Problém s prodejcem na MMB

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.05.10 18:43
problem s prodejcem na MMB

holky stalo se vam na mmb nektere ze vam bylo zaslano vadne zbozi a s protistranou nebyla naprosto zadna domluva?? poslala jsem to adminum…ale zajima me jestli neco zmuzou…stalo se vam? jak to dopadlo??

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.05.10 18:50

a ten prodejce, to je soukromá osoba?

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 16.05.10 18:51

Nevím jestli to byl nějaký soukromý prodejce věciček po svém dítěti nebo prodejce nového zboží. Ten první případ se mi stal dokonce několikrát, bohužel jediné co člověk může, je napsat negativní hodnocení.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.05.10 18:53

soukroma osoba bohuzel…

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.05.10 19:00

to je škoda, nevim, na to se asi reklamační řád uplatnit nedá, pokud není škoda za 5000,– a výše, tak to nelze snad řešit ani právní cestou :-? , ale to asi víš.
To mě mrzí, štve mě, že lidé jsou schopni defucto okrádat i maminky, MMB je znám tím, že se tam dají levně nakoupit dobré věci a někteří toho asi hezky zneužívaj

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.05.10 19:38

no bylo to za 850…coz je pro me dost penez ale taky se bojim ze mam proste smulu…dotycna mi poradila at to prodam dal :pocitac: :pocitac: takze predpokladam ze to asi uz koupila blbe uz s vadou..neuspela s reklamaci…tak to udelal stejne :cert: :cert: …ale na to ja teda zaludek nemam. taky me to mrzi..protoze se mi to stalo poprve a s nekteryma maminkama do dneska komunikuji a posilame si fotky..mela sem ten server rada…

zu
Závislačka 4347 příspěvků 16.05.10 19:45

A měla jen dobré hodnocení?

Jinak maminky se počítám okrádají úplně stejně jako někdo jiný, to s tím nesouvisí.

Ohodnoť ji, víc asi těžko..

Příspěvek upraven 16.05.10 v 22:37

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 16.05.10 19:46

Mikito,vím,že je to blbé,nevím,jestli to je nebo není proti pravidlům tohoto serveru,ale nemohla bys zveřejnit,kdo to byl? :mrgreen: :oops:

Jinak je mi to líto,kdyby se to stalo mě,tak bych :pocitac: :pocitac: Šetříme každou korunu.Ale já naštěstí nemám důvěru a mám odpor k používaným věcem,až na vyjímky,tak mám zkušenosti docela dobré.

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 16.05.10 19:48

Hodnocením já do puntíku nevěřím,není to stoprocentně směrodatné.Protože jde přece po domluvě smazat a vím o maminkách,které negativy nedávají :mrgreen:
To jen taková poznámka.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 16.05.10 19:48

Mikito a můžu se zeptat co to bylo a jakou to má vadu? A hlavně která osoba to byla? Aby si na ní ostatní dali pozor.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 16.05.10 19:50
Jana206 píše:
Hodnocením já do puntíku nevěřím,není to stoprocentně směrodatné.Protože jde přece po domluvě smazat a vím o maminkách,které negativy nedávají :mrgreen:
To jen taková poznámka.

Já jedný dala negativ za to že špatně popsala zboží co mi poslala, kvalita byla úplně jinde než byla v popisu, ona mi dala negativ za to že jsem byla nespokojená, tak jsem si pod to akorát dopsala jak to bylo, neřešila, přišla k PC druhý den a negativ jak její tak můj byl pryč :cert: :cert: :cert:

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.05.10 19:58

850,– je opravdu dost :-(
Já už raději po inernetu nenakupuju vůbec. Jsem Elince koupila hračky, když jí byly 3 měsíce, v popisu bylo, že jde o hračky pro děti od narození. Když dorazily, bylo tam jasně napsáno, že to je pro děti od 6ti měsíců, a to bylo od firmy a šlo o dost známou značku. Neřešila jsem to, holt hračky ležej a čekaj až Elinka k tomu doroste, jen mě to hodně mrzelo, Po čase mě ten internetový obchod požádal o hodnocení produktu, tak jsem k tomu napsala, že produkt je dobrý, ale nejsou k němu udávané pravdivé údaje.
Jo, jednou jsem si koupila na Aukru šaty, ale pak bylo hodně afér o podvodech na tom serveru, tak už jsem raději zapomněla heslo :mrgreen:

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 16.05.10 19:59
Hanule píše:
Jana206 píše:
To jen taková poznámka.
Já jedný dala negativ za to že špatně popsala zboží co mi poslala, kvalita byla úplně jinde než byla v popisu, ona mi dala negativ za to že jsem byla nespokojená, tak jsem si pod to akorát dopsala jak to bylo, neřešila, přišla k PC druhý den a negativ jak její tak můj byl pryč :cert: :cert: :cert:

to je vrchol :cert:

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 16.05.10 20:08

Popravdě,já si občas nechám vyjet negativní hodnocení a po čase je zkontroluju,jestli tam ještě jsou a většinou jsou fuč :cert:

Já jsem jediné použité věci koupila Emičce riflové šatové sukýnky za malý peníz,jsem moc spokojená a rozhodně to předčilo mé očekávání.Ale to taky proto,že tento kousek oblečení je „na parádu“,jinak nepraktické.Mys­lím,že to holčička,po které Emička dědila měla jednou,dvakrát..

Dále pejska FP na mimiaukci,nevšimla jsem si,že je v AJ,zjistila jsem to až po té aukci,moc jsem se rozhodovala,jestli vezmu,i za cenu negativu,se kterým jsem v tom případě počítala,protože na jednom negativu život nestojí.Nakonec jsem vzala,byl v bezvadném stavu,„za pusu“.Za tu cenu bych českého nezískala ani kdyby něco nefungovalo.Nakonec jsem moc ráda,protože písničky jsou známé - už ze ZŠ a hlavně Adámek to opakuje a chce to přeložit.

Jinak vše ostatní jsem přes MMB kupovala nové přes ověřeného prodejce,tak jsem takový strach neměla.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.05.10 20:16

mela jeden negativ…ale od prodavajiciho ze si objednala zbozi a pak si to rozmyslela..coz mi neprijde nijak hrozny. jinak pozitivni…ale jen nakupuje jak jsem pochopila…

ale koukam jestli je to tak jak pisete tak jsou hodnoceni o nicem :think:

je to uzivatelka s timto ID 147386..koupila jsem od ni znackove hopsadlo jane v origos krabici s navodem (coz znelo dobre pro me)
prislo..nefungovala pojistka, hrka v nem ze bych se bala ja natoz decko a je cely poskrabany pultik :nevim:
kdyz sem se ptala ze mi to nejde s tou pojistkou..tak rekla ze nevi jak to funguje nicmene ze sem to rozbila ja dodala hned vzapeti…a s radou at ho prodam kdyz se mi neco nezda :pocitac: :pocitac:

ale stale doufam ze ji treba jeste domluvi ty admini..treba…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >