Problémová matka

Anonymní
26.1.21 20:26

Problémová matka

Ahoj, mám takový dotaz. Loni jsem se po 20 letech odstěhovala od své matky ke svému příteli. Musela jsem utéct, protože by mě matka z domu nepustila. Od té doby nám nedá pokoj(nadává mě i příteli, vyhrožuje). Nyní mi začala vyhrožovat soudem - chce po mě peníze, které do mě musela dávat, když mě vychovávala. Myslíte, že by měla nějakou šanci na úspěch? Děkuji za odpovědi, vážně mám strach..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
550
26.1.21 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový dotaz. Loni jsem se po 20 letech odstěhovala od své matky ke svému příteli. Musela jsem utéct, protože by mě matka z domu nepustila. Od té doby nám nedá pokoj(nadává mě i příteli, vyhrožuje). Nyní mi začala vyhrožovat soudem - chce po mě peníze, které do mě musela dávat, když mě vychovávala. Myslíte, že by měla nějakou šanci na úspěch? Děkuji za odpovědi, vážně mám strach..

Vždyť je to tvá matka, která měla minimálně do tvých 18let vyživovací povinnost. A pokud si studovala tak i dal… bat se nemusíš.
Začni ji ignorovat a jí to přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
26.1.21 20:31

Ani náhodou, ona měla k tobě vyzivovaci povinnost :lol: kdybys teď studovala, tak ti ještě musí platit alimenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7919
26.1.21 20:45

Jenom pro zajímavost… kolik přesně po tobě maminka chce? A má položkový rozpočet? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
26.1.21 20:47

Neboj, minimálně do 18 let pokud dítě studuje tak i déle má rodič vyživovací povinnost. A navíc to dělala dobrovolně, předpokládám že jsi ji nevyhrozovala pod podmínkou aby tě zivila ;) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
26.1.21 20:48

Nejsi jeji majetek, tak muzes byt v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 20:52

@PaníBovaryová Přesnou částku neřekla, naznačila, že chce peníze za soukromou školu, víc jsem se s ní nebavila. Dokonce už to zašlo tak daleko, že jsme s přítelem zašli na Policii podat výpověď, protože máme doslova strach o svoji bezpečnost. Doufáme, že ji aspoň tohle trochu uklidní. 😔

• Citovat
  • Nahlásit
19752
26.1.21 21:08

A kolik je ti let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 21:09

@divine woman Je mi 20 let.

• Citovat
  • Nahlásit
24001
26.1.21 21:15

Rozhodně ji nemusíš nic splácet. Mela k tobě vyživovací povinnost a co platila nad běžný rámec ( např. ta škola), to je jen její dobrá vůle, neboj se, že bys musela něco vracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7919
26.1.21 21:15
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová Přesnou částku neřekla, naznačila, že chce peníze za soukromou školu, víc jsem se s ní nebavila. Dokonce už to zašlo tak daleko, že jsme s přítelem zašli na Policii podat výpověď, protože máme doslova strach o svoji bezpečnost. Doufáme, že ji aspoň tohle trochu uklidní. 😔

Ty jsi jí snad ty peníze na soukromou školu ukradla? Nebo jsi do té školy jenom chodila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
26.1.21 21:20

Nejsi dcera od Meh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7919
26.1.21 21:27
@Karamba2020 píše:
Nejsi dcera od Meh?

ta byla na gymplu, ne? :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9767
26.1.21 22:02
@Karamba2020 píše:
Nejsi dcera od Meh?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 22:13

@Karamba2020 Vůbec netuším, o co jde. Taky nějaká suprová maminka?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat