Problém s přítelem a možným milencem

Anonymní
14.1.21 13:28

Problém s přítelem a možným milencem

Dobrý den, hrozně se za to stydím, nevím co mám dělat. Na začátek bych chtěla říct, že můj přítel, se kterým jsem se dala asi dohromady (píšu asi protože se necítím už tak jako kdysi závazně) rozešel se se mnou 3× a ja teď nevím.. Hodně mě ten poslední rozchod ranil, protože sám k němu neměl žádný důvod. Je to jeho i můj první vážný vztah.. Vetsinou se rozchazel kvůli věčným hádkam. Ale teď ani neměl důvod. Oba máme za to, že za to může jeho kamarád, který je hrozně manipulativni. No. Zkrátka se citim furt nějak volná a poslední dobou si píšu s někým jiným a mám chuť se s ním vyspat. Nejsem žádná lehká holka, jen prostě asi to je tou samotou :mrgreen: a ja furt nevím jestli to mám dělat, nechci ani jednoho tahat za nos… Mého přítele mám ráda ale hrozně mi ublížil.. Možná je to jen výmluva, ale říkám si že možná nějaký jednorázový sex by mě dostal zase zpátky k mému příteli. ze se třeba budu cítit, že jsem mu to vrátila nebo nevím. Netouzim po pomstě. Nechci nikomu ublížit.. Ale mám teď jakýsi citový blok a nedokážu spát s přítelem. Nedokážu mu dát ani pusu. Protože se mé pocity z rozchodu vrací furt… Řekněte, co si myslíte o tom. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16542
14.1.21 13:31

Osmsetpadesátý příběh zde, jak nadržená ****, je tam jistý morální blok, a proto je nutné v hlavince stvořit konstrukci, že to pomůže aktuálnímu vztahu a dělá se to vlastně pro něj :mrgreen:

edit adminom - urážky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
14.1.21 13:31

Že bys ho měla kopnout do prd.ele, párkrát si užít a najít si nového přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4749
14.1.21 13:32

Někoho, kdo se se mnou 3× rozejde bych nechtěla teda. Vykašli se na něj a najdi si někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6141
14.1.21 13:35

Sexem s někým jiným nic nevyresis. Pokud chceš být s přítelem tak musíte udělat tlustou čáru a začít znovu a na vztahu pracovat a nebo se rozeji což si myslím, že je lepší varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
14.1.21 13:37

Třikrát se s tebou rozešel? Ať se pán dá dohromady s tím svým kámošem, který za to prej může, ty vyuzij příležitost na sex s tim novým lákavým samcem a pak si najdi někoho na normalni vztah :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12929
14.1.21 13:56

To záleží, co sama chceš. Do hlavy ti nikdo nevidí.
Akorát počítej se všemi možnými variantama.

Já prvnní nevěru v manželství ustála. Nějak jsem si neuměla představit, že se budu rozvádět. Druhou po mnoha letech už ne a bylo mi to i tak nějak jedno. Takže pak rozvod, soudy,…
Jak říkám, dopadnout to může prostě všelijak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 13:57

@JancaS84
Nechci se rozchazet.. Je to tezke. Ja ho chci a chci byt s nim, ale po tech rozchodech se jeste necítím ze mu muzu verit. Chce to jeste cas no :,(

• Citovat
  • Nahlásit
12929
14.1.21 14:11

Nepřemýšleli jste o partnerské poradně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2692
14.1.21 14:29

Hele. Kolik ti je? Tipuji tak 21. Dělej vše, jak chceš. Potřebuješ nabrat zkušenosti ve vztahu, krizích, sexu, kompromisech, hádkách.

Rozhoduj se citem, ale počítej s reálnými dopady.
Sexuj jak a s kým můžeš, když máš chuť. Na přítele se vykašli, a když přileze, tak se rozhodni, co s ním. Být v toxickým vztahu tě naučí jen špatným vztahovým stereotypům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
14.1.21 14:30
@Anonymní píše:
@JancaS84
Nechci se rozchazet.. Je to tezke. Ja ho chci a chci byt s nim, ale po tech rozchodech se jeste necítím ze mu muzu verit. Chce to jeste cas no :,(

Prosím tě, mně to zní, že je to takový vztah-nevztah a hlavní dojem z toho mám, že ani jeden nevíte co chcete. Být tebou udělám tlustou čáru, nikomu nic nevracím. Třeba zjistíš, že vztah může vypadat úplně jinak a být super :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
14.1.21 14:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, hrozně se za to stydím, nevím co mám dělat. Na začátek bych chtěla říct, že můj přítel, se kterým jsem se dala asi dohromady (píšu asi protože se necítím už tak jako kdysi závazně) rozešel se se mnou 3× a ja teď nevím.. Hodně mě ten poslední rozchod ranil, protože sám k němu neměl žádný důvod. Je to jeho i můj první vážný vztah.. Vetsinou se rozchazel kvůli věčným hádkam. Ale teď ani neměl důvod. Oba máme za to, že za to může jeho kamarád, který je hrozně manipulativni. No. Zkrátka se citim furt nějak volná a poslední dobou si píšu s někým jiným a mám chuť se s ním vyspat. Nejsem žádná lehká holka, jen prostě asi to je tou samotou :mrgreen: a ja furt nevím jestli to mám dělat, nechci ani jednoho tahat za nos… Mého přítele mám ráda ale hrozně mi ublížil.. Možná je to jen výmluva, ale říkám si že možná nějaký jednorázový sex by mě dostal zase zpátky k mému příteli. ze se třeba budu cítit, že jsem mu to vrátila nebo nevím. Netouzim po pomstě. Nechci nikomu ublížit.. Ale mám teď jakýsi citový blok a nedokážu spát s přítelem. Nedokážu mu dát ani pusu. Protože se mé pocity z rozchodu vrací furt… Řekněte, co si myslíte o tom. :,(

Sorry, 3× se rozejít a mít špatné svědomí z možné nevěry? Tady není budoucnost… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1395
14.1.21 14:43
@Anonymní píše:
@JancaS84
Nechci se rozchazet.. Je to tezke. Ja ho chci a chci byt s nim, ale po tech rozchodech se jeste necítím ze mu muzu verit. Chce to jeste cas no :,(

Chceš být s ním anebo akorát nechceš být single?

A chceš mít pocit, žes mu to vrátila anebo netoužíš po pomstě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2297
14.1.21 14:54
@pohledzdruhestrany píše:
Osmsetpadesátý příběh zde, jak nadržená frnda by si ráda šukla, je tam jistý morální blok, a proto je nutné v hlavince stvořit konstrukci, že to pomůže aktuálnímu vztahu a dělá se to vlastně pro něj :mrgreen:

Každý den je tu tento příběh. Rozdíl je v tom, že od jiné uživatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8680
14.1.21 15:35

Co to tu poslední dobou je?? Amatéři hadr. Že už by se blížilo jaro a ženským se zapalovalo lůno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat