Problém s pláčem u krmení

30.12.19 20:47

Problém s pláčem u krmení

Zdravím, chtěla bych poradit ohledně krmení.
Když se malej narodil, tak jsem kojila a dokrmovala UM Hipp Bio Probiotik, všechno bylo v pořádku, ale pak jsem přišla o mléko a trvale přešla na UM. Jenže se mi zdálo, že má malej prdíky a nejde mu kakat, tak mi v lékárně doporučili Sunar AR (proti blinkání a zácpě). Ten jsme používali pár týdnů, ale situace byla stejná, při kakání jsem mu musela pomáhat teploměrem, celkově byl dost plačtivý, když zrovna nespal, tak plakal. I mi přišlo, že ho na dlouho nezasytí, většinou chtěl jíst už po 2 hodinách. Tak jsem se rozhodla, že se vrátím k Hippu, ale je tu problém. Malej sice krásně spinká, nepláče, usmívá se a je jak vyměněný, ale když ho krmím, tak strašně pláče, kroutí se a prská mléko ven. Trvá mu dlouho dobu, než to vypije a vždycky jsou u toho scény. Když pak dopije, tak většinou blinká, ale pak je zase všechno v pořádku, krásně spinká, usmívá se a vydrží bez jídla 5 hodin. Dneska jsem zkusila mu dát zase sunar ar, ten vypil bez pláče, ale pak zase začali scény s prdíkama a bolestí bříška. Už nevím, co mám dělat, jsem z toho dost špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7426
30.12.19 21:25

HiPP mu zřejmě dělá dobře ale nechutná mu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
30.12.19 21:29

Pokud krmis až po 5ti hodinách může ho bolet brisko z toho že se hodně nacpe. Zkus rozdělit dávku na vícekrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama