Problémy po OHSS, nebo příznak rakoviny žaludku?

39
25.10.15 12:14

Problémy po OHSS, nebo příznak rakoviny žaludku?

Ahojky,
prosím o radu, protože jsem strašpytel.
Prodělala jsem hyperstimulační syndrom. Skoro 14 dní jsem ležela v nemocnici s nafouknutým břichem a k ET nedošlo. Teď už jsem splaskla a na posledním UZ mi zbyla pouze trochu vody na plicích. Jinak vše v pořádku. Zlepšili se i laboratorní testy a před týdnem mě pustily z nemocnice domů. Navíc jsem i před týdnem dostala měsíčky a s těmi má přece OHSS odeznít. Je to už přes týden co jsem doma, ale je mi pořád nevolno, nemám chuť k jídlu, cítím se slabá a unavená a navíc neustále hubnu i když užívám nutridrinky. Je to po prodělaném OHSS normální, nebo bych měla jít k doktorce, protože tyhle příznaky jsou moc podobné s rakovinou žaludku? Jen aby jste rozuměli u nás v rodině je častý výskyt gastroenterologických nádorů.
Jak Vám bylo po prodělaném OHSS, měly jste taky takové potíže?
Děkuji moc všem za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.