Závisláček na mámě

114
28.12.19 22:54

Zavislaček na mame

Ahojda. Mam syna, ktery bude mit brzy teprve mesic. Nemohu se od nej hnout, porad me vyzaduje a ja vim ze ho utesim jen ja tak ihned bezim, ale nemuzu se najist, vykoupat atd pokud zrovna tvrde neusne. Nejradsi spi u me nebo na me a kdyz odejdu nebo ho dam do kolebky vzbudi se a place zase pro me. Asi je to normalni ale nedelam nic jineho nez ze lezim u nej aby byl v klidu jinak place a nespinka. :? Usne mi, ale jakmile se vzdalim tak se po chvili probudi a hleda me placem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22011
28.12.19 22:55
@Dandie22 píše:
Ahojda. Mam syna, ktery bude mit brzy teprve mesic. Nemohu se od nej hnout, porad me vyzaduje a ja vim ze ho utesim jen ja tak ihned bezim, ale nemuzu se najist, vykoupat atd pokud zrovna tvrde neusne. Nejradsi spi u me nebo na me a kdyz odejdu nebo ho dam do kolebky vzbudi se a place zase pro me. Asi je to normalni ale nedelam nic jineho nez ze lezim u nej aby byl v klidu jinak place a nespinka. :? Usne mi, ale jakmile se vzdalim tak se po chvili probudi a hleda me placem.

Je to novorozeně. Je to pro něj přirozené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 22:57

Je strašně brzo, ještě šestinedělí, předtím s tebou byl 100% času a slyšel tvoje srdce pořád, bude mu trvat než se trošku „osamostatní“… začátky jsou těžké, ale bude líp :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
28.12.19 22:57

Je maličkej, nejvíc kdy tě potřebuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 23:11

@Dandie22 zkusila bych bily sum..miminkam pripomina zvuky z briska..nas maly dostal medvidka od myhummy kolem 6ti tydnu a spinkal o poznani klidneji :palec: mimochodem s medou spi dodnes a budou mu v unoru 2 :hug: zkus prozatim najit na youtube a kdyz bude fungovat, kup medu :palec: a klid…tohle obdobi prejde..i my ho meli :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12186
28.12.19 23:27

@Dandie22 :D to je úplně ale úplně naprosto normální chování miminka, není to panenka, která se dá odložit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
610
28.12.19 23:28

Jooo, to znám :D Druhý je maminčák od narození a to mu bude za chvíli pět. Pro mě byla záchrana manduca, protože jinak bych neudělala vůbec nic. Kočárek bylo u nás sprosté slovo :D Sprcha taky s řevem, ale tak to se nedá nic dělat, mýt se holt musí :D Teď tu chrní vedle mě. Jinak je ale uplně zlatý, pozorný, opečovává mě :mrgreen: Jo a na něho nějaká metoda „nechat vyřvat“ neplatila, měl neskutečnou výdrž :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49133
28.12.19 23:37

Zkus šátek/novorozenecké nosítko, koupat se v tom nedá, ale jinak většina činností ano. Ale souhlas s předešlým, většina miminek to tak má, obzvlášť ty první měsíce. Ještě nedávno byl v tobě schovanej a najednou je sám ve velkým světě a prostě chce být s mámou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
29.12.19 00:21

Tak ja bych si to udelala na pohodu a kdyz na me spi, tak se podivala na film, cetla knizku, odpocivala. U nas teda vetsinou stacilo pevne zavinout. Taky se rika, ze ta vune maminky pomaha, ze deti spi lepe, kdyz maji u sebe neco z ceho citi maminku. Taky lepe spi, kdyz kolem nemaji moc volneho prostoru a kdyz podlozka, na ktere spi neni moc tvda, protoze pokud spi na zadech, tak je to pro novorozene nestabilni poloha. Kazdemu zabira neco jineho, tak asi proste vyzkouset, co pomuze u vas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1197
29.12.19 05:40

U novouška je to úplně normální, já mám teď zavislaka 9 měsíčního a to je teprve mazec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 08:28

Normální. Byl devět měsíců v tobě, nonstop s tebou, tak co jiného čekat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
29.12.19 08:30

Mému synovi je 4 a půl a pořád je závislák. Nedojdu si pomalu ani na záchod a chodí spát ke mě. Už snad ani nedoufám, že se to zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 10:05

I ja to mam stejne. Dcera ma mesic a moc toho doma neudelam. Nositko jsem koupila ale nelibi se ji v tom. Takze jen cekam az se to trosku upravi az bude starsi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11241
29.12.19 11:10

Tak já to třeba neznám, synovi bylo fuk jestli byl sám nebo někdo s ním, to platilo min. do 3-3,5 měsíce…ted už si se mnou chce hrát, ale vydrží i sám nebo s kýmkoli jiným, ale když jsme v místnosti a věnuje se mu někdo jiný, tak ze mě nespustí oči, furt mě kontroluje, jestli jsem náhodou neodešla 8) je to vtipný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 14:51

Některá miminka taková jsou, spíš i většina. Je to náročné ale normální. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama