Problémy s jídlem a spánkem

Anonymní
4.3.21 22:58

Problémy s jídlem a spánkem

Ahoj.
Potřebuji poradit. Dnes jsem v krámu potkala známou, řekla, že by mě nepoznala, prý jsem hrozne hubená. A není jediná kdo mi to v poslední době řekl.. jen.. mě to nepřijde. Vážím stále stejně. Ale nevím, jestli nemám problém, asi bych potřebovala pohled na tu situaci od někoho jiného.
Je pravda, že jím výrazně méně, jedno hlavní jídlo denně (někdy ani to a místo toho třeba rohlík s něčím),k snídani kousek nějakého pečiva a odpoledne n doplnění energie třeba sušenka. A to je vše. Jenže nemám hlad, nemám na jídlo ani pomyšlení. Samozřejmě když hlad dostanu, mám i chuť. Ale když hlad není, tak jen při představě na jídlo se mi zvedá kufr.. teď když to čtu, tak toho jídla přes den fakt moc není :roll: dálkově si dodělávám vejšku, k tomu pracuji (práce se mi stala smyslem života), je to jediné, co mi baví. Možná by to mohlo souviset ale začala jsem mít problémy s usínáním - usnu kolem půlnoci, jedné a samovolně se budík kolem šesté. Unavená, protože jsem byla zvykla spát 8h bezne, ale víc už neusnu.. nevím jestli tohle všechno spolu souvisí, ale potřebuji nějaký objektivní názor, přítel mi řekl, ze s tímhle se brzy zhroutím, ale mne to nepřijde, práce mě baví, miluju to, beru služby navíc, zbytek v mem životě mě tolik nenaplňuje.. Navíc to jídlo, nerada bych něco podcenila, pokud to jen “nevidím” jak mi tvrdí ostatní…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
4.3.21 23:01

Zvolnila bych v praci. A nebrala bych sluzby navic. Co z toho mas? Jen makat makat makat. Na úkor jidla a spanku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
4.3.21 23:02

Nespis protoze si totalne vycerpana. Nejis a tim padem nemas energii ani na spanek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 23:12
@Len123l píše:
Nespis protoze si totalne vycerpana. Nejis a tim padem nemas energii ani na spanek

To je prave ono, já se vyčerpána necítím.. :?
A co z práce mam? Paradoxně je to pro mě únik od všeho, kde přepnu v hlavě a mám jen tunel já a práce a nemyslím na nic jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
10565
4.3.21 23:45
@Anonymní píše:
A co z práce mam? Paradoxně je to pro mě únik od všeho, kde přepnu v hlavě a mám jen tunel já a práce a nemyslím na nic jiného.

Vyřešit si s nějakým terapeutem ten únik od všeho…

Jíst víc, i kdyby „na sílu“, a nechat se pořádně vyšetřit u lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
4.3.21 23:47
@Anonymní píše:

Zkus brát alespoň nějaké vitamíny, abys pak opravdu neměla něčeho nedostatek.

Ale jinak je to opravdu trochu divný stav. Nepracujes v nemocnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 23:56
@welovefashion píše:
Zkus brát alespoň nějaké vitamíny, abys pak opravdu neměla něčeho nedostatek.Ale jinak je to opravdu trochu divný stav. Nepracujes v nemocnici?

Ano. Ale tím to není. Mě moje práce baví.

• Citovat
  • Nahlásit
1069
5.3.21 03:45

Někteří lidé jsou zhroucení a ani o tom neví, protože nemají zásadní problémy. Důležité je zachovat pitný režim, to jídlo zas takový problém není (spíš do budoucna, kvůli poruchám metabolismu, ale dá se to řešit). Spánek je individuální, to bych se asi řídila vlastní potřebou, pokud nemáš nějaké podezření na psycho-poruchy. Případně, máš-li možnost, můžeš zkusit zajít na krevní testy, tam by zhroucení organismu bylo vidět, a taky bys zjistila, jestli ti nějaké látky chybí.

No, a poznámky druhých o pohublosti bych brala s rezervou, ona většina lidí nějakým záhadným způsobem přibrala, tak jim člověk, co zůstal stejný, přijde pohublý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat