Problémy s bříškem

77
29.12.19 19:42

Problemy s briskem

Ahoj holky. Mám měsíční holčičku. Už delší dobu bojujeme s bolestí bříška. Je plně kojená. Nedodržujeme teda intervaly co tři hodiny. Chce prso skoro pořád. Nevydrží dlouho pít, tak proto ji kojím častěji. Každý den ji dávám biopron pro miminka a když vidím jak se u kojení kroutí a brečí, tak ji dám sabsimplex. Nemyslím si ale, že by měla problém se vyprdět nebo vykakat. Protože jsme zkoušeli i rourku a nic moc nešlo ven, pár prdíků nebo max trochu stolicky. Ale Prostě stále tlačí. A potom brečí. Nemůže mít problém třeba s žaludkem nebo tak?? Třeba se ptám blbě. Ale já už fakt nevím co s tím. Nosíme na tygříka dáváme na bříško. Mažeme i Pupíkem. Nebo nemůže mít alergii na moje mliko?? Přijde mi, že takhle začne trpět hned jak pije. Děkuji za případné rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4366
29.12.19 19:56

To je prostě období, projde si tím skoro každé miminko. Můj syn měl zhruba ve dvou měsících u jídla úplně hysterický záchvaty. Prostě je to břicho bolí. Ulevovat dostupnými prostředky a těšit se na lepší zítřky. Alergie na mlíko se pozná podle stolice, ne podle nálady u krmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
29.12.19 19:57

@Barunka456 ještě bych tedy nechala zkontrolovat techniku kojení, pokud se kroutí přímo u kojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.12.19 20:01

@medunka23 technika kojení dle sestřičky dobrá. Malá se přisává a pije hezky. Ale problémy máme teda s odříháváním. Málo kdy ji to jde. Když sem se na to ptala doktorky. Tak když prý miminka pijí dobře, tak si nemusi odříhnout.
@Čičorečka tak stolici má normální. Konzistence vajíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
29.12.19 20:05

@Barunka456 tak to může být tím neodrihnutim, nicméně bych si projistotu zašla ne za sestrou, ale přímo za laktacni poradkyní, ty většinou mají větší praxi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
29.12.19 20:13

U nás pomohlo vysadit Vigantol a dat místo toho BabyD od Terezie. Trvalo to myslím týden, ale potom jsme měli zase hodné miminko. Platilo pro obě děti a i kamarádce to pomohlo od uplakaného miminka s bolavým bříškem. Jen škoda, ze u první jsme na to došli snad až po půl roce…Můžete zkusit, třeba to pomůže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.12.19 20:19

@pajaw děkuju. Určitě zkusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
29.12.19 20:21

U nás byla alergie na laktozu :roll:, ale mě dcera hodně ublinkavala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
29.12.19 20:24

@Hedvikaaa a můžu se zeptat. Jak se to pozna?? Jaka vysetreni? Malá mi teda ublinkava asi v norme. Ne moc jen obcas a v malem množství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
30.12.19 08:15

Zkusila bych trpelivost s tim odtrihnutim, nektera mimca zvlaste takhle mala si odrihnout klidne az tak po 10-20 minutach :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
8.3.20 19:18

@Barunka456
Pozdě, ale přece.
Eliminační dietou. Postupně jsem vyřazovala potraviny. Nejdříve jsem myslela na ABKM, no nakonec to byla jen laktoza. Dceři budou tři roky a kromě klasického mléka už laktozu snáší dobře :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
8.3.20 19:22

@barunka
Teď mě napadlo, že kojíš :oops: tak to ti neporadím. Já na to u dcerky přišla až, když jsem přestala kojit (9-10m dcerky). Kojení ji vadilo také a všechny uměla mléka kromě bezlaktozového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat