Proč najednou nespí?

164
26.11.10 08:36

Proc najednou nespi?

Ahoj maminky,
obracim se na vas, protoze potrebuju poradit s nasim temer petimesicnim synem.
Doted to bylo v noci zlate miminko…vecer chodil spavat pred 20 a vstaval kolem 7 rano. Mezitim se budil 1, max. 2 na krmeni (davam Sunar), spinkal ve sve postylce.
Ale ted asi posledni tyden je to s nim peklo :-( Usina porad pred 20. hodinou, ale zhruba od 21. hodiny se mi porad budi. Je to fakt na palici, sem neuveritelne unavena, nevyspala… Dnes v noci jsme si ho museli vzit do postele, abychom se aspon trochu vyspali, ale stene se budil co pul hodina a fnukal a pokud jsem mu rychle nesoupla dudlik, tak spustil rev…(mimochodem dudlik jsem na spani nikdy nedavala, nikdy ho nechtel… :nevim: )
Zkousela jsem snad uz vsechno…kasi pred spanim, bez kase, v noci krmit vickrat…nepomohlo nic. Zkusila jsem vypnout topeni, zapnout topeni…vymenila jsem plinku za vetsi…nepomaha proste vubec nic.
Uz jsem fakt zoufala. Poradite mi nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3337
26.11.10 08:40

A nepolezou mu zuby??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24468
26.11.10 08:43

Taky mě napadly zuby… Zkusila bych dát na noc jdnou dávku nurofenu, pokud bude klid, je jasné, že ho jinak něco bolí.
Mi teď povyrostla osmička a už se těm prckům nedivím, že jsou tak protivní 8-o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.11.10 08:58

No zoubky me taky napadly, ale koukala jsem do pusinky a nic :-( Nema ani napuchly dasne, tak myslim ze zuby to nebudou. Ja uz fakt nevim co s nim, stava ze ze mne chodici mrtvola :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
26.11.10 09:01

Mně se malá předevčírem v noci taky budila, ale asi jí štvalo, že přes závěsy prosvítalo světlo od sněhu a měsíce :think: (mně totiž taky :lol: ). Včera jsem vyměnila závěsy, byla tam tma jak v kobce, ale malá od večera od 20:30 hod - ještě teď stále slastně chrupe :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8667
26.11.10 09:14

NO ono mu ty zuby mohou lézt třeba i měsíc bez toho aby to bylo vidět.
Jinak tenpopis na zuby opravdu vypadá :nevim: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.11.10 09:15
Lucyus12 píše:
Včera jsem vyměnila závěsy, byla tam tma jak v kobce, ale malá od večera od 20:30 hod - ještě teď stále slastně chrupe :palec: :mrgreen:

Tak to ti zavidim :potlesk:
No my vzdycky na noc zatahujem zaluzie, takze mame taky tmu…toz tim to taky nebude :zed: Kazdopadne diky :hug:
Zda se mi, ze ten posledni tyden spi hrozne malo tvrde. Vzdycky spal jak medved, dalo by se vedle nej drivi stipat a nevzbudil by se. Zato ted… Zkouseli jsme nechat ho samotnyho v pokoji, jestli ho treba nebudime my, jak se prevalujem v posteli, ale ani to nepomohlo, stejne se budil :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.11.10 09:17
Sany80s píše:
Jinak tenpopis na zuby opravdu vypadá :nevim: .

Mesic? Tak pokud jsou to zuby a kazdej mu poleze mesic tak se nevyspime hooodne dlouho :-(
Ja to vubec neznam, pac u starsi jsme se zubama problemy vubec nemeli, ani jsme nevedeli, ze ji lezou… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
26.11.10 09:25

Našemu rostly naráz dvě spodní jedničky, 14 dní děs běs. Doktorka předtim koukala do pusy a říkala, že nic nevidí, že to asi zuby nebudou, no pět dní na to se provrtaly.. a pak to bylo každym dnem lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
26.11.10 09:28

Ahoj Winky.
My to měli úplně stejně.Do 5. měsíců to bylo úplně zlatý,krásně spinkal celou noc,budil se jen jednou a pak z ničehonic se budil po hodině i víc.Můžou to být zoubky a nebo se mu prostě změnil rytmus.Některé děti to tak kolem toho půl roku mají.A nebo ještě mě napadlo,zkus mu třeba dát na noc kaši,třeba bude líp spinkat.Ale u nás teda nepomohlo nic.Až teď se to zas trošku upravilo,že se budí cca 4× a jsou nám teď 7 a půl měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8667
26.11.10 09:36
Winky píše:
Sany80s píše:
Jinak tenpopis na zuby opravdu vypadá :nevim: .
Mesic? Tak pokud jsou to zuby a kazdej mu poleze mesic tak se nevyspime hooodne dlouho :-(
Ja to vubec neznam, pac u starsi jsme se zubama problemy vubec nemeli, ani jsme nevedeli, ze ji lezou… :nevim:

U nás byl nejhorší ten první. Napřed byl řev, časté noční buzení a dlouho nic vidět, pak deset dní napuchlá dáseň a pak zub vylezl (nebyl teda ještě nějakou dobu vidět, jen slyšet, když člověk na dáseň poklepal lžičkou), od té napuchlé dásně to bylo občas provázené malou teplotou. Dohromady než ten zub byl vidět, tak to trvalo skoro měsíc. Ale většinou to tak hrozné není, každé dítě to může mít jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.11.10 09:37

Leeena: Tak to se mame na co tesit, ach jo… :zed:
Kasi jsme zkouseli, ale bez uspechu. Zdlabnul vsechno, ale stejne se budil…
A to mi vsichni tvrdili, ze jak prestanu kojit a zacnu plne davat UM, tak bude spavat celou noc…ha haha… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
26.11.10 09:45

A nebo se mimča ještě hodně budí,když mají nějakej novej zážitek nebo se něco nového naučí.Tak uvidíš,třeba vás to hned přejde,ale četla jsem,že děti mají okolo půl roku tzv. spací krizi,buď to přejde nebo ne.Každopádně,přeji pevné nervy,náš malej se vzbudil třeba ve dvě a pak si chtěl cca hoďku hrát. :zed: No po dvou týdnech jsem byla vyřízená a po dvou měsících jsem si na to tak zvykla,že mi to ani už ani nepřišlo. :mrgreen: Tak ať vám brouček brzo hezky spinká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4417
26.11.10 10:04

Ahoj, některý mimča mají takový období, nejdřív spí, pak ne, pak se zase vrátí k starýmu režimu. :lol:
To že si přešla na UM a že dáváš kaši nemá na spaní vliv.
Malá je na UM už 4 měsíc, kaši před spaním jí taky, a přesto se budí 1-2 na jídlo, dávám taky sunar.
Vydrž, snad se to časem upraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.11.10 10:19
mom.kri píše:
Ahoj, některý mimča mají takový období, nejdřív spí, pak ne, pak se zase vrátí k starýmu režimu. :lol:
To že si přešla na UM a že dáváš kaši nemá na spaní vliv.
Malá je na UM už 4 měsíc, kaši před spaním jí taky, a přesto se budí 1-2 na jídlo, dávám taky sunar.
Vydrž, snad se to časem upraví.

No snad se to zas vrati do starych koleji, pac v noci vstavam nekolikrat jeste ke starsi (zacala se budit kdyz se narodil syn)… :roll: Se divim, kde jeste beru silu se rano vyhrabat z postele… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama