Proč jsem tak plodná?

Anonymní
9.5.21 13:06

Proč jsem tak plodná?

Lidičky zlatí já to už fakt nechápu.. :zed: ostatní holky mají styk každý den a prášky snad ani neberou a vždy neotěhotní… A já co má budíka na prášky a dělá vše aby se chránila po jedné „nehodě“ kdy se udělal otěhotním. No nevím to 100% ale intuice mi to říká a příznaky mám.. test ještě nebyl ale bude. Ale i tak to nechápu.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26348
9.5.21 13:08

Jako že bereš správně prášky, on ejakuloval jednou dovnitř a jsi těhotná? Nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.5.21 13:10
@Anonymní píše:
Lidičky zlatí já to už fakt nechápu.. :zed: ostatní holky mají styk každý den a prášky snad ani neberou a vždy neotěhotní… A já co má budíka na prášky a dělá vše aby se chránila po jedné „nehodě“ kdy se udělal otěhotním. No nevím to 100% ale intuice mi to říká a příznaky mám.. test ještě nebyl ale bude. Ale i tak to nechápu.. :roll:

To vis ze jo. A ted tu o Karkulce.

Tehotny pres antikoncepci se vyskytuji jen tady a na Koniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
9.5.21 13:16

Takze ty jsi 1× mozna tehotna a tvrdis, ze jsi strasne moc plodna?? :lol: no, uz aby zacla skola, vid? :mrgreen: pokud neumis pouzit HA nebo kondom, tak si zopakuj zaklady biologie a sexu se do te doby radeji vyhybej :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63190
9.5.21 13:20
@Anonymní píše:
Lidičky zlatí já to už fakt nechápu.. :zed: ostatní holky mají styk každý den a prášky snad ani neberou a vždy neotěhotní… A já co má budíka na prášky a dělá vše aby se chránila po jedné „nehodě“ kdy se udělal otěhotním. No nevím to 100% ale intuice mi to říká a příznaky mám.. test ještě nebyl ale bude. Ale i tak to nechápu.. :roll:

taky jsem to tak mela :D
Moje stesti, ze jsem nezila pred cca 100 lety a vice, to bych byla byla ten pripad co porodila 11 deti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
9.5.21 13:28
@Anonymní píše:

Takže ještě nevíš, jestli jsi nebo nejsi těhotná, ale už tvrdíš jak moc jsi plodná :mrgreen:
Jistě, až otěhotníš po každém styku a 12krát do roka budeš muset postupovat potrat i přesto, že bereš prášky, máte kondom a x další ochrany tak pak tady píš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4178
9.5.21 13:39

A kolik uz mas dětí takhle na první dobrou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
9.5.21 13:41

Jestli bereš HA tak příznaky můžou být jen vedlejší ucinek. A ta nehoda byla co? Zapomněla jsi v prvním týdnu tabletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
9.5.21 13:42

Že jsem superplodná bych si myslela, leda kdybych otěhotněla v průběhu jiného těhotenství :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
9.5.21 13:42

POkud bereš antikoncepci, tak nejsi těhotná a tvrdit to tady jen na základě příznaků, který můžou znamenat cokoliv od virózy až po ebolu, je mimo mísu. Až budeš milt pozitivní těhotenský test, tak se ozvi… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
9.5.21 13:45
:D :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
9.5.21 13:53

Ja jsem otěhotněla 3× na první dobrou, z toho 2× z jediného sexu v měsíci.. a to i presto, ze mi lékařka tvrdila, jak budu mít problém, budeme upravovat hladiny léku, co beru atp… tak si myslím, ze jsem vcelku slusne plodna… ty pokud bereš prášky, těhotná jsi nikdy nebyla a ani teď nevíš jestli jsi… nechápu, jak jsi na tu svoji superplodnost přišla…jaká nehoda, kdy se udelal? Pokud bereš prášky, tak to jako ochrana přece stačí. Napřed si zjisti, jak to všechno funguje, a pak teprve badej nad svoji plodnosti. Udělej si test a mas jasno. Každopádně otěhotnění přes prášky je fakt naprosto mizivá šance. To jen tady se to děje jak na běžícím pasu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
9.5.21 13:53
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9843
9.5.21 14:02

Plodná? Kolik máš dětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
9.5.21 14:09

Jaké nehodě?? Bereš prášky tak ty tě chrání. Těhotná nejsi. Spíš ti hrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat