Proč mužům vadí kukačky?

345
3.8.20 19:48

Proč mužům vadí kukačky?

Je to proto, že nechtějí vychovávat cizí dítě, nebo proto, že to dítě je z nevěry manželky? Totiž nevěra se dá odpustit a děje se tak, dítě za nic nemůže, tak proč se o něj nepostarat. Pokud muž dokáže odpustit nevěru a není to výjimka, proč kukačka je často velký problém a konec vztahu? Hodných otčímů je přece taky spousta :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8803
3.8.20 19:52

No popravdě, umíš si představit, že by to najednou řekli, že tvoje dítě, které jsi si donesla z porodnice, není tvoje? Že ti ho vyměnili? Já tedy ne. A myslím, že ten chlap nemá v tu chvíli problém ani s tím dítětem, ani s tou nevěrou, ale s tím, že mu žena takovou věc tajila a myslela, že to projde. Absolutní nedůvěra a já se tedy ani moc nedivím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7652
3.8.20 19:55

Proč ženám vadí, když manžel s. oulozi s milenkou, udělá ji dítě a chce aby se o něj jeho manželka starala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
3.8.20 19:55

Každý pohled na to dítě, by mi připomnělo nevěru. Asi jako kdyby si chlap upletl dítě jinde a donesl mi ho domů, ať ho s láskou vychovávám. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
3.8.20 19:58
@Nora4 píše:
Je to proto, že nechtějí vychovávat cizí dítě, nebo proto, že to dítě je z nevěry manželky? Totiž nevěra se dá odpustit a děje se tak, dítě za nic nemůže, tak proč se o něj nepostarat. Pokud muž dokáže odpustit nevěru a není to výjimka, proč kukačka je často velký problém a konec vztahu? Hodných otčímů je přece taky spousta :nevim:

A jinak jsi normální? :mrgreen: 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
3.8.20 20:00

Evoluce. My a naše geny jsou tu dneska proto, že naši předkové měli vlastní děti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50142
3.8.20 20:00

Tak kur..t se neni nornalni a proste je to podraz. Proc by mel podvedeny akceptovat kukacku a zenu toulavou kocku?
Nekde jsem cetla, ze takhle podvedla byvala manzelka herce Ludka Sobotu. Ozenil se, ze chtel byt zodpovedny, kdyz otehotnela, ale to dite nebylo jeho. Casem podvod vyplul na povrch. Nikdy se s tim nesmiril a s tim klukem ze neni v kontaktu :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
3.8.20 20:01

Zakladatelka asi není při smyslech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51616
3.8.20 20:02

@Nora4 která ženská by chtěla mít doma cizí dítě? každý chce vychovávat to svoje. Když je chlap nevěrný a vznikne z toho dítě tak myslíš že ta podváděná přijme jeho dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
3.8.20 20:03

A dítě má právo vědět, kdo je jeho rodič a kdo ne. Tobě by cizí dítě nevadilo? Ono najít si partnera s dítětem je něco jiného, než muži tvrdit, že je dítě jeho, když by to nebyla pravda

• Citovat
  • Nahlásit
18090
3.8.20 20:26

Jsem žena a kukačka by mi vadila taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5278
3.8.20 20:27

@Nora4 A tobě by se líbilo kdyby si tvůj chlap udělal dítě jinde a přivedl ti ho domu, ať mu děláš mámu? Mě teda ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6763
3.8.20 20:45

Darovat lásku, energii a finance cizímu decku by mi taky vadilo.

Holky jsou podobné manželovi, asi si ho podám a řekne jestli jsou moje 🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5522

Kukačka by nesměla přes práh a manžel už taky ne. Jsem v tomto dost extrémně vyhrazená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849

Kdyz zena porodi muzi dite, tak on si ji (vetsinou) vazi za to, co dokazala, ze jejich spolecne dite v bolestech porodila. Pote na ni ma rad (nebo aspon akceptuje) i jeji poporodni jizvy, vykojena prsa apod. Jak ma toto vsechno citit a akceptovat, kdyz to nebude jeho dite? Cizi chlap a nasledne kukacka znici tu krasnou zenu, kterou mel. Nemuze si ji vazit kvuli nevere a nemuze byt tak shovivavy k nasledkum porodu, protoze on to nechtel. Cela tahle zeny zrada je stale pred jeho ocima. Kdyby chlapovi z vlastni nevery narostlo 3. varle, jak by se ti dal libil? Pri kazde soulozi by o tebe pleskalo 3. varle jako pamatka na milenku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama