Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Mohl by mi někdo poradit, co dělat s tabletem když mi píše proces android process. media byl bohužel ukončen. Internet jde, ale třeba vložit tapetu na plochu nejde, nejde nic stáhnout z obchodu play, ani aktualizace. Tovární nastavení nepomohli. Poradí někdo? Díky
Zkuste v nastavení aplikací mrknout do nastavení Obchod play a zrušit všechny aktualizace, které tam proběhly. Mám tablet s Androidem 4.1.2 a poslední aktualizace obchodu play se mu nějak nelíbila ![]()
A co je to za tablet? Tovární nastavení jste dělala z vypnutého přístroje se ztrátou všech dat? Většinou to funguje tak, že pokud nepomůže aktualizace softwaru a pak obnovení továrních nastavení (hard reset), tak je to na servis.
Jak z vypnutého? Mě tablet jinak jde. Tovární nastavení jsme dělali když je tablet zapnutý. No tablet je z Číny.
![]()
Já tomu moc ne rozumím, nejdřív jsme zálohovali mé data a automatické obnovení a pak obnovení továrních dat
Hmm tak v tom případě pokud nezabere aktualizace softwaru, pokud nějaká je k dispozici, tak to zkuste dát do servisu. Nemáte náhodou tablet na SIM kartu?