Problém se spodním prádlem

Napsat příspěvek
11999
21.11.19 21:27

Já mám dobrou zkušenost s Astratexem. Objednám více kusů, co nesedí vrátím.

Známá byla ve správné podprsence a po delším nošení ji vadili. Takže tam musela znovu, na druhý pokus už ji vybrali správné.

Ono u podprsenky záleží jakou máš velikost. Pokud běžnou /častou tak máš velký výběr pokud velkou tak si mi vybírat nemůžeš :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
21.11.19 22:44
@Anonymní píše:
Mám takový asi hloupý problém a jdu si pro radu, třeba někdo pomůže… Vždy jsem nosila celkem obyčejné spodní prádlo třeba z NewYorkeru nebo tak a moc jsem to neřešila. Teď jsem dokojila své první dítě a ráda bych začala nosit kvalitní a hlavně dobře padnoucí podprsenky ale nevím jak vybrat správnou velikost a podprsenku. Jsem velká stydlivka a s prsama po kojení fakt nejsem spokojená. Neumím si tedy představit že nakracim do prodejny intimissimi u nás ve městě, kde prodávají samé mladé štíhlé holčiny a budu si od nich nechávat poradit. Navíc je prodejna uprostřed obchoďáku a celá prosklená aby všichni viděli jak si vybírám podprsenku :( Navíc bych určitě koupila první superdrahou a klidně i špatně padnoucí podprsenku kterou by mi nabídli jen abych to měla rychle za sebou… Na internetu se kupovat bojím. Poradíte? Jak se zbavit ostychu? Nebo tedy kde koupit kvalitní podprsenku když vůbec netuším co by mi sedlo, navíc mám teda každé prso jinak veliké? Všem děkuji za případné rady. A prosím nechat anonym, jinak smazat.

Pust si já YouTube paní Konarovskou, ta ti to vysvětlí do detailu, na videu krásně ukáže, řekla bych že super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1062
21.11.19 22:55

Doporučuji obchody Správná podprsenka. Už jsem tam navedla většinu svých známých i rodiny a vždy spokojenost. Jen nevím, v jaké cenové relaci se pohybujes, počítej že tam za jednu dáš tak 1500 Kč minimálně. Ale bude kvalitní, bude sedět a vydrží ti při správné péči minimálně dva tři roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2021
21.11.19 23:45

Jestli nesnáším něco kupovat tak to jsou podprsenky. Mám úplně debilni velký prsa a skoro nic mě nesedí, akorát se vždycky naštvu :cert: Sedí mě podprsenky z Tesca.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11927
22.11.19 07:49
@scentini píše:
Ja chodim do triumphu, poprve jsem se taky stydela. Ted uz dobry, poradi. Jsou v poho, prekonej se a jdi do toho. :palec:

Ja taky :mrgreen: ale ta kvalita je super a staci. jednou jit, pakze clovek vi, jakou ma velikost (aspon u nich) a je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
22.11.19 15:54

Správná podprsenka nebo úžasný obchod, ale jakože vážně úžasný, je Caresse. Nikdo se na tebe nebude dívat, když nechceš, nikdo na tebe nebude sahat, když nechceš, jenom ti budou nosit jednu podprsenku za druhou a zaručuji, že odejdeš s padnoucím kouskem. Prodavačky jsou neuvěřitelně milé a je vidět, že si práci užívají. Připlatíš si, ale já si raději koupím jednu padnoucí, než desítky jakožepodprsenek, co se mi rozjedou po prvním vyprání. Vážně to stojí za to. Já se navíc po každé návštěvě cítím jako bohyně, protože zrovna v Caresse jsou pro ně prsa jako poklad a dokážou obléknout vážně jakákoliv :andel:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama