Problémy s přítelem a deprese

Anonymní
3.5.21 14:33

Problémy s přítelem a deprese

Zdravím, omlouvám se předem za sloh a chápu i za odsuzování..
Mame s přítelem holčičku 4 roky, před 2 lety jsme se rozešli a měli malou ve střídavé péči, rozchod byl z me strany..
K věci.. v době kdy jsme byly od sebe mě všude pomlouval, malou mi chtěl vzít, složila jsem se a byla na AD, střídava pece byla týden já a týden on, když jsem byla bez malý tak přiznávám byla jsem kazdou chvíli v barech a jen chlastala abych ten týden vydržela, sáhla jsem u po huleni, ovšem co jsem měla malou moc z toho jsem nedělala proste rázem vše pryč a já opět šťastná, traktor to trvalo rok uvažovala jsem ze malou už nechám jemu, nezvladala jsem nic byla na dne (bydlela jsem u mami a díky ni jsem to nevzdala a díky ni nejsem Trozka) jak jsem se ze všeho vyhrabala tak každopádně furt jsem ex milovala a on se začal snažit a změnil se, zdálo se mi to tedy, máma mi říkala nevracej se..
jenže já mu dala po roce a něco druhou šanci, co jsme spolu jsem opět těhotná ale l věci.. zjistila jsem ze co jsme to dávali dohromady všude mě pomlouval. Poštval proti mě sourozence, všude psal jaká jsem..jak mě pomluvil tak naši známy spis z jeho stan ze kterými jsem se ten rok nevidala mu psali ze jsem dil*na a ať mi malou sebere i má kamarádka co bydlela vedle mě, věděla ze se starám i jsem se ji svěřila v ten týden co ji nemám ze piju a hulim ze to nezvladam bez ni a ona mu to vše potají psala ať mi ji vezme.ze malá je semnou chudák, te přemýšlí ze mě využije aby se dostal k malý a sebral mi ji, na dovoleny byl se svoji ex a naši dcerou, a ze pich*** s každým a ze se ho doprosuji o to aby mne vzal zpět, nebyla to pravda (říkal mi ať nekazim rodinu, ať se vrátím zpět a vydrzim to kvůli dceri ať nejsem sibec atd) když jsem vybuchla co to má být, řve na mě ze nic takovýho nepsal (já si vše přečetla na jeho messengeru, ano ubohost ale chtěla jsem znát pravdu..)
Cítím se v pasti, deprese znovu zpět, čekáme druhy, já mu nevěřím, mám zlost vztek jak jsem blba naivní kr**va proste nemám dostatečný slova, já už nevidím cestu, každopádně jsem rozhodnuta když malá je semnou chudák tak ať ji má tedy on, a ačkoliv to bolí přemýšlím ze dítě druhé dam k adopci, nenechám mu naše další dítě, vím jak zničil mě jak není po jeho, a přemýšlím ze už ukončil tenhle mizerný život, jak jsem mohla být tak slepá, dokonce napsal ze jeho ex je lepší a normalnejsi než já, prý,,zlatá.. oproti ni) nebudu psát jméno jeho ex. Toto napsal, sebralo mě to a nevím co dělat, jsem bez financí, bez střechy nad hlavou nemám kam jít ani žádnou korunu, jsem proste v pasti a nic jiného mi nezbývá buď odejít a nechat ku dceru a nějak to udělat z miminkem v brisku, nebo zůstat a trpět, jsem na dne svých sil, tvrdí mi ať zapomenu na minulost ať ziju přítomnosti ale já se s tím vším proste nedokážu vypořádat, dokážu mu to odpustit co mám dělat 😭

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5778
3.5.21 14:48

Co bys chtěla dělat ty sama? Jak bys chtěla žít, abys byla spokojená se svými dětmi.?. Mluv jen za sebe. Můžeš počítat jen sama se sebou. Co proto chceš udělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 14:53

@Uslava chtěla bych proste normální rodinu, žádný lzi, žádný pretvarky chci aby děti byly šťastný a taky abych se už vyhrabala z toho co teď cítím, když jsem byla s malou sama v ten týden byla jsem nejšťastnější, jsem proste k ničemu a já už nevím co chci, co mám dělat proč vůbec ještě tu jsem :(

• Citovat
  • Nahlásit
1161
3.5.21 15:06

Ty dítě k adopci bez jeho souhlasu dát nemůžeš. Možná jsi to neměla lehké, ale velký podíl na své situaci máš ty sama. Neváhej to všechno na něj a nepřízeň osudu. Druhé těhotenství ani nekomentuju. A že nejsi troska? Bohužel jsi. A co máš dělat? Zajdi k lékaři a domluv se na nějaké terapii. A hlavně přestaň ubližovat svým dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31724
3.5.21 15:11
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se předem za sloh a chápu i za odsuzování..
Mame s přítelem holčičku 4 roky, před 2 lety jsme se rozešli a měli malou ve střídavé péči, rozchod byl z me strany..
K věci.. v době kdy jsme byly od sebe mě všude pomlouval, malou mi chtěl vzít, složila jsem se a byla na AD, střídava pece byla týden já a týden on, když jsem byla bez malý tak přiznávám byla jsem kazdou chvíli v barech a jen chlastala abych ten týden vydržela, sáhla jsem u po huleni, ovšem co jsem měla malou moc z toho jsem nedělala proste rázem vše pryč a já opět šťastná, traktor to trvalo rok uvažovala jsem ze malou už nechám jemu, nezvladala jsem nic byla na dne (bydlela jsem u mami a díky ni jsem to nevzdala a díky ni nejsem Trozka) jak jsem se ze všeho vyhrabala tak každopádně furt jsem ex milovala a on se začal snažit a změnil se, zdálo se mi to tedy, máma mi říkala nevracej se..
jenže já mu dala po roce a něco druhou šanci, co jsme spolu jsem opět těhotná ale l věci.. zjistila jsem ze co jsme to dávali dohromady všude mě pomlouval. Poštval proti mě sourozence, všude psal jaká jsem..jak mě pomluvil tak naši známy spis z jeho stan ze kterými jsem se ten rok nevidala mu psali ze jsem dil*na a ať mi malou sebere i má kamarádka co bydlela vedle mě, věděla ze se starám i jsem se ji svěřila v ten týden co ji nemám ze piju a hulim ze to nezvladam bez ni a ona mu to vše potají psala ať mi ji vezme.ze malá je semnou chudák, te přemýšlí ze mě využije aby se dostal k malý a sebral mi ji, na dovoleny byl se svoji ex a naši dcerou, a ze pich*** s každým a ze se ho doprosuji o to aby mne vzal zpět, nebyla to pravda (říkal mi ať nekazim rodinu, ať se vrátím zpět a vydrzim to kvůli dceri ať nejsem sibec atd) když jsem vybuchla co to má být, řve na mě ze nic takovýho nepsal (já si vše přečetla na jeho messengeru, ano ubohost ale chtěla jsem znát pravdu..)
Cítím se v pasti, deprese znovu zpět, čekáme druhy, já mu nevěřím, mám zlost vztek jak jsem blba naivní kr**va proste nemám dostatečný slova, já už nevidím cestu, každopádně jsem rozhodnuta když malá je semnou chudák tak ať ji má tedy on, a ačkoliv to bolí přemýšlím ze dítě druhé dam k adopci, nenechám mu naše další dítě, vím jak zničil mě jak není po jeho, a přemýšlím ze už ukončil tenhle mizerný život, jak jsem mohla být tak slepá, dokonce napsal ze jeho ex je lepší a normalnejsi než já, prý,,zlatá.. oproti ni) nebudu psát jméno jeho ex. Toto napsal, sebralo mě to a nevím co dělat, jsem bez financí, bez střechy nad hlavou nemám kam jít ani žádnou korunu, jsem proste v pasti a nic jiného mi nezbývá buď odejít a nechat ku dceru a nějak to udělat z miminkem v brisku, nebo zůstat a trpět, jsem na dne svých sil, tvrdí mi ať zapomenu na minulost ať ziju přítomnosti ale já se s tím vším proste nedokážu vypořádat, dokážu mu to odpustit co mám dělat 😭

Chodíš k nějakému psychologovi?

Zeptat se na OSPOD, co máš dělat, by nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8470
3.5.21 15:11

Spíš se u tebe rozjely deprese-máš pocit neuspokojení, nenaplnění, uvažuješ občas iracionálně.
Cesta bude přes psychiatra-nasadit léčbu. Psycholog by ti pomohl nastínit, jak žít dál.
Neříkám, že souhlasím s přítelem, který ti pomlouval.Ale někteří lidé neumí řešit věci na přímo-řict ti, že je něco hodně špatně. Tak o tom povídá okolo a doufá, že někdo poradí, pomůže…
Sama uznáš, že v dobu, kdy si byla bez dcerky, tak ses chovala hrozně. To si dávala, takový život a práci do toho?
Jistě i kamarádka, která na tebe příteli žalovala, tak to nedělala proto, aby ublížila tobě. Ale bála se o malou. Nevěřila, že jde přeskakovat z týdne na týden mezi dvěma naprosto rozdílnými životy. Určitě se bála, aby se dceři něco nestalo, když je ten týden u tebe. Pokud jeden týden piješ, hulíš, tak šance, že další týden budeš úplně čistá, se časem snižuje.
Přítel má snahu vztah urovnat, být s tebou a dětmi. Vyhledejte odbornou pomoc, abyste mohli být zase rodina. Dejte tomu šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26201
3.5.21 15:19

Ty máš hlavně problémy sama se sebou :roll: hlavně že jsi honem hned těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4929
3.5.21 15:38
@Anonymní píše:
@Uslava chtěla bych proste normální rodinu, žádný lzi, žádný pretvarky chci aby děti byly šťastný a taky abych se už vyhrabala z toho co teď cítím, když jsem byla s malou sama v ten týden byla jsem nejšťastnější, jsem proste k ničemu a já už nevím co chci, co mám dělat proč vůbec ještě tu jsem :(

Normalni rodinu znamena co? Z tveho popisu absolutne nevim co je tvuj cil. Shluk sracek za ktere si muzes vicemene sama a ktere se jen tak samy od sebe nevyresi. Jak muzes chtit neco normalniho, kdyz ty sama normalni nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4929
3.5.21 15:44
@pikola píše:
Ty máš hlavně problémy sama se sebou :roll: hlavně že jsi honem hned těhotná
Moc rozumu nepobrala, tak tezko cekat racionalni uvazovani.
@free333 píše:
Chodíš k nějakému psychologovi?Zeptat se na OSPOD, co máš dělat, by nešlo?

Jak pomuzes ospod a psychlog s inteligenci? Fakt by se mel vydavat doklad k rozmnozovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
3.5.21 15:55
@Magical-eyes píše:
Ty dítě k adopci bez jeho souhlasu dát nemůžeš.

Tak jako teoreticky může, pokud nesepsali uznání otcovství, nejsou manželé. On by to pak tedy musel nějak dokázat, že je otcem, tj. třeba žaloba na určení otcovství, mezi tím by nejspíš dítě bylo u pěstounů.

Nicméně - zakladatelko, ono bohužel po rozchodu ten odkopnutý někdy dělá tyjátry a snaží se špinit toho druhého všude možně, protože ho to bolí a chce, aby to bolelo i toho, kdo mu to způsobil.
Tys k tomu přispěla tím svým chováním, i když jsi to třeba dělala v době, kdy jsi neměla malou u sebe, dala jsi mu střelivo.
Chápu, že tě boli, co dělal, ale tak nějak důležitější je, jak se chová teď. Kdybys to nečetla, jak by to teď mezi Vámi bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16405
3.5.21 15:58

Ozvi se do kontaktního cetrna v Sanaimu, mají programy i pro matky s dětmi, včetně pobytových a začni řešit sebe a svou situaci.

http://www.sananim.cz/…inu-ckp.html#KC

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 16:01

Nepíšu že jen přítel za to muže, samozřejmě ze jsem udělala spousty chyb ale odchod byl kvůli tomu ze jsem byla věcně zavřena doma nikam n mohla, věcně ponižování a pak i mlaceni, a ano přes týden co jsem ji měla jsem byla čistá a už rok jsem alkohol ani trávu nepozila co jsem opět s nim, jde O to ze se nedokážu smířit s tím jak všude pomlouva atd, malý bych nikdy neublížila byla jsem u psychologa i psychiatra jsem zdravá jen jsem mela deprese proto AD, nepište jak se kamarádka bála o malou, už od našich 15 let mi dělala zle a kazdou chvíli někomu ubližuje, jelikoz kdyz jsem poprvé s přítelem začínala Omán byla do nej zamilovaná.
Dceři bych neublížila, znám se, jde o to jak ne mám s tím zmatkům vypořádat a potřebuji radu jak se zbavit toho vzteku a jak mu mám opět věřit když Doma mi říká miluji te a pak táhne se svoji ex a ostatními a to ze ostatní co jsem četla mě někteří ani jednou nevideli jen podle jehož povídání jsem taková a taková, ano mám zase deprese ale ne aby mi někdo řekl ze jsem schopna ublížit dceři atd, uznávám jediný komu ksem kdy ochotna ublížit jsem jen já sama sobě, a psala jsem ten jsem troska ne ze nejsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 16:04

@akavi předem děkuji, ze mě jediný tady pochopil, omlouvám se za ten mazel psala jsem to v afektu.. mezi námi to je ze říká jak mě miluje atd ale za zády proste jde a pomluvi a já furt hledám chyby co jsem udělala a proč..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat