Proč morče kvičí

1844
6.9.10 10:02

proč morče kvičí

ahoj holky, Naty jsme pořídili morče, máme ho doma a ona se pořád ptá proč morčátko kvičí, někdy jen tiše a někdy fakt nahlas. Jako malá jsem morče měla ale někdy mě to nezajímalo. moc děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24320
6.9.10 10:05

Chce najíst :lol: Nebo aspoň něco dobrého na zub :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
6.9.10 10:18

No nam morce piskalo stacilo zsustit pytlikem a hvizdalo jak lokomotiva, chtelo salatek.
Kviceni nevim, ale ja slysela kvicet nase morce jen jednou a to u veterinare, kdyz mu strihal drapky, balo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
6.9.10 10:22

děkuji, ono hvízdá tak to bude asi tím krmením. moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
6.9.10 10:29

To je takové uíííííííííí uííííííííí uíííííííííí :mrgreen: já otevřu přihrádku na zeleninu a Bubu se může pominout :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
6.9.10 10:48

Povídá si, komunikuje s vámi. A to šustění pytlíku (otevření lednice atd.) funguje naprosto 100% :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13118
6.9.10 10:54

jakmile manzel prichazi domu tak Kapy zacne jecet jak dabel, chce gablik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
6.9.10 10:56
Romik píše:
A to šustění pytlíku (otevření lednice atd.) funguje naprosto 100% :mrgreen:

Jeste si pamatuju, jak jsme se doslova plizili do kuchyne, aby nas Manicka neslysela, otvirani lednicky po setinach milimetru a pak stejne vetsinou neco vrzlo, zasustilo a uz pistela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
6.9.10 11:43

:lol: Přesně, pískáním „uíí, uíí“ na vás volá: dejte mi něco dobréhooo! Pak když jakoby bručí, tak se mu asi něco nelíbí.Ještě někdy vydávají zvuk jako vrkání, podobné holubímu ale potichu a to dělávají když jsou na klíně a hladíme je. Měla jsem morčat…noo nepočítaně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
žirafííí
13.9.10 20:01

těd jsem si vzpoměla když jsem byla malá tak jsme měli hodně morčat a já musela chodit pro trávu a když jsem přišla a oni jak slyšely šustit pytlík tak šíleně začaly kvílet uplný stereo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Mirasub
5.5.13 11:11

Morče kviči nevim proč...

Morče začne kvičet a jak ji neco dam tak to sni a začne kviči :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2609
5.5.13 11:41

Spis je mu smutno morcata jsou spolecenskaa porid te spollecnika bude veselo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
5.5.13 11:41

Morce kvici hlady a kdyz ma radost:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
5.5.13 11:46

Morčátko chce společnost, taky když jsme ho měli, tak byl pořád s námi a když nebyl čas, třeba když jsme šli do práce, a jenom prošli kolem tak doslova křičel jako by ho na nože brali.. vyřešili jsme to tim, že jsme mu pořídili kamarádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7901
5.5.13 11:56

@Andrej91 jo to jsem udělala taky a kvičeli oba :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu