Proč nechce být ex semnou kamarad?

Anonymní
28.6.20 10:37

Proč nechce být ex semnou kamarad?

Ahoj, chci se zeptat, muj bývalý se semnou rozesel protože jsme se casto hádali, všude mě zablokoval, pak jsme se potkali a on mi řek ze mě už nemiluje a malem brecel, já tak budeme kamaradi, a on ze ne ze si mě odblokuje asi za 2-3 roky, a ze mám odejít ze ho to boli. Není to trochu divny ze ho to vsechno boli když mě vidí a ze nechce být ani kamarad když mě už nemiluje? nevymyslel si to náhodou ze už ke mne nic necítí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21169
28.6.20 10:43

Ne, je to normální. Proč byste měli být kamarádi, když jste se stejně jen hádali. Je lepší to nechat vysumet a třeba spolu dobře vycházet až po čase, až odezní emoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 10:50

Nevim proste mi to přijde jenom divny, ze mě takhle zazdil i když ke mne už nic necítí, pokud si to nevymyslel, já bych s nik klidne kamoska byla…tak třeba jako partneři jsme si nesedli ale jako kámoši by to bylo fajn treba@vokishka

• Nahlásit
  • Citovat
877
28.6.20 10:51

Nechce no..proc by mel? Pratelstvi muze prerust v lasku, ale obracene to moc nevidim…respektuj to a nenahanej ho..nehledej v tom nic skryteho, spis te proste nechce vidat a byt s tebou v kontaktu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9315
28.6.20 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, muj bývalý se semnou rozesel protože jsme se casto hádali, všude mě zablokoval, pak jsme se potkali a on mi řek ze mě už nemiluje a malem brecel, já tak budeme kamaradi, a on ze ne ze si mě odblokuje asi za 2-3 roky, a ze mám odejít ze ho to boli. Není to trochu divny ze ho to vsechno boli když mě vidí a ze nechce být ani kamarad když mě už nemiluje? nevymyslel si to náhodou ze už ke mne nic necítí?

Asi si představoval váš vztah jinak, a kvůli hádkám už to prostě nedal. Kamarádit s tebou nechce, protože potřebuje zapomenout, a začít nový život :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
28.6.20 10:54

Je to normální, včetně toho že kecal o tom, že chce být kamarád. Nechce. Jen nechtěl být za toho špatného.

Klidně bych si tipla, že prostě má jinou.

A tobě udělá jen dobře, když si ho sama zablokuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
28.6.20 10:56

Ale on se s tebou nechtěl kamarádit, chtěl s tebou chodit, asi byl do tebe zamilovaný, ale hádali jste se, patrně jsi na něj byla zlá, tak je teď naštvaný a potřebuje si to srovnat v hlavě a zapomenout. Proč by se s tebou měl kamarádit, když jste se stejně pořád hádali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 10:57

Aha to jsi asi spatne pochopila, prave ze on nechce být kamarad, rikal ze chce být až za 2-3 roky.@Ou

• Nahlásit
  • Citovat
6587
28.6.20 11:01
@Anonymní píše:
Nevim proste mi to přijde jenom divny, ze mě takhle zazdil i když ke mne už nic necítí, pokud si to nevymyslel, já bych s nik klidne kamoska byla…tak třeba jako partneři jsme si nesedli ale jako kámoši by to bylo fajn treba@vokishka

To ale neni divne, takhle uvazuje vetsina normalnich neurotypickych lidi, rozchod je boli a aby se s tim vyrvnali, tak je nejlepsi s druhym uplne ukoncit styky.
Divne je naopak tvoje mysleni. Mozna i to muze byt duvodem, proc se s tebou rozesel, protoze v citove oblasti to mas jinak. Ale to uz jsou jen me domnenky, takze to neber vazne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
28.6.20 11:03
@Anonymní píše:
Aha to jsi asi spatne pochopila, prave ze on nechce být kamarad, rikal ze chce být až za 2-3 roky.@Ou

no to to ti říká jen aby si moc nevyváděla.

Prostě to skončila a nechce s tebou mít nic společného. Ano, bolí to. Nic lepšího, než ho zablokovat a odpoutat se od něj udělat nemůžeš. Utni komunikaci, hlavu si zaměstnej čímkoliv jiným, než jím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
28.6.20 11:05

Já, když jsem se kdysi rozešla s klukem, tak ex chtěl být taky kamarád, ale já ne. Protože jsem věda, že mě pořád miluje a nedělalo by to dobrotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3129
28.6.20 11:15

Měl tě rád, chtěl s tebou být, tys na něj byla hnusná, až to překročilo všechny jeho meze, tak to utnul, chce zapomenout a jít dál. Čemu na tom nerozumíš?
Možná by ses teď jako kamarádka chovala líp, ale on o to nestojí.
Příště se chovej líp hned a třeba to bude jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5285
28.6.20 11:23

To je naprosto normální, že potřebuje získat odstup. Asi byl v tom vztahu citově víc interesovaný než ty, nebo jsi prostě jiná povaha a tolik to neprožíváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 11:35

No prave ze on na mě byl posledně hnusny a proto jsme se naposledy pohadali. Zavinil tu hádku sám..@Whitedog

• Nahlásit
  • Citovat
24570
28.6.20 11:38
@Anonymní píše:

Nechce s tebou být to znamená že vůbec, ani kamarád :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama