Proč se vzteká?

973
26.7.13 20:26

Proč se vzteká?

Ahoj maminky, prosím poraďte. Malému je 1,5 měsíce a je narozený předčasně o 2 měsíce! Pár týdnu zpátky se mi začal u krmení vztekat, brečet, mává rukama atd. Dostává Nutrilon. A u kojení se vzteká taky. Vyzkoušeli jsme různé savičky a pořád to samé. v noci je to lepší, to papá většinu krmení pěkně. Ale přes den :zed: čtvrtinu dávky pije v klidu a pak to začne. Během krmení dávám odříhnout a hned začne hledat a brečet že má hlad…
Prosím poraďte jestli ste to zařili a zda se dá s tím něco dělat.
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1701
26.7.13 20:29

Ahoj, mě se takhle malá vztekala od 3. týdne do 7.měsíce u kojení a to při každým.. a pak sem ji úplně odstavila už mě to vztekání nebavilo :cert: týden se vztekala u flašky a od té doby je klid a pohoda :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
26.7.13 20:30

V podstatě se měl teprve narodit, taky bych byla nas… :think:. Poradit nedovedu, ale napadá mě že ho může bolet bříško, protože trávicí systém se teprve vyvíjí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
26.7.13 20:38

Určitě ho bolí bříško, broučkovi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
26.7.13 20:41

Mě se takhle malá vztekala u teplého mléka, když ho nechám tak 10 min. vychladnout, je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
26.7.13 21:02

Doporučila bych přečíst Harvey Karp - Nejšťastnější miminko v okolí, po přečtení a uskutečnění budeš nejštastnější maminka s miminkem v okolí :) :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
26.7.13 21:42

@Ercaa To mně taky napadlo. S tím se asi nedá nic dělat, že :think: asi se musí počkat až to přejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
26.7.13 21:44

@Emya Já bych řekla, že teplotou to nebude. Vodu mám akorát. Občas nevypije vše a za 15 minut chce znovu, tak mu to dám ten zbytek a vzteká se pořád :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 06:14

Mě se teď prcek u kojení aky vzteká a je to opravdu na palici. Ještě to vedro, tak to jsem vztekla pak už i já :roll: a každé kojení tu vyhrožuju že pojedu koupit flašku a sunar. Samozřejmě by mi to bylo líto, protože mléka mám dle mě dost, malej krásně prospívá. Ale říkám si, že to je třeba tim vedrem a nebo semi nějak změnilo mlíko po 6nedělí, nevim :nevim: Jsou to nervy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
27.7.13 12:43

@cherubínek To mi povídej, malému jsem zase já vyhrožovala, že mu tu flašku vezmu :lol: ale stejně jsem mu jí hned dala. Dneska jsem malého krmila a nechala jsem ho ležet na podložce ať je na rovným a vůbec se nevztekal, tak je to pro něho asi lepší… Ale uvidím u dalšího krmení, jestli to nebyla vyjímka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 21:24

Ahoj

zazivam to tiez. Tvoje dietatko sa pravdepodobne rozculuje, pretoze sa mu o nieco znizi po urcitom case tok mliecka z prsnika a to ho stve. Moja mala to robi tiez ale ako na to Ti poradit neviem. Mliecko v prsnikoch s najvyssou pravdepodobnostou mas ale dietatko je „lenive“ sat ked mu to netecie ako by si predstavovalo. Rady ktore na tuto situaciu davaju su: prikladat striedavo k jednemu a druhemu kedsa zacne rozculovat a to az dovtedy kym sa nasyti (nam nefunguje, mala ma mlati a ide puknut od hnevu), pripadne skusit tzv. suplementor teda hadicku ktoru strcis drobcovi do kutika ust a druhy koniec das do flasky s odstriekanym mlieckom. Co nam trochu pomohlo bolo odstriekavanie mliecka. Je velmi dolezite aby prsia produkovali najviac co mozu aby sa dietatko stihlo nasytit kym to tecie podla jeho predstav. Takze po kazdom kojeni odstriekavaj alebo odsavaj! a toto mliecko mozes potom pouzit na dokrmenie keby sa stale rozculoval…ale nie z flasky to by situaciu este zhorsilo. Skus radsej ten suplementor alebo lyzickou alebo nejako alternativne…my bojujeme s kvapatkom hoci mala nadsena nie je.
Prajem vela zdaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1701
27.7.13 21:51

Mě se rozčilovala co kojení i když jí to pořádně stříkalo a i když musela tahat nic se jí nelíbilo..taky sem furt vyhrožovala flaškou a sunarem a v 7 měsících na to došlo :) a ulevilo se nám oběma. Na bolení sme trpěli večer a v noci jedla dobře jen přes den se co kojení vztekala :cert: a kolikrát sme jeli ven i hladoví.. Zdeňko, přeju ti ať to malého brzo přejde a je spokojený miminko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
27.7.13 22:24

Holky, tak chci se s vámi podělit! Asi jsme to vyřešili :dance: Malého jsem během dneška zkusila krmit na podložce ať leží hezky na rovném a vůbec se nevztekal :palec: Tak snad to není jen přechodné období a už bude klid :hug:
Díky všem za tipy a rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
31.8.13 09:49

Ahoj maminky, malý už teda přestal brečet a křičet u toho krmení - bylo to Nutrilonem ale teď se mi u toho zase šíleně vrtí! Kope nožkama, ruce jsou taky všude a hlavou hází ze strany na stranu. Takže je to boj mu tu flašku udržet někdy v puse :zed: přes den je to lepší ale v noci jsem zoufalá! :,( Dělali to taky vaše děti? Co pomohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
31.8.13 10:00

Ahoj, náš malej (9 měsíců) to dělá odmalička, čím je starší, tím je to intenzivnější. Ještě do toho kolikrát otočí hlavou a zakousne se do plíny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama