Problémy se sestrou manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 11:53
Problémy se sestrou manžela

Dobrý den, nejprve jsem tento dotaz chtěla psát anonymně, ale pak mi došlo, že pokud by si to daná osoba přečetla, stejně by věděla, že je to o ní. Takže k tématu. Mám problém s manželovou sestrou. Začnu úplně od začátku, když jsme se s manželem poznali, tak byly zrovna vánoce a on měl chtěl vzít za svojí sestrou, ale doma byly nějaké problémy, tak jsem nejela. Podle toho co jsem pochopila z vyprávění z něj vytáhla jeho sestra dost peněz, co měl nachystané na motorku. Mu to nepřišlo divné a já jsem to přešla, znali jsme se chvilku. No ale dál ona je takový blázen. Jeli jsme tam později. No a po šílené noci kdy pořád vstávala aby dvouletým dětem udělala Nutrilon, jsme si po obědě chtěli odpočinout a ona se zbalila s dětmi a odjela pryč. I když jsme ji volali, nebrala telefon a přijela domů až po deváté hodině. A my měli jet domů, takže místonormálního času příjezdu jsme přijeli až po půlnoci. A po několika letech jsme se chtěli s manželem vzít a ona mu volala ať si mě nebere že nebudu dobrá matka. Na svatbu nám ani nepřijela, prý jsme jí řekli ať si najde ubytování, že u nás spát nemůže. Samozřejmě spát u nás nemohla, chtěli jsme mít svatební noc, ale ubytování bych ji zařídila i zaplatila. No a to se s manželem nebavila asi 2 roky a pak najednou začala. Nejdřív přijela jeho sestřenice, která bydlí ve stejném městě jako jeho setra a pak volala ona. Poté přijela na manželovi narozeniny, kdy tu spala i se dvěmi osmiletými dětmi a chtěla tu být 2 noci, což jsem nedovolila. V témže době jsme měli rok a půl starého chlapečka a já byla těhotná. Děti má totálně nevychovaný. Vůbec ji neposlouchají. A teď se sem cpe zase, po půl roce. Malá už se narodila a má 2 měsíce a já nevím, jak manželovi citlivě říct že je tu nechci. Ona totiž přijede lehne si na gauč a čumí do mobilu a ostatní se starejte a ani na svoje děti nedá pozor. Doufám že si nebudete myslet, že jsem hyena, ale prostě mi na ní něco nesedí a má určitě něco za lubem. Předem se omlouvám za chyby bylo to dlouhé a ne zcela celé. A děkuji za odpovědi. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14907 příspěvků 07.05.19 11:58

Já tomu nerozumím, je to nějaký zmatený :think:

Ou
Kelišová 7366 příspěvků 07.05.19 12:03

No prostě to řekni. Ale pokus se to říct maximálně ve třech krátkých větách, protože se ti úplně nedaří formulovat věci jasně a rozumitelně, pokud to chceš vysvětlit celé. A ty tři věty si předem zkus napsat.

Nemluv o tom, jaký je někdo jiný, mluv o tom svých vlastních potřebách a svých vlastních pocitech. Pak neútočíš a tudíž se ten druhý nebude snažit oponovat.

Jak na to se dočteš třeba v téhle knížce, co se dá stáhnout jako pdf soubor
https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

Jana525
Kelišová 5530 příspěvků 07.05.19 12:14

Uplne normalne. Proste promin, ale s tvoji sestrou jsme si ocividne nesedli a ja uz dal nehodlam snaset jeji chovani ke mne Mam dvoumesicni dite, je toho na me azaz, hormony pracuji a opravdu bych jejich navstevu tady nezvladala.

Uživatel je onlinelucije28
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 07.05.19 12:18

Upřímně nechápu, proč lidi, v době internetu, píšou všechno na net :roll: :roll: :roll:
Jestli jsi normální, tak jí to řekni, ne?

unuděná
Kelišová 7380 příspěvků 07.05.19 12:19

Hlavně stručně a jasně, s delšími souvětími a vyjádřením souvislostí máš zjevně trochu problém, polovina textu nedává smysl, chybí zásadní informace :mavam: Jak píše @Jana525, normálně řekni manželovi, že se ti to nehodí, máš co dělat sama se sebou a svými dětmi a nechceš se starat ještě o ní a její děti. Ať přijede odpoledne na kafe na návštěvu a za dvě hoďky zase vyfičí.

Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 12:37

@unuděná @Ou No ono je to to totiž strašně dlouhý a já jsem to chtěla co nejvíc zestručnit a asi se mi to nepovedlo. Přecejenom je to období 8 let. Je to jen takový výcuc.

unuděná
Kelišová 7380 příspěvků 07.05.19 12:39

@Bobinka007 Jasně, v pohodě ;) Tušíš, co jí k vám vábí? Mě přijde hrozně zvláštní vždy několik let trucovat a pak se zase cpát na dlouhodobé návštěvy :nevim:

Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 12:40

@lucije28 Když jí to řeknu, tak se zase naštve a nebude se s manželem bavit vůbec a on v podstatě nikoho jinýho nemá. Teda má rodiče, ale nemají o něj zájem.

Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 12:46

@unuděná No to právě netuším, ale z vyprávění jak manžela, tak jeho mamky (se kterou jsem teda přišla do styku asi 2× a jasně řekla, že nechce o manželovi slyšet, tak už ji neřešim) miluje peníze. Nejsme jako bohatí, jen ať to uvedu na pravou míru. Prostě žijeme z toho co máme, ale manžel měl dřív jinou práci a vydělával podstatně víc a hodně jí i jejím dětem nakupoval dárky a tak. Ale to je jen doměnka, nic potvrzeného.

unuděná
Kelišová 7380 příspěvků 07.05.19 12:49

@Bobinka007 Aha, koukám pěkné rodinné vztahy :roll: Já bych se moc nerozpakovala a prostě jí řekla, že se vám to nehodí, případně navrhla jen nějaké to kafíčko.

Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 12:52

@unuděná Právě s tou návštěvou je to na prd, bydlí dost daleko cca 300 km. Takže jako spát by tu asi měla, ale nešnáším to, když u nás někdo spí. Mám ráda soukromí. Hlavně teď je to složitější se dvěmi dětmi, které mají trošku problémy se spánkem. A hlavně té práce, uvařit, povlíct postele a zase vyslíct a vyprat a vyžehlit. Popravdě se mi moc nechce.

unuděná
Kelišová 7380 příspěvků 07.05.19 12:53

@Bobinka007 No to úplně chápu, s dvouměsíčním miminem doma. A manžel na to má teda jaký názor?

Uživatel je onlineNetopýr1
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 07.05.19 12:54

Počkej až budeš mít osmiletý děti a pak sem napiš znova. :P :mrgreen: jinak mi přijde hrozný, že tam nesneseš někoho ani dva dny. Pokud manžel má jen ji, snažila bych se jí přežít.

Bobinka007
Kecalka 139 příspěvků 12 inzerátů 07.05.19 12:55

@unuděná No on by je tu chtěl, že si její osmileté děti, krásně hrali s tím naším ani ne dvouletým, což teda není až tak pravda. Jo první půl hodinku, než šel syn spát a oni jeli do obchodu, kde jim manžel koupil lego. To už si ho nevšimli a druhý den hráli celou dobu na x-boxu. Tak nevím, jestli si je tak strašně idealizuje nebo kde je problém.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama