Žádné libido, čím to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 23:32
Žádné libido, čím to je?

Jak už název napovídá, jsem totálně bez chuti a to už celý dva roky, od narození dcery. Do porodu a před těhotenstvím jsem chuť na sex měla často a od porodu to bylo zprvu přemáhání se, kvůli manželovi (prožitek pochopitelně nulový) a pořád jsem doufala, že se to jednou prolomí a budu jako dřív, posledního půl roku už spolu nespíme vůbec, což mi aktuálně vyhovuje ( pro šťouraly objasnim proč, manžel se léčí z vážné nemoci a léky co bere ho hodně utlumují a taktéž blokují libido)… Ale už to trvá dost dlouho a nevím co to se mnou je, jsem mladá (26) jedno dítě, na mateřské, žádný stres dá se říct, je nám fajn, ale na sex nemám ani pomyšlení, ani s partnerem, ani sebeuspokojení, vůbec nic :( s mužem jsem o tom mluvila už dřív, ale asi mi úplně nerozumí, jak se cítím… Existuje nějaká pomoc? Nebo to časem odezní… Jsem ze sebe už zoufalá :(

Reakce:
Ou
Kelišová 5428 příspěvků 29.11.18 00:53

Aby fungovalo libido, tak potřebujete být v klidu, odpočinutá a potřebujete se s partnerem věnovat sami sobě a dělat dospělé věci - ne rodičovské. Je potřeba se naučit vracet se do partnerské role, ne jen být rodiči.

Takže pokud se váš manžel začne lepšit, pomalu přeskládávejte rodinný život tak, abyste měli alespoň jednou týdně čas sami na sebe bez dítěte a začněte znovu randit. Uvidíte, jestli to někam povede.

Pokud ta nemoc je deprese, tak se vždycky hodí párkrát zajít na terapii společně. Nejen kvůli libidu.

MartinKa36
Závislačka 3441 příspěvků 29.11.18 01:22

Problém není v manželovi ale v tobě… zajdi za psychiatrem a prober to s ním, pokud nechceš dítě vychovávat sama tak zapomeň na blbosti tipu že je to chyba manžela že se musí zlepšit. Jseš žena tak to máš jednodušší ženy na soulož nepotřebují erekci …

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 29.11.18 05:38
@MartinKa36 píše:
Problém není v manželovi ale v tobě… zajdi za psychiatrem a prober to s ním, pokud nechceš dítě vychovávat sama tak zapomeň na blbosti tipu že je to chyba manžela že se musí zlepšit. Jseš žena tak to máš jednodušší ženy na soulož nepotřebují erekci …
Ženy sice nepotřebují erekci, ale přemáhat se a mít sex proto, aby nevychovávala dítě sama, to je cesta do pekel. Navíc nepíše, že je to chyba manžela, ale že se manžel léčí a má teď také snížené libido.

Já bych určitě zkusila mít čas jen pro vás dva, klidně odjet někam na víkend, být jen spolu a pro sebe a pravidelně si pak dělat čas, zrušit stereotyp.
Podívej se na macu peruánskou a kotvičník :oops:

Annabela11
Závislačka 2590 příspěvků 29.11.18 06:31
@Anonymní píše:
Jak už název napovídá, jsem totálně bez chuti a to už celý dva roky, od narození dcery. Do porodu a před těhotenstvím jsem chuť na sex měla často a od porodu to bylo zprvu přemáhání se, kvůli manželovi (prožitek pochopitelně nulový) a pořád jsem doufala, že se to jednou prolomí a budu jako dřív, posledního půl roku už spolu nespíme vůbec, což mi aktuálně vyhovuje ( pro šťouraly objasnim proč, manžel se léčí z vážné nemoci a léky co bere ho hodně utlumují a taktéž blokují libido)… Ale už to trvá dost dlouho a nevím co to se mnou je, jsem mladá (26) jedno dítě, na mateřské, žádný stres dá se říct, je nám fajn, ale na sex nemám ani pomyšlení, ani s partnerem, ani sebeuspokojení, vůbec nic :( s mužem jsem o tom mluvila už dřív, ale asi mi úplně nerozumí, jak se cítím… Existuje nějaká pomoc? Nebo to časem odezní… Jsem ze sebe už zoufalá :(

Rozhodně zajdi k lékaři…

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 29.11.18 07:11

Pises, ze ti to tak vyhovuje. Pokud to vyhovuje i manzelovi z duvodu nemoci, staci vam se k sobe pritulit, pohladit se navzajem, pak proc do toho stourat?
Az to stacit nebude, tak to budete resit. Vzdy jde o to, najit cestu, ktera vyhovuje obema. Jsou pary, ktere potrebuji sex denne, jsou pary, kterym staci jednou za mesic. Kazdy jedinec ma potrebu jinou, a stastni jsou ti, kteri v zivote najdou partnera se stejnou potrebou.

Problem by jsi mela, kdyby tvuj manzel vyzadoval sex, do ktereho se premahas :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 08:20
Zakl.

Děkuji za příspěvky, akorát s tím časem pro sebe je problém, od narození dcery jsme spolu nikde nebyli protože nemáme hlídání, ano uvažovala jsem o paní na hlídání, ale problém je v tom, že malá s nikým kromě nás nevydrží, jsme „sami v cizím městě“ a tak nějak si žijeme pro sebe… @MartinKa36 vůbec přeci netvrdím, že to je manželův problém, jeho nemoc a léčba s touto věcí nesouvisí @cecetka ano vyhovuje, ale jak jsem psala posledního cca půl roku kdy s manželem spolu nespíme kvůli jeho nemoci, do té doby šlo o přemáhání se z mé strany a jakmile se vyléčí , bude to nejspíš totéž…
Jako vážně psychiatr? 8o

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 29.11.18 14:07

Jo, vážně ten psychiatr.
Napřed bych vyzkoušela ty přírodní přípravky na bázi bylin jako např. kotvicnik, maca, googli sama, co existuje. Prý to účinkuje.
Když by to k ničemu nebylo, tak už nic jiného než psychiatr nebo možná neurolog nepomůže.
Vzhledem k zátěži v jaké jste, můžete být psychicky vyčerpaní, což jistě hraje roli, i když tělo nic nebolí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >