opravdu ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 09:12
@Anonymní píše:

Upřímně s tímhle bych se vůbec nešla radit na net. My neznáme ani tvojí mámu ani dítě. To si musíš rozhodnout ty, kdo je důvěryhodnější. Moje dítě má třeba tak velkou představivost, že když něco vypráví samo tomu věří. I věci , který jsem viděla na vlastní oči vnímá jinak. Kolikrát se stalo, že se někde praštila nešťastnou náhodou a svedla to na někoho, kdo byl poblíž. Takže já bych se řídila vlastním rozumem a srdcem. Nechci se mámy zastávat , protože opravdu nevím co se stalo. Ale kolikrát si mi děti něco navymýšleli jen kuli tomu, že k babi momentálně nechtěli. A dokázali to teda zahrát krásně na city … :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.19 09:12

Ještě jsem nenapsala,já v dětství jsem byla od matky hodně týraná jak psychicky tak fyzicky.Rány do obličeje,rány vařečkou do hlavy,rány hadicí od pračky,přivazování,škrcení,sprosté nadávky a teror :(
Já jí vše odpustila,snažím se to vymazat z hlavy a pracuji na sobě tak aby jsem zvládala různé situace,zatím se mi daří.
Jinak k tématu,dcera se mi vždy vracela spokojená,hrozně si to vždy užili s mojí mámou,dováděli,těšila se tam,nikdy se nestala taková situace.Až nyní po prve :( Je pravda,že dcera si také poslední dobou dost vymýšlí aby bylo po jejím.
Jsem z celé situace hrozně rozhozená a dodnes slyším to slovo od mé mámy když jsem byla malá a ona mi ublížila :,,jestli někomu řekneš,že jsem ti ublížila,počítej s tím,že si to s tebou vyřídím,budeš mít peklo a dostaneš znovu a ještě víc!,, :,(

Amelie30
Závislačka 2505 příspěvků 02.04.19 09:12

Samotnou bych ji tam nedala. A hlavně, mě babičky hned hlásí, co se stalo, pokud má dítě modřinu, kterou nemělo.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49645 příspěvků 02.04.19 09:13

Ty snad znas svou matku nejlepe, zda je toho schopna. Co chces tady za rady :nevim:

Amelie30
Závislačka 2505 příspěvků 02.04.19 09:13
@Anonymní píše:
Ještě jsem nenapsala,já v dětství jsem byla od matky hodně týraná jak psychicky tak fyzicky.Rány do obličeje,rány vařečkou do hlavy,rány hadicí od pračky,přivazování,škrcení,sprosté nadávky a teror :(
Já jí vše odpustila,snažím se to vymazat z hlavy a pracuji na sobě tak aby jsem zvládala různé situace,zatím se mi daří.
Jinak k tématu,dcera se mi vždy vracela spokojená,hrozně si to vždy užili s mojí mámou,dováděli,těšila se tam,nikdy se nestala taková situace.Až nyní po prve :( Je pravda,že dcera si také poslední dobou dost vymýšlí aby bylo po jejím.
Jsem z celé situace hrozně rozhozená a dodnes slyším to slovo od mé mámy když jsem byla malá a ona mi ublížila :,,jestli někomu řekneš,že jsem ti ublížila,počítej s tím,že si to s tebou vyřídím,budeš mít peklo a dostaneš znovu a ještě víc!,, :,(

Pak nechápu, co řešíš. Pro mě je to jasné. Edit: a ja mít takovou mámu, tak moje dítě určitě nehlida. Lidi se nemění.

Příspěvek upraven 02.04.19 v 09:15

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49645 příspěvků 02.04.19 09:15
@Anonymní píše:
Jsem z celé situace hrozně rozhozená a dodnes slyším to slovo od mé mámy když jsem byla malá a ona mi ublížila :,,jestli někomu řekneš,že jsem ti ublížila,počítej s tím,že si to s tebou vyřídím,budeš mít peklo a dostaneš znovu a ještě víc!,, :,(

V tom pripade se divim nejen tomu, ze ji tam chudinku davas, ale i tomu, ze se spolu VUBEC stykate.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 02.04.19 09:17
@Anonymní píše:

Pokud je to takto, moje dítě by samotné už u babičky nebylo. Už že dává na zadek tvé dceři! Tímpádem si to dcera nevymyslela, babička toho schopná je. I ten zákaz někomu něco říct…jako přes kopírák.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama