Problém s kojením - 5. měsíční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 298 příspěvků 10.05.18 12:11
problém s kojením - 5měsíční dítě

Ahoj, mám problém s dcerkou, které je 5 měsíců. Od včerejška při každém kojení pije strašně malou chvíli, myslím si, že nemůže skoro nic vypít, ale čůrá tak nějak jako vždy. Nevíte čím to může být? Je možné že pije strašně málo, ale čůrá normálně?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 10.05.18 12:16

Co je malá chvíle? POkud aspoň pár minut, tak není problém.

aduska912
Kecalka 298 příspěvků 10.05.18 12:19

Pár minutek to možná dá, ale necítím že by mi při tom teklo mléko, tak nevím

aduska912
Kecalka 298 příspěvků 10.05.18 12:22

Doteď pila o mnohem dýl a zničeho nic pije takovou chviličku, navíc se pořád odtrhává a piští

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 12:23

To ja teda necitila nikdy.. pribira, cura, neresila bych… dlouho pil prvnich par tydnu, mesicu, ale v 5 mesicich to byla uz rychlovka

lluuccc
Kecalka 154 příspěvků 29 inzerátů 10.05.18 12:24

Hlavně klid, je to jen takové období, taky jsme to měli. Nabízela jsem akorát častěji..

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 12:25

Pisteni, odtrhavani.. blby obdobi, to zas přejde, muze jit do spurtu

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 10.05.18 12:30

Tak jestli u toho nijak nevyvádí a čůrá normálně tak to nic nebude. Je už velká, má sílu a vytáhne to rychleji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >