Problém se vztahem s učitelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 08:23
Problém se vztahem s učitelem

Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat na radu ohledně problému, který mě trápí už delší dobu.
Jsem ve třeťáku na střední a zamilovala jsem se do učitele. Je ženatý a má tři děti. Já mu nejspíš taky nejsem úplně lhostejná. Zatím se mezi námi nic vážného nestalo, ale od loňského lyžáku to dost jiskří.
Problém je, že absolutně nechápu jeho chování.
Třeba to, proč se mě každou hodinu ptá na jméno, ale když jsme někde o samotě, říká mi zdrobnělinou. Celkově se bez lidí ke mně chová úplně jinak. Navíc jakmile se před ním zmíním o někom jiném, hází na mě žárlivé pohledy. Divný je i psaní testů… minule jsem do písemky nenapsala vůbec nic k tématu, pouze pár dvojsmyslných vět, a skoro jediná jsem dostala 1. Chová se, jako kdyby mi něco naznačoval, ale jakmile má k něčemu dojít, uteče.
Loni nás na nic neučil, ale den před vysvědčením mě pozval samotnou do posilovny s tím, že v tu dobu už ve škole skoro nikdo nebude. Nakonec tam nepřišel, nejspíš proto, že zjistil, že další rok (letos) mě bude učit a asi se bál, že by ty hodiny pak byly divný.
Potom jsme se ale viděli i o prázdninách.
Nedávno jsem za ním šla sama po škole. Byli jsme u něj v kabinetu sami, vypadalo to, že už se spolu konečně vyspíme, ale on najednou začal panikařit a koktat něco o tom, že jsem určitě přišla kvůli posilovně a že mě tam pustí, ale on sám už musí jet. Pak utekl jako malý dítě.
Tohle stejný se opakovalo ještě jednou, akorát s tím, že řekl, že na něj čeká manželka.
Takže otázka zní: jak se dá tohle chování pochopit… A celkově, co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
PHV
Kecalka 388 příspěvků 29.11.18 08:32

Podle mě ho svádíš a on statečně odolává, asi manželku miluje. Proč ho nemůžeš nechat být? Chceš někomu brát tátu a rozbíjet rodinu, když ten chlap o tebe evidentně nestojí? Na tohle jsem asi háklivá a ty jsi nechutná, nezlob se.

Helca83
Kecalka 400 příspěvků 29.11.18 08:32

Byt Tebou se na to vyprdnu, minimaluzuju kontakt a neprovokuju ho. Evidentne se snazi ovladnout a obcas mu to ujede, pro Tebe z toho nic dobreho nekouka, spis problemy :think:

arinecka
Kelišová 5257 příspěvků 29.11.18 08:33

Nedělej vůbec nic, ty jsi studentka, on tvůj učitel a má rodinu. Toho se drž :zed:

unuděná
Kelišová 5607 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 08:35

Znáš pořekadlo „co je v domě, není pro mě“? Krom toho, že se snažíš svést ženatého muže s dětmi (což by samo o sobě byl hnus), tak mu ještě zaděláváš na problém v zaměstnání. Že je vztah učitel-žák trestný snad víš. Takže nohy k sobě a poohlédni se někde jinde.

sirikit
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 29.11.18 08:35
@Anonymní píše:
Takže otázka zní: jak se dá tohle chování pochopit… A celkově, co mám dělat?

1. Učitel má zdravý pud sebezáchovy.
2. Soustřeďuj se na látku první vyučovací hodiny. :kytka:

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 29.11.18 08:38

On se snaží být rozumný, asi neví jak z toho ven. Možná se bojí tě na rovinu odpálkovat, víme čeho jsou zhrzené slečny někdy schopné… Tak buď rozumná i ty a nech ho být! Najdi si kluka věkem blízkého a nenič cizí rodinu.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 29.11.18 08:56

Co máš dělat? :D dej si studenou sprchu a dej mu pokoj ;) najdi si někoho nezadanýho… Ten před tebou nebude utíkat kvůli manželce :roll: jestli kvůli něčemu jinýmu… :mrgreen: to se uvidí…

Stánina
Generální žvanilka 20494 příspěvků 29.11.18 08:57
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat na radu ohledně problému, který mě trápí už delší dobu.
Jsem ve třeťáku na střední a zamilovala jsem se do učitele. Je ženatý a má tři děti. Já mu nejspíš taky nejsem úplně lhostejná. Zatím se mezi námi nic vážného nestalo, ale od loňského lyžáku to dost jiskří.
Problém je, že absolutně nechápu jeho chování.
Třeba to, proč se mě každou hodinu ptá na jméno, ale když jsme někde o samotě, říká mi zdrobnělinou. Celkově se bez lidí ke mně chová úplně jinak. Navíc jakmile se před ním zmíním o někom jiném, hází na mě žárlivé pohledy. Divný je i psaní testů… minule jsem do písemky nenapsala vůbec nic k tématu, pouze pár dvojsmyslných vět, a skoro jediná jsem dostala 1. Chová se, jako kdyby mi něco naznačoval, ale jakmile má k něčemu dojít, uteče.
Loni nás na nic neučil, ale den před vysvědčením mě pozval samotnou do posilovny s tím, že v tu dobu už ve škole skoro nikdo nebude. Nakonec tam nepřišel, nejspíš proto, že zjistil, že další rok (letos) mě bude učit a asi se bál, že by ty hodiny pak byly divný.
Potom jsme se ale viděli i o prázdninách.
Nedávno jsem za ním šla sama po škole. Byli jsme u něj v kabinetu sami, vypadalo to, že už se spolu konečně vyspíme, ale on najednou začal panikařit a koktat něco o tom, že jsem určitě přišla kvůli posilovně a že mě tam pustí, ale on sám už musí jet. Pak utekl jako malý dítě.
Tohle stejný se opakovalo ještě jednou, akorát s tím, že řekl, že na něj čeká manželka.
Takže otázka zní: jak se dá tohle chování pochopit… A celkově, co mám dělat?

Nechat ho být, to máš dělat… :roll:

malone.v
Kecalka 258 příspěvků 29.11.18 09:02

Pan učitel se chová naprosto neprofesionálně a ty by ses měla taky držet dál. Nech ho napokoji a nerozbíjej rodinu. Mohlo by se ti to později vymstít.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 29.11.18 09:15

Nech ho bejt.
Motáš hlavu chlapovi s rodinou se třema dětma :roll:
Notabene s učitelem. Víš jakej by měl průšvih, kdyby se něco stalo nebo kdyby to prasklo? Nebo kdyby si ty zhrzeně začala vymýšlet fantasmagorie?
Jemu může jediná pusa s tebou podojit komplet celej život.
Fakt bys mu to chtěla udělat?
Pokud tvá nehynoucí láska k němu přečká až do maturity, a bude ti úplně jedno jeho žena a děti, tak mu po maturitě vraž do ruky telefonní číslo, že už nejsi studentka a tak to necháš na něm…
Ale teď přestaň dělat blbiny a věnuj se studiu a klukům tvého věku…

kvaček
Extra třída :D 13520 příspěvků 29.11.18 09:22

Já neznám zakladatelku, ale mám torchu pocit, že ona je ta zamilovaná a ona je ta co uhání..
Je možné, že se může učitli líbit, proč ne, ale třeba věta- když se o někom zmíním o jiném..
Mě tak napadlo, která studentka debatuje s učitelem o soukormých věcech a jiných klucích, mužích :nevim:
Zdorběliny, bych nijak nebrala vážně, my na škole měli učitele, který taky říkal třeba Verunku, Petruško, ale nic tím nemyslel..
Můžu se zeptat, proč si za ním nedávno sama šla po škole do kabinetu??? Kvůli učení a nebo jak??
Neznám tě, ale mám pocit, že si zamilovaná ty, můžes se mu líbit, to nevyvracím, ale z popisu mám pocit, že miluje manželku a snaží se utéct se situaci, které vytváříš.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25302 příspěvků 29.11.18 09:25

Troll. Začni se učit, za chvíli končí pololetí.

kvaček
Extra třída :D 13520 příspěvků 29.11.18 09:27

Já si tomyslím taky, ale já zažila něco podobného dokonce na základce.. Kdy si učitel začal s holkou z 9 třídy.. Oa měla 15 on nasotupil hned nějak po ukončení studia, takže měl ke 30, a pak spolu jak vyšla i rok chodili.. Děti neměl, ale přítelkyni ano..
Ale je zajimavé, že okolí neřešlo ho, ale ji, jaká je to coura.. :nevim:

Vrkuk
Nováček 5 příspěvků 29.11.18 09:33

Tak tohle je hnus. Pokud jsi ve třeťáku, tak bys snad už mohla mít nějaké svědomí a hlavně rozum!! Je jasné, že chlap se bude dívat po mladých holkách obzvlášt když je to učitel a s mladými holkami je v kontaktu denně. Ale pokud vidím, že on sám ucukává a snaží se z toho vymotat aby nepodvedl manželku tak za ním snad nebudu chodit ne? Jak by bylo tobě kdyby tvůj otec podváděl mamču s nějakou 18 letou pipkou? :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >