Problémové dítě

19
13.11.19 17:19

Problémové dítě

Ahoj holky, prosím o radu.
Mám 14.ti letou sestru, chodí za školu, krade doma peníze, tahá se s kluky, chodí bez dovolení na zábavy, vyhrožuje přes SMS mamce, že ji oddela, nadává ji do ku… a pí.. A teď ji povalila na zem a skopala a otec vůbec nezasahl, ikdyz mamka volala o pomoc. Prostě šel na pivo, že se do toho plést nebude.. Ba naopak on ji vše dovoluje, co mamka zakáže.
Volala jsem na ústav péče o dítě, tam mě odkázal na socialku, vše jsem vyřídila. Ale mamka nechce. Co teď? Je i jiná cesta než socialka? Nechce se mi čekat, až někomu ublíží.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3697
13.11.19 17:24

Sociálka, OSPOD, pobyt v diagnosťáku…zo pro začátek. A nechci ani vědět, jak se chová ve škole :pocitac: Neskutečný spratek :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.11.19 17:30

@truelly to já chci, ale mamka ne. Ten kolotoč ze socialkou je hrozný… Tak nevím jestli to mám udělat ikdyz mamka nesouhlasí? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
13.11.19 17:31

Zřejmě neměla úplně dobrou výchovu, když se takto chová… Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3697
13.11.19 17:33

@Monisee to je hloupá. :zed: pokud provede něco trestného, pošle ji tam soud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.11.19 17:34

@AnastazieB mamka se snažila, ale co ona zakázala, otec vzápětí povolil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.11.19 17:36

@truelly právě, já se bojím. Otec tvrdí, že ji nebude omezovat ve výchově a ve 14.ti letech ji pouští na zábavy a přespat ke chlapci domu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3697
13.11.19 17:41
@Monisee píše:
@truelly právě, já se bojím. Otec tvrdí, že ji nebude omezovat ve výchově a ve 14.ti letech ji pouští na zábavy a přespat ke chlapci domu…

Tak to přijde brzy domů těhotná. Kdyby došla na gyndu, je to trestný čin. Otec je evidentně magor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.11.19 17:46

@truelly ani mi nemluv, naštěstí zatím na chlapce platilo, že je nezletila a ať to ani nezkousi, ale jak dlouho to vydrží nikdo neví :think: a otec je magor, nalehaji na něj všichni, ať se chová rozumně, ale bez odezvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9432
13.11.19 17:51
@Monisee píše:
@truelly to já chci, ale mamka ne. Ten kolotoč ze socialkou je hrozný… Tak nevím jestli to mám udělat ikdyz mamka nesouhlasí? :nevim:

A co jí, matku, postavit před ukázku toho, jak to s ditetem tohoto typu může dopadnout? viz příběhy…rozhovor s někým s ospodu…
Jinak tedy, to je zjevná patologie, nejen výchova, i geny. Zkusila bych se obrátit i na psychiatra. vyhledove stejně něco provede a bude to na diagnostak. zatim je ji jen 14.potrebovala by se bát rodičů, má z nich akorát srandu.to je těžký, otec to ignoruje, matka se nechá zkopat? Co k tomu říci? kam to chtějí dotáhnout? příště matku zabije?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 17:54

Určitě to řešit přes OSPOD. Taky se může stát, že sestra spadne do drog atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 17:57

@Monisee Dcera skopala svoji matku??? 8o Co udělá příště, někoho zabije? Ta holka by se měla jít léčit a matka zřejmě taky, protože vychovat monstrum se nepodaří jen tak každému..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.11.19 18:03

@Alušáček mamka se nenechala skopat, šla za ní do pokoje, aby se na něco zeptala a sestra jak seděla na posteli, tak se zaprela a kopla mamku primo do hrudi, ta zavravorala o práh a lapala po dechu, tím pádem upadla a ta ji v klidu kopala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15382
13.11.19 18:09

@Monisee pokud znova někoho napadne volat psychiatrii. A pak řešit OSPOD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
13.11.19 18:10

@tasa zkoušeli jsme psychologa, ale ten naznal, že vina je ve výchově ze strany otce. A ten se tomu jen vysmál. Potřebuji, aby se otec choval jako otec a vychovává, trestal a zakazoval, tím by se to možná vše vyřešilo. Ale jak na něj, aby se vzpamatoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama