Problémy s poštou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dunkey
Povídálka 46 příspěvků 08.04.19 22:10
Problemy s postou

Ahojky vsem, nenajde se tady prosim nekdo, kdo dela na poste nebo ma zkusenosti? Prisel mi dopis s modrym pruhem, zd3e je napsano tistene ulozit jen na 10 dni a hned podtim vytisteno do vlastnich rukou zmocnenci, nebo zakonmemu zastupci. Chci se poptat dopis nebyl doruceny, pani na poste tvrdi ze mam odnasku, ze si mam pro postu chodit sama, nejsem si absolutne vedoma, ze bych si nejakou sjednavala. Moje otazka zni, zda se mel dopis vratit zpet odesilateli nebo zustat na poste? Vali se mi na poste uz od listopadu a adresatovi prisla zpet jen dodejka bez podpisu. Kde je pochybeni? Na poste nebo z me strany?

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8469 příspěvků 09.04.19 00:28

Co se týká dopisu, je tam fikce doručení. Po cca 14 dnech je dopis považovaný za doručený ať ho převezmeš nebo ne. Co se týká pošty a toho, zda máš odnášku, to ti neporadím, to si musíš srovnat na poště sama. Doporučuji zřízení datové schránky, podobný problémy ti pak naprosto odpadnou..

Uživatel je onlineCenarius
Kecalka 339 příspěvků 09.04.19 10:01

Kdyz jsem posledne vyrizoval odnasku, tak jsem k tomu vyplnoval formular. Tak at ti ho ukazou.

Váš příspěvek
Reklama