Problém se spodním prádlem

Anonymní
21.11.19 20:43

Problém se spodním prádlem

Mám takový asi hloupý problém a jdu si pro radu, třeba někdo pomůže… Vždy jsem nosila celkem obyčejné spodní prádlo třeba z NewYorkeru nebo tak a moc jsem to neřešila. Teď jsem dokojila své první dítě a ráda bych začala nosit kvalitní a hlavně dobře padnoucí podprsenky ale nevím jak vybrat správnou velikost a podprsenku. Jsem velká stydlivka a s prsama po kojení fakt nejsem spokojená. Neumím si tedy představit že nakracim do prodejny intimissimi u nás ve městě, kde prodávají samé mladé štíhlé holčiny a budu si od nich nechávat poradit. Navíc je prodejna uprostřed obchoďáku a celá prosklená aby všichni viděli jak si vybírám podprsenku :( Navíc bych určitě koupila první superdrahou a klidně i špatně padnoucí podprsenku kterou by mi nabídli jen abych to měla rychle za sebou… Na internetu se kupovat bojím. Poradíte? Jak se zbavit ostychu? Nebo tedy kde koupit kvalitní podprsenku když vůbec netuším co by mi sedlo, navíc mám teda každé prso jinak veliké? Všem děkuji za případné rady. A prosím nechat anonym, jinak smazat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3866
21.11.19 20:45

Astratex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
21.11.19 20:46

Timo, Triola, Triumph…
Jestli jsi z Prahy, tak Oxalis.
Není to levné a stojí za to, zbavit se ostychu před prodavačkou.
Nakonec, vždycky z obchodu, kde jsou jen mladé prodavačky, můžeš odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
21.11.19 20:47
@Anix píše:
Astratex

To leda tak objednat si jich víc v různých velikostech a vyzkoušet. Zbytek vrátit.
Na tohle je lepší kamenná prodejna, kde jsou zkušené prodavačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950

Napis mesto, treba ti nekdo poradi prodejnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619

Doporucuji zajit do M&S, tam jsou na vyběr podprsenky dobře proškolené prodavačky a nepracuji tam žádné hvězdy, ale normalní ženy. Zjistite spolu velikost a je dobré vyzkoušet vice střihů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2157
21.11.19 20:52

Za mě Triola, Triumph. Změří tě pod prsy a přes prsa (mě měřily v oblečení), pak nanosí různé prsenky podle požadavků, ty zkoušíš a oni tě zkouknou, jak prádlo sedí. Nahá prsa ti okukovat nikdo nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5292
21.11.19 20:53

Obchod Správná podprsenka. Vzdycky mi tam skvěle poradí a mají spoustu střihů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1008
21.11.19 20:54

Astratex - zmeris se podle jejich návodu, zadáš hodnoty, zaklikas tvary prsou atd. A oni ti vyberou velikost i střih. A opravdu to sedí. Pokud ne, vymenis nebo vrátíš. Já jsem nadmíru spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
21.11.19 20:55

Astratex je taky pěknej šmejd. Mám odtud podprsenku za 500, do měsíce hned vylezla kostice. I po zašití furt vylejzá, takže tam už nikdy. Nemáte ve městě nějaký menší obchůdek s prádlem? Tam většinou moc lidí nechodí do těch malých butiků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
21.11.19 20:55

Timo v Plzni. Jinde neznám, ale zde jsou prodavačky starší a v pohodě. Když potřebuješ, tak tě zkouknou, když ne, neotravují.
Také mám poměrně výraznou asymetrii.
Ale já hlavně jinde než ve speciálkách nekoupím. Mám 70/H, G.

Příspěvek upraven 21.11.19 v 20:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 20:56

Z Prahy nejsem, máme tu jen intimissimi a Triolu ale mám známou která pro Triolu šije a moc hezky se o jejich podprsenkach tedy nevyjadřuje tak nevím… Asi mi nezbyde než se překonat a udělat si výlet do Prahy… Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
1008
21.11.19 20:57

@Celeste97
Vidíte, já mám odsud prádla dost, včetně poměrně drahých plavek a naprosto super. Taky za 500 to není nic extra no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3805
21.11.19 21:03

Ja chodim do triumphu, poprve jsem se taky stydela. Ted uz dobry, poradi. Jsou v poho, prekonej se a jdi do toho. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:10

Zásadně kupuju na internetu, potřebuju si podprsenku v klidu doma vyzkoušet, chvíli v ní normálně fungovat, kolikrát třeba po 10 minutách cítím, že mne někde škrábe nebo tlačí, to v kabince nemám šanci zjistit. Teď jsem vracela jednu, seděla perfektně, i pod tričkem vypadala fajn, ale jakmile jsem se sehnula a natáhla ruce k dítěti, tak se mi kostice zapíchly do podpaží, to bych asi v kabince nenasimulovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama