Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahojky,
prosím o radu, protože jsem strašpytel.
Prodělala jsem hyperstimulační syndrom. Skoro 14 dní jsem ležela v nemocnici s nafouknutým břichem a k ET nedošlo. Teď už jsem splaskla a na posledním UZ mi zbyla pouze trochu vody na plicích. Jinak vše v pořádku. Zlepšili se i laboratorní testy a před týdnem mě pustily z nemocnice domů. Navíc jsem i před týdnem dostala měsíčky a s těmi má přece OHSS odeznít. Je to už přes týden co jsem doma, ale je mi pořád nevolno, nemám chuť k jídlu, cítím se slabá a unavená a navíc neustále hubnu i když užívám nutridrinky. Je to po prodělaném OHSS normální, nebo bych měla jít k doktorce, protože tyhle příznaky jsou moc podobné s rakovinou žaludku? Jen aby jste rozuměli u nás v rodině je častý výskyt gastroenterologických nádorů.
Jak Vám bylo po prodělaném OHSS, měly jste taky takové potíže?
Děkuji moc všem za odpověď
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!