Proč se tolik potím?

Radina
4.11.04 12:47

Proč se tolik potím?

Jsem už skoro 4 měsíce po porodu a neskutečně se potím. Před otěhotněním jsem bývala většinou zimomřivá a jak chládla příroda, chládla jsem i já. V zimě jsem měla neustále ledové ruce i nohy a nic mě nedokázalo zahřát. Teď si připadám jako v přechodu. Neustálé návaly horka a pocení, když jsem sama doma, chodím téměř nahatá a jak přijde manžel a syn, a já se obleču, nemůžu vydržet v bytě. Neustále větrám, celé rodině je chladno a já umírám vedrem. Nejhorší je to pocení a to se klidně i 3× denně sprchuju a převlíkám, používám deodorant! Pořád nevím jestli mám čekat až to přejde (hormony?) nebo jestli se zajít poradit s doktorkou. Je to po porodu normální?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1089
4.11.04 13:33

aj ja

Ahoj Radina,
ja mam 15 tyzdnov po porode a tiez sa dost potim. :? Resp. mavam extremy - alebo mi je velmi zima (najma ked kojim a mam pri tom hole krize), alebo sa priserne potim. Nastastie nie je to az take, ako to popisujes ty - nemusim napriklad furt vetrat.
Mne to az tak velmi nevadi a zatial to povazujem za normal. Myslim, ze je to tymi hormonami (aj ked sestonedelie davno za nami, ze?)
Asi som ti nepomohla, ale vedz, ze v tom nie si sama. 8)
Tak nech nam to rychlo prejde, vsak? :wink:
schamka + Dani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1460
4.11.04 18:02

Hormony!

Měla jsem to taky u obou dětí. Teď to bude 6 měsíců po porodu a už je to normální, ani jsem si nevšimnula, kdy se to ztratilo. Buď ráda, že není parné léto, ze mě to snad i kapalo, mám obě děti letní.

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
4.11.04 18:39

Ahoj Radina,

mam rovnaky problem a neviem co s nim. Zatial som nezistila ci sa to da upravit, alebo musime pockat az sa to spravi samo. Pozor len na dezodoranty pri kojeni. Ze vraj sa nemaju vobec pouzivat, lebo mozu prejst do mlieka.

Ciao Slniecko 23 tyzdnov po porode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.11.04 20:26

Já jsem měla teď po druhém porodu stejný problém a zjistili mi hyperfunkci(vysokou)štítné žlázi.Teď jdu na operaci-odeberou mi ji celou.Chce to jít určitě k lékaři,ať se něco nezanedbá.

• Nahlásit
  • Citovat
534
4.11.04 22:24

Já běhám už tři měsíce doma ve spodním prádle, tak si z toho nic nedělej. Párkrát jsem chtěla být „jako člověk“ a obléknout se, ale po pěti minutách to muselo dolů. Strašný horko! Ale musím říct, že to má vliv na manžela, když jsem pořád ve spodním prádle… :wink: Škoda, že mě to taky tolik nebere. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
5.11.04 09:05

Ahoj Radino,
já mám taky ten problém. Jsem 5 týdnů po porodu a myslela jsem, že mě to přejde, protože v létě jsem se koupala ve vlastní šťávě. Nepřešlo to. Stále chodím doma jako Ty, v kuchyni u vaření musí být okno dokořán a když vyběhnu venku kopeček s kočárkem, tak bych se hned na místě vysvlékla ze všeho, protože jsem úplně mokrá. Ani se moc nelíčim, stejně by se to rozteklo a v obchodech je to taky hrůza, rovnou sundavám bundu. Takže Ti taky moc neporadím, ale jak už tady někdo psal, aspoň víš, že ten problém nás má víc :P .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama