Problémy s dceřiným spolužákem

Anonymní
29.7.20 21:10

Problemy s dcerinym spoluzakem

Ahoj.

Potrebuji poradit. Dcera(13 let) ma problem s jednim spoluzakem. Kamaradi se se starsimi kluky. Problem je v tom, ze mi dcera dala poslechnout konverzaci ve skupine na WhatsAppu.

Ten kluk bydli u nas ve vsi. Ti ostatni dva sem jezdi k babicce. Nyni jsou vsichni na dovolene.
To, co sem slysela, to mi vyrazilo dech. Ze pry je pi.ca, smrd. i, je tlusta a tak 8o
Dcera je takovej tunta, ze ji je to fuk. V kolektivu je oblibena, s holkama ma dobre vzrahy. Ve tride ji berou. Jen ona ted dost vyrostla. Meri 160 cm, je trosku oplacana, ale na svoji vysku je to dobre.

Me to tak sokovalo, ze kdyby jeho rodice byli doma, ze bych tam vlitla. No a proto zakladam diskuzi. Mam jemu, pripadne rodicum o tom rict? Nebo si odchytit jenom jeho? On je to takovej floutek.
Ve smyslu, jestli jim pripada normalni, ze bezduvodne nadava spoluzacce. Abych tim dceri, jeste vic, neublizila. Resp.aby to nebylo jeste horsi. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1217
29.7.20 21:15

Řešila bych s rodiči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
29.7.20 21:19

Je to normální hovor náctiletých. Rodiče ho můžou seřvat, to je vše. Stejně si to kluci budou myslet dál. Pokud má dcera sebeúctu, přestala bych se s kluky bavit. Pokud je to grázl, tím spíš by ji mohli začít šikanovat po tvém zásahu. Jeho rodiče jsou asi podobného ražení jako on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
29.7.20 21:20

Určitě bych to neřešila rovnou s ním, ale šla za rodičema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3143
29.7.20 21:24

Já bych na ten WhatsApp nahrála vzkaz pro něj.. něco ve stylu, že děkuješ, že ti dobrovolně dává důkazy o šikaně ke tvé dceři a ať si dává pozor, co kde říká a dělá, že bys klidně mohla jit za jeho rodiči a ti by asi koukali, co je jejich synáček zač ;) a pak bych reagovala dle jeho reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 21:25

Přiznávám, že něco podobného jsem zazívala a základce, uz je to hodně let zpět. Já na všechny strany hrála jak jsem v pohodě, že je mi to fuk, doma jsem taky nic neřekla, ale pak už to přesáhlo určitou hranici a uz to bylo i pro mě neúnosné a ja nevedela co dělat. Rekla jsem to doma, táta si na toho dotyčného, který to začal, počkal a vysvětlil mu to natolik jasně, že si uz nikdy nic nedovolil a řekl to ostatním.

• Citovat
  • Nahlásit
302
29.7.20 21:28

Dcera není ťunťa, jen je asi nad věcí, když jí to je jedno. A rodičům bych to asi řekla ať mladýho trochu pokrotěj. Ale na druhou stranu oni tihle puberťáci spíš jen machrujou před vrstevníky a ani to nemyslej vážně. Většina z nich z toho vyroste. Z dcery bych měla radost, že je oblíbená mezi kamarády a dokáže se povznést nad blbé kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
29.7.20 21:31

Mám pocit, že spousta kluků se v tomto věku chová tímto způsobem… Ale asi bych zašla rovnou za rodičema, protože když půjdeš přímo za ním, bude z toho akorát mít srandu, zatímco rodiče ho třeba potrestají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 21:33
@Dana066 píše:
Je to normální hovor náctiletých. Rodiče ho můžou seřvat, to je vše. Stejně si to kluci budou myslet dál. Pokud má dcera sebeúctu, přestala bych se s kluky bavit. Pokud je to grázl, tím spíš by ji mohli začít šikanovat po tvém zásahu. Jeho rodiče jsou asi podobného ražení jako on.

Spoluzakovi je 12. Tem kamaradum 15. Rodice se rozvadi. Povida se, ze ji prej zmlatil. On si nasel nejakou s detma a ona uz ma taky jinyho.
Kdyz by to pokracovalo dal, tak mame dobrou ucitelku. V jejich tride se vyskytla mirna sikana. Kluci meli v pacu spolutaka. Je takovy svuj a jim to vadilo. Ucitelka to dobre vyresila.
Tak me napadlo, kdyby s mamou nebyla rec, ze bych to resila pres skolu.
Ja prave taky zazila, ze se mi smaly, ze sem tlusta. Proto nechci, aby to dceri skopalo sebevedomi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 21:36
@Bafonek píše:
Dcera není ťunťa, jen je asi nad věcí, když jí to je jedno. A rodičům bych to asi řekla ať mladýho trochu pokrotěj. Ale na druhou stranu oni tihle puberťáci spíš jen machrujou před vrstevníky a ani to nemyslej vážně. Většina z nich z toho vyroste. Z dcery bych měla radost, že je oblíbená mezi kamarády a dokáže se povznést nad blbé kecy.

To machrujou. Ok. Bych brala, kdyby ji nenadavali do… Asi se i predvadi na ty dovoleny. Ale dobre pro me, ja si to ulozim a pustim ty mame. Ona je sice prijemna jak prd.el, ale treba, az to uslysi, tak ho snad srovna.

• Citovat
  • Nahlásit
12614
29.7.20 21:37

Já bych to jako matka stejně starého kluka opravdu vědět chtěla. Dostal by od mě přes hubu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
29.7.20 21:37

A kde k tomu dcera přišla? To posílají jí, takové vzkazy? 8o Podle mě není nad věcí, ale hraje to před tebou, ať s tím nikam neběžíš. Nic s tím nedělej. Takhle se prostě nevychovaní puberťáci baví. A budou dál, ještě přidají, pokud na ně vlítneš. :roll: Možná ten vzkaz zpátky není úplně špatný nápad, ale i tak bych počítala s variantou, že z toho akorát udělají parodii. Prostě puberta, za pár let budou vymýšlet jak ji sbalit. Pokud z dcery teda nezůstane „ťunťa“ :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 22:02
@prejeta_zaba píše:
A kde k tomu dcera přišla? To posílají jí, takové vzkazy? 8o Podle mě není nad věcí, ale hraje to před tebou, ať s tím nikam neběžíš. Nic s tím nedělej. Takhle se prostě nevychovaní puberťáci baví. A budou dál, ještě přidají, pokud na ně vlítneš. :roll: Možná ten vzkaz zpátky není úplně špatný nápad, ale i tak bych počítala s variantou, že z toho akorát udělají parodii. Prostě puberta, za pár let budou vymýšlet jak ji sbalit. Pokud z dcery teda nezůstane „ťunťa“ :pankac:

Jak byla korona, tak ucitelka dala dohromady celou tridu do jedny skupiny.
No a oni si udelali dalsi, bez ucitelky. A dnes mi dcera povida, ze ten kluk ji nadava. Dal to primo na zed. Ostatni se do nej pustili. Kluci, holky. Jeden kluk, co se mu dcera libi, tak se ji dost zastaval.
Uz ho ze skupiny vyhodili.
Jako ona mu to taky rikala, at ji prestane urazet. A ono to bylo jeste horsi.

• Citovat
  • Nahlásit
27165
29.7.20 22:19
@Anonymní píše:
Ahoj.

Potrebuji poradit. Dcera(13 let) ma problem s jednim spoluzakem. Kamaradi se se starsimi kluky. Problem je v tom, ze mi dcera dala poslechnout konverzaci ve skupine na WhatsAppu.

Ten kluk bydli u nas ve vsi. Ti ostatni dva sem jezdi k babicce. Nyni jsou vsichni na dovolene.
To, co sem slysela, to mi vyrazilo dech. Ze pry je pi.ca, smrd. i, je tlusta a tak 8o
Dcera je takovej tunta, ze ji je to fuk. V kolektivu je oblibena, s holkama ma dobre vzrahy. Ve tride ji berou. Jen ona ted dost vyrostla. Meri 160 cm, je trosku oplacana, ale na svoji vysku je to dobre.

Me to tak sokovalo, ze kdyby jeho rodice byli doma, ze bych tam vlitla. No a proto zakladam diskuzi. Mam jemu, pripadne rodicum o tom rict? Nebo si odchytit jenom jeho? On je to takovej floutek.
Ve smyslu, jestli jim pripada normalni, ze bezduvodne nadava spoluzacce. Abych tim dceri, jeste vic, neublizila. Resp.aby to nebylo jeste horsi. :think:

Jestli přímo jí něco takového říkal a posílal tvé dceři nechutné zprávy, řešila bych to s rodiči. Pokud by to nepomohlo, pohrozila bych asi policií. Šikana je trestná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 22:23
@Russet píše:
Jestli přímo jí něco takového říkal a posílal tvé dceři nechutné zprávy, řešila bych to s rodiči. Pokud by to nepomohlo, pohrozila bych asi policií. Šikana je trestná.

Ty hlasove zpravy uz mam preposlane na svem telefonu. Az prijedou, tak zajdu ta jeho mamou.
Pubertacky kecy, ok, ale odsud podsud. Todle je hranicni.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama