Problém s kojením - 5. měsíční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 164 příspěvků 10.05.18 12:11
problém s kojením - 5měsíční dítě

Ahoj, mám problém s dcerkou, které je 5 měsíců. Od včerejška při každém kojení pije strašně malou chvíli, myslím si, že nemůže skoro nic vypít, ale čůrá tak nějak jako vždy. Nevíte čím to může být? Je možné že pije strašně málo, ale čůrá normálně?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18707 příspěvků 10.05.18 12:16

Co je malá chvíle? POkud aspoň pár minut, tak není problém.

aduska912
Kecalka 164 příspěvků 10.05.18 12:19

Pár minutek to možná dá, ale necítím že by mi při tom teklo mléko, tak nevím

aduska912
Kecalka 164 příspěvků 10.05.18 12:22

Doteď pila o mnohem dýl a zničeho nic pije takovou chviličku, navíc se pořád odtrhává a piští

nenivolnynick
Kecalka 342 příspěvků 10.05.18 12:23

To ja teda necitila nikdy.. pribira, cura, neresila bych… dlouho pil prvnich par tydnu, mesicu, ale v 5 mesicich to byla uz rychlovka

lluuccc
Kecalka 147 příspěvků 30 inzerátů 10.05.18 12:24

Hlavně klid, je to jen takové období, taky jsme to měli. Nabízela jsem akorát častěji..

nenivolnynick
Kecalka 342 příspěvků 10.05.18 12:25

Pisteni, odtrhavani.. blby obdobi, to zas přejde, muze jit do spurtu

natyber
Kelišová 5393 příspěvků 10.05.18 12:30

Tak jestli u toho nijak nevyvádí a čůrá normálně tak to nic nebude. Je už velká, má sílu a vytáhne to rychleji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama